Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mindoza_Acme

peikiu hugo_winston

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: mindoza_Acme
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: hugo_winston
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?:  avarijos kaltinimas nors stovejo mano juostoje su priekiu nespejau sustoti nuskrydau nuo moco ir dar dejo staru...
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą

29b631927c0c257df31bdbbf146b9347899.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka netrenkei pazie kaip maske sulamdei, dzeukis kad dar neuzmeciau uz uzpuolima teisesaugininko

o kad per viduri buvau tai tikrinau kad nevirsitum greice ir apvaziuotum nes kai greit vaziuoji matymo kampas sumazeja jei nesinojai 

ir dar draugelis buwa po ratais tai norejau istraukt bet ipuolei ir nugara sulauzei jam 

dw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Hugo_Winston rašė:

ka netrenkei pazie kaip maske sulamdei, dzeukis kad dar neuzmeciau uz uzpuolima teisesaugininko

o kad per viduri buvau tai tikrinau kad nevirsitum greice ir apvaziuotum nes kai greit vaziuoji matymo kampas sumazeja jei nesinojai 

ir dar draugelis buwa po ratais tai norejau istraukt bet ipuolei ir nugara sulauzei jam 

dw

nebera ka tau cia mazint, matosi kur stovi kitoj pusej, kaip as galiu nesitrenkt jei kelyje maišaisi...

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir dar specialiai pasiemi ir trankai taip mane , tik nesu nufilmaves dzeukis kol gali da minde

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Priimta.

Pareigūnas pateikė netvarkingus įrodymus. Darbuotojas nubaustas dvejais įspėjimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...