Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jerry_Dawson

Peikiu atsiblokavimo prižiūrėtoją Karolis_Slimis

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jerry_Dawson
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Karolis_Slimis
3. Administratoriaus nusižengimas: Vakar serveryje gavau užblokavimą nuo @Aurimas_Bosas su priežastimi ; čytinimas. Praėjus valandai galvoju pasiimsiu atsiblokavimą serveryje ir parašysiu Aurimui. Nuėjau į DM arena ir parašiau jam ,jog jis mane darytų /pzu. Padarius /pzu aš rodžiau cbuga su c raide. Jam rodė tik ,kad spaudžiau dešinįjį pelės mygtuką ir C raide, o kairiojo nerodė. Aš jam sakau patikrink kompiuterį. Jis man po kelių minučių parašė, jog ateičiau į DC. Atėjęs į DC pasharinau savo vaizdą ir tada rodžiau įvairius aplankalus, įtikinau ,jog nenaudoju nieko, tada jam dar padėjo @Minde_Vega, kuris man atsiuntė NohBoard, liepė jį įsijungti ir jungtis į žaidimą, nueiti į DM arena rodyti cbugą, viskas buvo tvarkoje, Aurimas pasakė ,jog būsi atblokuotas, pakeis sprendimą į apeliacija atmesta ir grąžins kreditus. Ant vakaro galvoju užeisiu pažiūrėt kas gero forume žiūriu @Karolis_Slimis pakeitęs sprendimą, net nieko nežinodamas. Parašiau Slimiui į DC, kodėl paketei sprendimą, jis numetė žvengų ir tiek. Tada jam parašiau į forumo AŽ , jog yra klaida, kai cbugini nerodo kairiojo pelės mygtuko, jis man atgal atrašė; 
Kad nerodo, tai čia man mažiausia problema. Gali išvis jų nerodyti. Tuom ir viskas baigėsi. Nemanau ,kad jis yra vertas šių pareigų, į šias pareigas labai žiūri atmestinai, mažas aktyvumas, labai retai kada apsilanko bannedų ir unban temose. Pastebėjau ,kad serveryje šiuo metu ,nei vienas atsiblokavimo prižiūrėtojas neišmano apie čyterius.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

 @Max_Tosha  @Invision_White

 

 

  • Patinka 30
  • Naudinga! 4
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nušalintas.

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...