Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aurimas_Bosas

Ar patiko 2020 metų Helovinas?

Ar patiko Helovino 2020 m. eventas? Ar patiko užuominos? Ar patiko Helovino 2020 m. renginių savaitė, kurią organizavo komanda?  

44 nariai balsavo

  1. 1. Ar patiko Helovino 2020 m. eventas?

    • Taip.
      35
    • Ne.
      9
    • Atsakysiu komentaruose.
      0
  2. 2. Ar patiko užuominos?

    • Taip.
      21
    • Ne.
      11
    • Atsakysiu komentaruose.
      0
  3. 3. Ar patiko Helovino 2020 m. renginių savaitė, kurią organizavo komanda?

    • Taip.
      27
    • Ne.
      5
    • Atsakysiu komentaruose.
      0


Rekomenduoti pranešimai

BtDxW.png

TkffVj4.png

Apklausoje būtų labai įdomu sužinoti iš, Jūsų pusės ar buvo įdomi savaitė, ar šie metai buvo geresni nei praeiti. Lauksiu,Jūsų atsakymų tiek apklausoje tiek komentaruose :).

TkffVj4.png

Klausimai:

Ar patiko Helovino 2020 m. eventas? Ar patiko užuominos? Ar patiko Helovino 2020 m. renginių savaitė, kurią organizavo komanda?

Atsakymai yra 3 rūšių:

1. Taip

2. Ne

3. Atsakysiu komentaruose.

TkffVj4.png

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Danny_Williams rašė:

Patiko nes nenuvalkiotas buvo kaip kiekvienais metais

Šiais metais teko man prisidėti prie helovino evento :) Smagu, jog patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Mike_Hernandez rašė:

Patiko kadangi buvo įkeltas įdomus eventas, vyko daug renginių ir konkursų.

Buvo įdėta daug darbo, ir daug laiko paaukota, kad visi būtų laimingi ir su pilnom kišenėm turto.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai geras Helovino eventas iš mano požiūrio. Labai patiko užuominos, bei moliūgų, saldainių rinkimas. Šiek tiek nesmagu, kad kai pasibaigė helovinas, praradau 300-400 saldainių, ir negalėjau jų išnaudot laiku, būčiau pasiūlęs dar dieną palikti saldainius bei parduotuvę (bet sustabdyti jų rinkimą), bei įspėti žaidėjus, kad saldainiai pradings, ir už juos nebus nieko duodama, bet neskaitant to, buvo smagu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Earl_Johnson rašė:

Tikrai geras Helovino eventas iš mano požiūrio. Labai patiko užuominos, bei moliūgų, saldainių rinkimas. Šiek tiek nesmagu, kad kai pasibaigė helovinas, praradau 300-400 saldainių, ir negalėjau jų išnaudot laiku, būčiau pasiūlęs dar dieną palikti saldainius bei parduotuvę (bet sustabdyti jų rinkimą), bei įspėti žaidėjus, kad saldainiai pradings, ir už juos nebus nieko duodama, bet neskaitant to, buvo smagu.

Buvo atnaujinime rašyta kada pasibaigs helovino event. T.y 2020-11-07. Gaila, bet ir aš praradau tiek saldainių :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma kart švenčiau šiame serveryje helovina, tad negalėčiau palyginti su kitais. O taip tai viskas labai patiko, buvo džiugu jog buvo visur šansų kažką laimėti (Pavyko laimėti apsipirkimą 10eurų). Kiti žaidėjai taip pat mačiau patenkinti šiuo helovinu, padirbėjot labai puikiai. Galiu pasakyti jog esu nudžiugintas ir smagiai praleidau laiką per šį laikotarpi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Red_Sky rašė:

Pirma kart švenčiau šiame serveryje helovina, tad negalėčiau palyginti su kitais. O taip tai viskas labai patiko, buvo džiugu jog buvo visur šansų kažką laimėti (Pavyko laimėti apsipirkimą 10eurų). Kiti žaidėjai taip pat mačiau patenkinti šiuo helovinu, padirbėjot labai puikiai. Galiu pasakyti jog esu nudžiugintas ir smagiai praleidau laiką per šį laikotarpi.

Labai džiaugiuos, jog patiko :) pasistengėme kaip reikiant, lūkesčiai atsipirko.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

asmeniskai tai labiausiai patiko pagr. administracijos paslepti moliugai gaila man neteko nei vieno rast bet atrode labai gera ideja ir padaryta iki galo nu super

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Tbone_Mendez rašė:

asmeniskai tai labiausiai patiko pagr. administracijos paslepti moliugai gaila man neteko nei vieno rast bet atrode labai gera ideja ir padaryta iki galo nu super

Kitą kartą pasistengsime palengvinti.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šiaip pirmą kartą dalyvauju kažkokiam evente per šventes, nes dar net pusės metų nežaidžiu, iš dalies patiko tie rinkimai saldainiu, ir paskui į moliūgus juos įdėt, bet gaila nesurinkau visų, tačiau bent jau patiko, you know 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Renginių savaitė buvo gan įdomi, ir išskirtinė. Užuominos kaikurios buvo keistos, bet su kitų žaidėjų pagalba atradom moliūgus :) Laukiam kalėdų event'o @Max_Tosha.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū dalyvavusiems.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...