Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alcapone_Pablito

Alcapone_Pablito banned Arminas_Carleone

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Arminas_Carleone
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas.
4. Papildomi komentarai: [ Extra.ws ] savo video bahūras kelia (kaip ir dauguma čia) su extromis, kadangi dar sutiko vaikinukas padaryti video pats ir man asmeniškai atsiūsti ties tuo ir pasigavo, matosi video jo viskas, kaip pats taikinuka tik krutina po cbugo, atitaiso tarsi ne extra tai būtų :D matosi mano video įkelsiu jį tam kad suprastumėt, kad jis čia buvo, taigi mano video matosi kaip aš darau be extros paspaudžiu dešinį pelės ir c raidę ir taip daug kartu (2min 38sek.) ir kaip atrodo tai be extra.ws, ir jis savo video taip pačiai darė, bet matosi, kad pats pelytę į dešinę *Įsimink „sukūrys“!* :D gale ne lygiai tai padaro. + ten daug kartu atsukau vietą kur į palagino jam bet gale matosi atlagina kaip į orą seriją šauna ir jokio atšokimo nebūna pelės :D gl
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

 

  • Patinka 8
  • Naudinga! 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu nžn nžn paprašei parodyt kaip sako atsiusiu savo video tai piso bana :D nu tai parodyk kaip tada atrodo be extros jai cia tau extra mano pacio video matosi kad kaip saunu į viršu ginklas atsistato i vietą o ne lika nežinau net ką pasakyt

  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tavo visuose video matosi, kad po cbugo tu pelyte į kitą pusę pakreipia negu į kurią sovei :DD ten kur dešinį pelės spaudi ir iškarto c kad parodyti, kad ne extra matosi kad ne lygiai kaip pas mane video taikinukas į dešinę eina. Ypač gale. 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

E o kaip deltos vietos kur daug kartų atsukau, kur į viršų serija šoviai ir pamirsai pelyte nuleisti žemyn?:D

Jo pamiršau numečiau Bosui kaip šaudosi su extra ir kaip šaudau be pamatys čia ir manau viskas bus aišku

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 37 minutes(-čių), Arminas_Carleone rašė:

Jo pamiršau numečiau Bosui kaip šaudosi su extra ir kaip šaudau be pamatys čia ir manau viskas bus aišku

Čia visiems senai viskas aišku mantuk 😘

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...