Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Bond_Cames

peikiu trv valdzia

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: bond cames
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Vairuotoja_Viktea ir Vairuotojas_Tomasis Furistu valdzia 
3. Jūsų kaltinimai: Mano kaltinimas yra toks kad musu miela trv pavaduotoja neatsakingai sprendzia sprendimus kaip yra aiskiai matyti kaip darbuotojas pradeda izeidineti kolega per darbo racija ir jokios bausmes negauna nes musu miela pavaduotoja neatsakingai perziuri jai siustus irodymus ir priima blogus sprendimus. https://imgur.com/a/cOlSP6e   Direktorius yra sukures darbo temu bet jos nera pildamos pvz kaip sita sukurta tema ir paskutini karta buvo pildyta ir pakeista RUGSEJO 13 https://imgur.com/a/LJrPFQo https://imgur.com/a/5JYtA2z tai alio direktoriau kam kurti tema ir poto ju neprizieti ir apleisti jas? Ir pasiziejus yra tikrai ne viena tokia tema kuri kartais yra tikrinama ir nepriziurom na kaip pvz dar viena rangu sistema https://imgur.com/a/gPxscOs   atrankos analize buvo paskelbta pirmadieni ir iki sio laiko tema yra nesutvarkyta o direktorius tomas praleidzia zaidime po 300 minuciu virs ir kita laika prabuna AFK rezime. Manau nera ir tikslo vardinti kokios temos ir neprizietos nuejus i furistu skilti viskas matosi. Ir kaip gi be random ispejimo :D https://imgur.com/a/t6xmAoB
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

  • Patinka 3
  • Naudinga! 2
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, Bond_Cames, matau taip netikėtai įspaudei į kampą, nebeturiu žodžių atrodo tuoj praliesiu kruvinas ašaras, nes man žaidimas viskas.? Galbūt ir nesu tas toks 100% perfecto direktorius, bet pagrinde savo darbus atlieku. Dėl visų tavo įkeltų nuotraukų atsakysiu punktais, bus protingiau. Ai ir ačiū, kad mūsų nickus su didžiojom parašei, bet savo Nick pamiršai :(

  1. Po pirmu, į /r nematau labai blogų dalykų, o dėl ožio tai  >---------spausk čia----------< nes tai tik gyvūnas. Nematau pastovaus įžeidinėjimo per tą /r.
  2. Dėl tų temų forume, pripažinsiu tikrai neskiriu tiek laiko joms, ir per tiek laiko tik tu vienas atkreipei dėmesį ačiū, esi pastabus žmogutis.
  3. Dėl rangų sistemos dabar taip, rangai sutikrinti būna dažniausiai, gal kapeikos nepridėtos per kažkiek laiko, bet kai yra dedamas rangas, į tai yra atsižvelgiama, ar iš po karto turi kažkiek kapeikų ar ne, nematau čia bėdos.
  4. Štai tavo įrodymai kurių labiausiai laukei tikriausiai, dėl to tavo tariamo free įspėjimų dėjimo :) >-----Freeeeeeeeeeee įspėjimassss-----< , bet po kurio laiko jo nebebuvo tai ?? Ir beje parašiau per /r kam nepatinku, parašė kad jam tai uždėjau, o po to nuotraukoje matosi jog nebėra įspėjimo ;) 

 

Kas mane pažįsta tikrai supras mane ;) 

  • Patinka 5
  • Naudinga! 2
  • Haha 4
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Vairuotojas_Tomasis rašė:

Po pirmu, į /r nematau labai blogų dalykų, o dėl ožio tai  >---------spausk čia----------< nes tai tik gyvūnas. Nematau pastovaus įžeidinėjimo per tą /r.

Koks skirtumas yra kad cia buvo nepastovus tai kurti tas taisykles jeigu taip viskas vyksta??? Tai gal be taisykliu zaidziam ir visiems px bus?

prieš 1 valandą, Vairuotojas_Tomasis rašė:

Štai tavo įrodymai kurių labiausiai laukei tikriausiai, dėl to tavo tariamo free įspėjimų dėjimo :) >-----Freeeeeeeeeeee įspėjimassss-----< , bet po kurio laiko jo nebebuvo tai ?? Ir beje parašiau per /r kam nepatinku, parašė kad jam tai uždėjau, o po to nuotraukoje matosi jog nebėra įspėjimo ;)  

Ok jis parase kad tu jam nepatinki ir ka???? Reikia is karto deti ispejima ir issipisineti o poto vel nuimti??? Kaip direktorius esi tau cia yra matau normalus dalykas taip issipisineti su tais isp??????? 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Bond_Cames rašė:
  1. Koks skirtumas yra kad cia buvo nepastovus tai kurti tas taisykles jeigu taip viskas vyksta??? Tai gal be taisykliu zaidziam ir visiems px bus?
  2. Ok jis parase kad tu jam nepatinki ir ka???? Reikia is karto deti ispejima ir issipisineti o poto vel nuimti??? Kaip direktorius esi tau cia yra matau normalus dalykas taip issipisineti su tais isp??????? 
  1. Tai save laikai ožiu? jei taip supykai?
  2. Ne pagarba valdžiai? man atrodo laikas tau rasti veiklos ryl laif, nes nuo žaidimo nebeatskiri kur kas randasi.

Vsio laisvas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Vairuotojas_Tomasis rašė:
  1. Tai save laikai ožiu? jei taip supykai?
  2. Ne pagarba valdžiai? man atrodo laikas tau rasti veiklos ryl laif, nes nuo žaidimo nebeatskiri kur kas randasi.

Vsio laisvas.

Jo laikau o ka? Man izeidimas buvo. ;)  

Kokia dar nepagarba valdziai :DD tu pasiziek kaip issipisineji seniuk 

Lauk atsakymo tiesiog manau :D LAISVAS 😘  

Redaguota nario Bond_Cames
Mhm o gal rast irodymus kaip tavo panele vikte supyko kad gabe buvo priimta mhm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau, kad kitą kartą dažniau tikrintum temas arba jas ištrink. Ačiū. 

image.png.145cf07e0f738208ccfaa21ac3b997a0.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...