Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kevin_Ots

Peikiu Kristupas_Scary

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Kevin_Ots
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė@Kristupas_Scary
3. Administratoriaus nusižengimas:  

  1.  Administratoriui draudžiama piktnaudžiauti /naudinga, /sunaikinti, /stebeti, /afkbotas, /pas, /gaut komandomis [1-2 įspėjimai]
  2. Žaidėjas piktnaudžiauja administracijos komandomis /stebeti


4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  https://imgur.com/a/1uFgHiP

@Mode_Wtf 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra toks dalykas kaip "žmogiškumas" nereikia elgtis kaip kiaulei. Būtum atsakęs į mano žinutes normaliai, o ne "pusk ***" arba išviso į jas atsakes, komanda /pzu butų nepanaudota. Komandą "/pzu" panaudojau norėdamas išgirsti iš tavęs ar atveši fūra ar ne, nes iš tavęs normalaus atsakymo aš neišgirdau. 

Tebūnie gausiu aš įspėjima, ar ne, savo klaidą aš supratau, Bet išmok elgtis kaip žmogus, bendrauti, komunikuoti, o ne laidytis žargonais ir iškarto sakyti jog gausiu ppk ir t.t. Jeigu dar tavo protas to nesupranta, supras galbūt po kelių metų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Kristupas_Scary rašė:

Yra toks dalykas kaip "žmogiškumas" nereikia elgtis kaip kiaulei. Būtum atsakęs į mano žinutes normaliai, o ne "pusk ***" arba išviso į jas atsakes, komanda /pzu butų nepanaudota. Komandą "/pzu" panaudojau norėdamas išgirsti iš tavęs ar atveši fūra ar ne, nes iš tavęs normalaus atsakymo aš neišgirdau. 

Tebūnie gausiu aš įspėjima, ar ne, savo klaidą aš supratau, Bet išmok elgtis kaip žmogus, bendrauti, komunikuoti, o ne laidytis žargonais ir iškarto sakyti jog gausiu ppk ir t.t. Jeigu dar tavo protas to nesupranta, supras galbūt po kelių metų. 

Kaip mentai elgiasi su manim, taip ir aš su jais, ir kokios bėdos vaikine? 

Prisidirbai, tai ir srėbk. Jeigu tau proto nėra tai nieks nekaltas, jai per /pzu čhatini. 

Geros dienos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TFrGSrZ.png

Nematau jokios siuntos, kad tavęs negalėtų pzu daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...