Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Red_Sky

Peikiu Taksi direktoriu

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Red_Sky
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: @Tomas_Dirt
3. Jūsų kaltinimai: Šiandien prisijungiau pasirodo esu gavęs įspėjimą už neaktyvumą, visada pražaisdavau minimuma, o jeigu būdavo taip jog negaliu pražaisti pranešdavau forume. Kitas dalykas direktorius kitiems žaidėjams darbe leidžia keiktis, įžeidinėti kitus, o poto nesiima veiksmų. Nekart teko kreiptis dėl to jog mane įžeidinėja, bet nieko nedarydavo. Buvo tik vienas kartas ir tai atraše "Palauk naxui valgau" - na galvoju palauksiu, parašiau po kažkiek laiko ir vistiek darbuotojai buvo nenubausti. Direktorius dažnai pats būna neadekvatus, taip pat dažnai keikiasi ir taip gadina firmos įvaizdį. Šiandien vyko orientacines varžybos, jų metu žinoma teko panaudoti šiek tiek nervų. Nesupratau tik vieno direktorius pats juokiesi stengiesi kažkaip išprovokuoti jog vis nervuočiausi, juokiesi juokiesi. Pasibaigė orientacines, po 18minučių rašo jog nuims prižiūrėtoja, nes kažką įžeidinėjau. Paklausiau kada ir kaip įžeidžiau, direktorius turbūt neradęs argumentų man nuėmė pareigas,  o ir dar už keletos minučių išmetė iš darbo. Direktorius yra gavęs pagyrimų juose apie ji yra rašoma labai gerai, bet labiau pasigilinus į situacija pasirodo jog viskas ištikrųjų yra kitaip. Nesuprantu pačio direktoriaus, toks jausmas lyg jisai ieško prie ko prikibti jog ant kažko išlietų savo nervus. Žinau jog tokia situacija jau buvo kažkada ir direktorių chate jog Tomas visus įžeidinėjo ir liejo nervus ant visu, o poto atsiprašė ir nieko nebuvo. Manau turėtu labiau būti žiūrima į tokius dalykus, o ne pro pirštus. Tikiuosi direktorius čia kažką parašys, kažką paargumentuos, o gal ir įrodymus sukels.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą(Išmetimas iš darbo) 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Malonu uz tavo papeikima. Ne pirma karta tau sakiau kad gerbti kitus ir baigti izeidineti (Keiktis visi keikiames i tai nekreipiu demesio). Atsimink pirmas kartas buvo kai izeidinejai Diana buvai perspetas kad butu paskutinis kartas. O tu siandien man pasiuliai ciulpti tavo bibiuka paskui isvadinai debilu ir neknisk proto kad taip nebuvo. O ispejima gavai del neaktyvumo nes nepradirbai antradieni 60min.  https://imgur.com/a/00HMS47

Del izeidinejimo gali patvirtinti @Swed_Diana@Nedas__Emzone@Petras_Rimkus@Fox_Mode@Swed_Makar ir pats TU.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki,taigi as nemeluosiu tu tkr ižeidinejai ne kartą dirtą,o tu esi žmogus kuris labai greit susinervuoja,o dirt yra toks žmogus prie kurio reik priprast nes jo humorą ne visi supranta.Tu greit nervuojes,o dirt ant prikolo kažka speceliai pasako,o tu susinervini aišku nepalaikau nei vieno pusės,bet tesiog jūsų charakteriai nesueina dėl to jus firmoje pykstatės ne pirmą kartą.Keista kai diriektorius pasirenka prižiurėtoja su kuriuo nesutaria,aišku smagu jog suteikia tau šansa bet tesiog turi but tvirtu nervu ir nebūt tokiam palaužiamam ir manau viskas bus gerai.Myliu ir red ir dirt sr jei ižeidžiau kažkuri.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oho! Labiau primena įrodymų neturėjimą ir tiesiog darbuotojų prašymą jog visi paneigtu tavo veiksmus ir jog vėl eilini kart liktum nenubaustas ar pačiam nejuokinga savo pakalikų prašyti to. XD. Prie kokio dar charakterio priprasti, jo tokie juokini bajeriai, kad po jų lieki įžeistas, o ir dirbti motyvacija mažėja.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Red_Sky rašė:

Oho! Labiau primena įrodymų neturėjimą ir tiesiog darbuotojų prašymą jog visi paneigtu tavo veiksmus ir jog vėl eilini kart liktum nenubaustas ar pačiam nejuokinga savo pakalikų prašyti to. XD

As neprasau nei vieno pataginau visus kurie tuo momentu buvo DC kanale.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Tomas_Dirt rašė:

As neprasau nei vieno pataginau visus kurie tuo momentu buvo DC kanale.

Na, jeigu prašei jog tau visi rašytu direktorių pagyrimus, kas poto ir įvyko. Tai nenustebčiau jog šiuo metu ta pati darei ir prašei jog visi tau užtartu. 

 

Matosi visas tavo rimtumas ir nesugebėjimas save užtarti, ką galiu pasakyti esi silpnas, o direktorius neturėtu būti toks. Gavai papeikimą iškart kvietiesi darbuotojus, tai rodo ta pati ką ir tavo pagyrimai kuriuose rašo vienus dalykus žaidėjai, o atėjus padirbti pamatai kitokia situacija. Kaip direktorius manau turėjai kažką argumentuoti, pasisakyti, o ne iškart kištis darbuotojus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Red_Sky rašė:

Na, jeigu prašei jog tau visi rašytu direktorių pagyrimus, kas poto ir įvyko. Tai nenustebčiau jog šiuo metu ta pati darei ir prašei jog visi tau užtartu. 

 

Matosi visas tavo rimtumas ir nesugebėjimas save užtarti, ką galiu pasakyti esi silpnas, o direktorius neturėtu būti toks. Gavai papeikimą iškart kvietiesi darbuotojus, tai rodo ta pati ką ir tavo pagyrimai kuriuose rašo vienus dalykus žaidėjai, o atėjus padirbti pamatai kitokia situacija. Kaip direktorius manau turėjai kažką argumentuoti, pasisakyti, o ne iškart kištis darbuotojus.

Red, gal jau baigiam tuos cirkus? Visas kolektyvas puikiai girdėdavo kaip tu juokaudavai ir "juokais", kaip pats išsireiškęs esi ne kartą, siusdavai ant dviejų raidžių. Tikrai įžeidei ne vieną, tačiau tau buvo suteikti šansai dirbti toliau. Dabar jauti nuoskauda ir pyktį matyt, nes iškart po išmetimo rašei mum su Tomu "kada atranka". Esi pasimetęs ir nelabai supranti kam ir ką "pridaryt". Juokinga ir tuo pat metu graudu. Iš mano pusės tiek. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Red_Sky rašė:

Paspaudžiau like, nors ir prieštarauju tavo nuomonei. Tiesiog šis komentaras atrodo kiek rimtesnis už visus ankščiau parašytus. Tačiau visiškai nesutinku kas buvo pasakyta XD. Tokia ir įtampa iš jūsų, kaip juokiates ir skaldot prikolus, ar aš pajutau kažkokia įtampa? Visiškai ne, tai labiau primine kažkokias diskusijas, o ne įtampa. Šnekant apie kita dalyką randi ką lyginti, įtampa jūsų buvo tokia jog tos įtampos net nepajaučiau ar įtampa jūsų tokia jog pradėjot šnekėti apie vibratorius? :) Kaip supratau pas jūsų prižiūrėtojus būdavo sukeltos gan įdomios įtampos. Kitas dalykas norėčiau pažiūrėti, kur ta įtampa būtų galima panaudoti prižiūrėtojo pareigose, kada per veikla esi nutraukiamas ir ja pradeda vest toliau valdžia ar tarkim kaip buvo mano pirmoji treniruote ir visi ten nesąmones darę, tai ten panaudoti įtampa? Visiškai nesuprantu jūsų įtampos, tai tiek.

Sakai pradejau vesti tavo veikla? O tu zinai del ko? Nes visi darbuotojai nusivyle tavo veikla. Ji tikrai buvo zemo lygio(Sokineti per tvora 20x kartu?). Visi darbuotojai pradejo skustis kas cia per veikla ir kazkas panasaus. Todel man teko tave pertraukti ir imti veikla vesti paciam.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Red_Sky rašė:

Apie tave irgi, žmogus metuose, o rėkauja per sampa, kaip 15-iolikos metų mergaite bandanti iš savęs statyti rimta vyrą. Net nesuprantu kodėl tu čia kišiesi jeigu tu nedirbi nei mūsų firmoje nei ką, o per treniruotes sugebi pareikauti, kaip nesveikas. Atėjai nuo Dirto? Apginti savo draugą už padarytus nusižengimus.

Makaras cia turi pilna teise rasyti, nes jis buvo DC ir viska girdejo. Pats zinai kad sudus maliai ir dabar rimtai apsimesi nekaltu ir sakysi padariau as nusizengima. Tau matos ne tik su nervais blogai bet ir su ..............

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Tomas_Dirt rašė:

Sakai pradejau vesti tavo veikla? O tu zinai del ko? Nes visi darbuotojai nusivyle tavo veikla. Ji tikrai buvo zemo lygio(Sokineti per tvora 20x kartu?). Visi darbuotojai pradejo skustis kas cia per veikla ir kazkas panasaus. Todel man teko tave pertraukti ir imti veikla vesti paciam.

Oho! Radai apibūdinti ta veikla į kuria prisijungiau ant pačios pabaigos, na padariau pora užduotėlių ir pabaigiau veikla. Ar ja tiesiog bandei prikišti tam jog atrodyčiau dar kaltesnis? Labai liūdna jog būdamas direktoriumi, tu negali prisiimti atsakomybės, taip pat parašius papeikimą negali prisiimti kaltės, o apie darbuotojų nuomone nekalbu išvis, man užteko pasakyti nuomone tam jog tu ant manes supyktum ir pradėtum rodyti nervus. Jeigu nori su firma pasiekti kažką gero, savo klaidas analizuok ir stenkis jas ištaisyti, o ne bandyk jų atsikratyti.
 

@Tomas_Dirt Žinai kas juokinga? :) Jog tavo visi atsakymai tokie su kuriais bandai paversti mane kaltų.

 

Tiesiog nieko negali pripažinti ir esi išsikėlęs ir vadini turbūt puikiu direktoriumi, jeigu tu būtum toks puikus, manau net nereikėtu prašyti jog tau parašytu pagyrimą, netektu atsakyti į papeikimus, o ir papeikimuose atsakytum viską vienas ir argumentuotai, o ne prašytum jog žmones dabar eitu ir tai darytu. XD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Red_Sky rašė:

Oho! Radai apibūdinti ta veikla į kuria prisijungiau ant pačios pabaigos, na padariau pora užduotėlių ir pabaigiau veikla. Ar ja tiesiog bandei prikišti tam jog atrodyčiau dar kaltesnis? Labai liūdna jog būdamas direktoriumi, tu negali prisiimti atsakomybės, taip pat parašius papeikimą negali prisiimti kaltės, o apie darbuotojų nuomone nekalbu išvis, man užteko pasakyti nuomone tam jog tu ant manes supyktum ir pradėtum rodyti nervus. Jeigu nori su firma pasiekti kažką gero, savo klaidas analizuok ir stenkis jas ištaisyti, o ne bandyk jų atsikratyti.
 

@Tomas_Dirt Žinai kas juokinga? :) Jog tavo visi atsakymai tokie su kuriais bandai paversti mane kaltų, na ir tavo darbuotojų tokie patys atsakymai. Visiškai nieko nerašai apie pati save, dabar su savo taksistais, kaip tik bandai padaryti mane kaltu.

O kam man rasyti apie save? Kai zinau kad mano visi darbuotojai yra laimingi ir su visais sutariu. O tu tas vienyntelis kuris megsta visus *Rupūs miltai* pasiusti.

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Tomas_Dirt rašė:

O kam man rasyti apie save? Kai zinau kad mano visi darbuotojai yra laimingi ir su visais sutariu. O tu tas vienyntelis kuris megsta visus *Rupūs miltai* pasiusti.

Ta paskutini sakinį priskirčiau tau, ai niekas nesiseka viskas atsibodo. Einu į koki discorda išsilėsiu ant visų, o dar nueisiu į valdžios chata ant visu išsiliesiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Swed_Makar rašė:

Be įžeidinėjimų, Redai, kartais lankausi pas gyditojus, sako viskas tvarkoj, tikiu jais. Mane patagino, todėl reiškiu savo nuomonę, kadangi teko susidurti su tavo nemaloniu bendravimu. Ačiū, kad reiški daug dėmesio mano komentarams. Nori patarimo? Susitaikyk su daugumos nuomonę ir pagalvok ties savo elgesiu bendraudamas laidu. 

Nemaloniu bendravimu??? O pas tave tau jau buvo malonus bendravimas kada su dirtu ant manes puolėt rėkauti xDDD. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Diskusijos pakaks. Tuojaus susipažinsiu su informacija, priimsiu sprendimą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi diskusija užvirė. Didžioji dalis pasireiškusių diskusijoje yra Tomo pusėje. Iš tikrųjų noriu pabrėžti, kad savo išrinktais direktoriais pasitikiu, todėl įrodymų nereikalauju darytis už ką išmeta, pats direktorius sprendžia kas dirbs jo firmoje, kas ne. Neįsivaizduoju koks direktorius gali išmetinėti "random" sugalvojes darbuotojus, koks tikslas? Iš diskusijos susidariau nuomonę, jog Red_Sky yra aštresnio charakterio žmogus. Kartais mėgstantis daugiau pasisakyti, pasireikšti. Tas tikrai nėra blogai, tačiau jeigu jūsų su darbo valdžia keliai nesueina ir visiškai išsiskiria, kaip jūs galite dirbti komandoje? Taip pat jeigu nepatinka direktoriaus charakteris, humoras, tai manau, kad yra du variantai: prisitaikai prie to ir dirbi jo firmoje arba eini pas kitus direktorius ir dirbi. Ne visi žmonės vienodi, to niekada ir nebus. Čia ganėtinai argumentuotai ir aiškiai supratau už ką išmestas buvo Red_Sky, taip pat buvo dar ir nepradirbęs, ko reikalauja taisyklės. Nuoširdžiai rekomenduoju pabūti ramesniam, bent pasistengti ir tikrai pasieksi savo tikslų.

 

Dar kartą pabrėžiu, jog direktorius neprivalo darytis įrodymų, kai išmeta darbuotoją. Darbo valdžia PATI renkasi savo komandą ir kas joje dirbs. 

 

image.png.145cf07e0f738208ccfaa21ac3b997a0.png

  • Patinka 8
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...