Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Uhl_Uhl

Peikiu Carl_Phelps [Medikų direktorių]

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Uhl_Uhl
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Carl_Phelps
3. Jūsų kaltinimai: Free isp, vpš beleka pacukas, neaktyvuma pasiemes, susirgęs esu, šiandien biški prisijungiau nes geriau jaučiuos pradėjo pist prota kad reik į veikla judėt nors aš tiek ilgai nesedesiu prie to LV, tada kažkoks randomas Vytas_Likes pradėjo pist prota racijoj, aš atgal ir supiso isp už teršima, pats drk tylėjo nk nesake net netramde ;DDD bučiau suprates kad bandės būtų numalšint ar kažka o dabar pist pist sumete ispejimus ir ramus tipo, tada už veiklos nebuvima, ir darbuo ;DDDDDDDDD 3isp iš oro krč ;DD kadru kadras
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Free isp:
8oxiSO6.png

 

Neaktyvumas mano: h15Uh2T.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Uhl_Uhl rašė:

1. Jūsų slapyvardis: Uhl_Uhl
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Carl_Phelps
3. Jūsų kaltinimai: Free isp, vpš beleka pacukas, neaktyvuma pasiemes, susirgęs esu, šiandien biški prisijungiau nes geriau jaučiuos pradėjo pist prota kad reik į veikla judėt nors aš tiek ilgai nesedesiu prie to LV, tada kažkoks randomas Vytas_Likes pradėjo pist prota racijoj, aš atgal ir supiso isp už teršima, pats drk tylėjo nk nesake net netramde ;DDD bučiau suprates kad bandės būtų numalšint ar kažka o dabar pist pist sumete ispejimus ir ramus tipo, tada už veiklos nebuvima, ir darbuo ;DDDDDDDDD 3isp iš oro krč ;DD kadru kadras
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Free isp:
8oxiSO6.png

 

Neaktyvumas mano: h15Uh2T.png

Neesi neaktyvume - nesijunk

toliau - ižeidinėjai prižiūrėtoja

zaidi bumeryne ten ir zaisk 

sakai silpnai jauties ? 3 d bumeryne kapoji ir i lv nesijunkti tavo neqktyvumas? 
reiks irodymu visus sumesiu dbr dwj

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Carl_Phelps rašė:

Neesi neaktyvume - nesijunk

toliau - ižeidinėjai prižiūrėtoja

zaidi bumeryne ten ir zaisk 

sakai silpnai jauties ? 3 d bumeryne kapoji ir i lv nesijunkti tavo neqktyvumas? 
reiks irodymu visus sumesiu dbr dwj

Ižeidinėjau prižiūrėtoja /;DDD tavo tas prižiūrėtojas kiek matau rybu nejaučia, pats pradeda pist prota, ir vėliau aš gaunu isp ?;D idomiai idomiai, tolaiu dėl bumerio tau neturėtu rūpėt kur aš žaidžių, toliau dėl 3 dienu kur sirgau, tai gerai jai aš tavo manymu žaidžiau bumeryne ir turi 100% irodymus tai ko tu neaktyvuma neatmetei ir neužmetei ispejimus už nepradirbta minimuma?, Ok dėl neesi neaktyvume - nesijunk ok bet aš vpš 2-3min prisėdau pažiūrėt kas gero ir atsijungiau :DD juokingas esi mintarai

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 55 minutes(-čių), Uhl_Uhl rašė:

Ižeidinėjau prižiūrėtoja /;DDD tavo tas prižiūrėtojas kiek matau rybu nejaučia, pats pradeda pist prota, ir vėliau aš gaunu isp ?;D idomiai idomiai, tolaiu dėl bumerio tau neturėtu rūpėt kur aš žaidžių, toliau dėl 3 dienu kur sirgau, tai gerai jai aš tavo manymu žaidžiau bumeryne ir turi 100% irodymus tai ko tu neaktyvuma neatmetei ir neužmetei ispejimus už nepradirbta minimuma?, Ok dėl neesi neaktyvume - nesijunk ok bet aš vpš 2-3min prisėdau pažiūrėt kas gero ir atsijungiau :DD juokingas esi mintarai

Tau aiskei pasake eiti i veikla ir as sakiau ka tu pasakei N*j man reikia tu vaistineliu poto Priziuretojas pasake pasiimi masina ir i veikla tu pradejai jam pisti prota kad nardunas ir t  negana to dar izeidinejai toliau ir net nejai i veikla vsio paka priimiau 9 dienas 1 diena is 9 on bv vsio paka

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Carl_Phelps rašė:

Tau aiskei pasake eiti i veikla ir as sakiau ka tu pasakei N*j man reikia tu vaistineliu poto Priziuretojas pasake pasiimi masina ir i veikla tu pradejai jam pisti prota kad nardunas ir t  negana to dar izeidinejai toliau ir net nejai i veikla vsio paka priimiau 9 dienas 1 diena is 9 on bv vsio paka

;DDD o tu tai juokdarys ;DDD va prašom chat logas cdDIN9X.png

9dienas? ką bld kiek žinau kad 7dienom priemei :D ir tikrai ne 1diena on bv :D 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 valandas(-ų), Uhl_Uhl rašė:

;DDD o tu tai juokdarys ;DDD va prašom chat logas cdDIN9X.png

9dienas? ką bld kiek žinau kad 7dienom priemei :D ir tikrai ne 1diena on bv :D 

chat loge matosi tavo nusizengimas ir uz ka gavai isp

Privaloma gerbti darbo valdžia, firmos darbuotojus, bei pačius serverio žaidėjus [1įspėjimas]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Carl_Phelps rašė:

chat loge matosi tavo nusizengimas ir uz ka gavai isp

Privaloma gerbti darbo valdžia, firmos darbuotojus, bei pačius serverio žaidėjus [1įspėjimas]

O tai man klausimas ko tu kaip direktorius subine užrauges tylejai ir nieko nesakei ?;dd butum pasakės butume apsėja be įspėjimu ir be tokiu ppk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neturiu ką pakomentuoti, viskas akivaizdu. 

image.png.145cf07e0f738208ccfaa21ac3b997a0.png

  • Patinka 2
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...