Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dwayne_Stevenson

Dwayne_Stevenson užblokavo Jack_Howard

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jack_Howard
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai: Aimas,fpsunlock(kiek žinau leistinas maksimalus fps limitas 105 turėjo 108 nu, bet čia atleistina labiau norėčiau pamatyti tą momentą kur mane nušovė.) 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

  • Patinka 2
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu bbz tiek laiko jau saudau tik dbr uzbaninot ;Ddd normaliai normaliai del fps tai esu uzsilockines iki 104 net bbz kaip sukilo iki 108. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Jack_Howard rašė:

nu bbz tiek laiko jau saudau tik dbr uzbaninot ;Ddd normaliai normaliai del fps tai esu uzsilockines iki 104 net bbz kaip sukilo iki 108. 

Tikrai nešaudai taip kiek laiko tik dabar pastebėjau, kad serijas lesi. Būtų gerai, kad įkeltum video iš savo perspektyvos jeigu filmavai kitaip savo nuomonės nepakeisiu. @Robertas_BondPašalinius komentarus naikink ir įspėjimus sudėk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

Tikrai nešaudai taip kiek laiko tik dabar pastebėjau, kad serijas lesi. Būtų gerai, kad įkeltum video iš savo perspektyvos jeigu filmavai kitaip savo nuomonės nepakeisiu. @Robertas_BondPašalinius komentarus naikink ir įspėjimus sudėk.

nefilmuoju ir niekada nefilmavau nes jei filmuociau butu apie 50-60 fps o su tiek fps nei imanoma pasaudyt nei ka 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...