Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vytas_Likes

Banned Mindoza_Acme bannned Aim_Greg apgaudinejimai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Vytas_Likes 
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:  Mindoza_Acme ir Aim_Greg
3. Užblokavimo priežastis?:  Apgaudinejimai
4. Papildomi komentarai: Zmogus pasiule mainyti versla i sk automobili,as sutikau pardaviau versla zmogui uz 5mil jisai iskarto pardave savo kolegai taksistui uz 5mil ir sako sitas sk parduodamas su namu laikinas o ne su visam o del jokio namo nebuvo tartasi uz bendradarbevimus bus detas banas ir aim_greg kuris nusipirko iskarto is mindozos versla. @Max_Tosha  @Invision_White noreciau kad verslas butu man grazintas aciu. Ir dar Aim_Greg imeta durniu ka as ne prie ko cia man versla pardave sako priciom cia as neapsimetinekim durniais. Sistema nebloga nusipirko versla pardave draugeliui tas draugelis imete slanga kad oj cia as nekaltas kad pardave versla ir t.t Jo pirma zaidejas norejo keisti versla i auto ir tada tik gaves versla ji pardave ir netiketai sako tai auto sk nevisam laikui tai kur logika vyrai kita karta meluojat meluokit normaliai o ne vaikiskai. Dar pridesiu Mindoza_Acme ta sk pardavinejo uz real saibas tai jau cia ir taip tures gauti rcon nuo Arturo. 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):   https://streamable.com/ubjq9m        https://streamable.com/emf63z    Irodymai kad Mindoza_Acme pardavinejo sk uz tikrus pinigus: https://imgur.com/a/T706G5W

  • Patinka 2
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDD nebesapnuok gal tu jau. vpš galvelė ataušo nuo to sampelio :D prie ko čia aš vapšie? stovėjau šalia, žiūriu už 5m užmestas tai ir pasiemiau.. Free banas man, ką žinau ką ten su mindoza derinat alio. dar pats mindoza rašė kad atiduočiau, nes tipo už 50m norėjo uždėt :DDDDDD žodžiu aiškinkitės čia tarpusavy, ir laukiu kol grč unbaninsit, nes zajibali čia, piewas dirbat. Jei jau kažką tai keičiat tai nrml derinkitės ir kitų nekiškit kai klaidas įveliat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

palauk seni, tai buvo kalba kad mainom versla i sk, tai as tau ir daviau sk su namu, pats matei ka rase norit isesti, nama uzdejau i pardavima ir tu uzbaninai tai nezinau ar nupirkai ar nenupirkai tu jo, mainai buvo sąžiningi, nematau jokiu sukčiavimu, mainus padarėm tik tu čia išsipisinėji, laukiu unban :) eik pakvėpuok i lauka gal geriau paliks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As tau sakiau kad noriu sk automobilio ir kaip rasem sutarti nerasiau del jokio namo ir tu parasei sutinku ka tu cia grybauji durniu pasoves as rasiau puikiai matosi kad sutinki mainyti automobili sk i skelbimu kontora tu parasei taip sutinku jokio namo nebuvo mineta pardavime ir poto kaip as pamaciau kad kaip sedi i sk autobomili man neleido isesti bet neskaiciau del ko man neleido todel per video ir prasiau uzrakinti automobili kad rodytu savininka, tad nejuokauk ir lauksiu kol @Max_Tosha grazins man versla. Pakartosiu dar karta kita karta jei tokiu dalykus darot nors discord kanale kartu nesedekit.  Ir sugalvokit kazka rimciau. Kam pirkti versla ir ji iskarto parduoti kolegai aim_greg ir dar poto parduoti sk automobili su namu kokia tau is to nauda? jokios tad savo 13meciu bairius galima baigti video yra viskas supildyta tiek forume tiek arturui i discord. lauksime verdikto. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai palauk sk yra su namu, tai kaip aš ji perduosiu tau? tai ir su namu pasiuliau, nereikia išsipisineti čia, mažiau verk dėl žaidimuko seni :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Priciom cia tas namas jei man reikejo tik sk automobilio,tai ka namas dings po 29d ir sk dings nebejuokauk butum rases iskart apie nama buciau net nesitares o cia kakoki suda padarei ir dar iveliai zmogu kita nebijokit nesu 10metis kuris prarastu tokius turtus ir nieko nedarytu viskas baigem diskusijas ir laukiam vergdikto. Tikriausei dar ir tu fb grupei ne tavo rasyta buvo kad parduodi sk uz 20euru ane kazkas kitas ten tave pakiso. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

Priciom cia tas namas jei man reikejo tik sk automobilio,tai ka namas dings po 29d ir sk dings nebejuokauk butum rases iskart apie nama buciau net nesitares o cia kakoki suda padarei ir dar iveliai zmogu kita nebijokit nesu 10metis kuris prarastu tokius turtus ir nieko nedarytu viskas baigem diskusijas ir laukiam vergdikto. Tikriausei dar ir tu fb grupei ne tavo rasyta buvo kad parduodi sk uz 20euru ane kazkas kitas ten tave pakiso. 

Nežinau žmogau mielasai, taremės dėl mainu ir išmainėm sąžiningai, jei tu visokias niauveskes čia darai tai tokiems kaip tu serve nevieta, gavai sk o aš gavau versla, mažiau verk, nes aš nieko apgaudinėt nenorėjau, o kad dar kiši aim_greg kažkoki tai iš vis palevas darai, gal tau tikrai laikas palikti šį projekta jei nepripažisti savo klaidų 🙂👍

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kita karta normaliai išsiklausinėk kokia car ir t.t. prieš mainydamas, tiesiog sandking buvo su namu ir tiek, nematau aš čia kažkuo nusidėjas 😉

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu gavai versla, as Sk negavau nes as norejau tiktai sk o jokio namo nenorejau ir tu man aiskinu dar karta pardavinejai sk su namu kurios buciau prarades po 30 dienu tai ka tu cia juokini jei sutarti rasemes kad versla mainom i sk automobili????? pats sneki pats nusisneki. ir tiek video viskas matos akivaizdziai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai va bus teisingiause kad versla grazins man tau atiduos nama ir 3milijonus nes 2mil is manes gavai, o aim gregas atgaus is taves dar 5mil. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisingiausia bus manau taip kaip yra dabar, o sk nebutinai 30d. Gali betkada pasitesti kad ir metams i prieki, pagalvok 👍🙂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikejo iškarto parašyti,kad sk bus ne visam laikui ir parasyti kad tai yra su namu sk, kodel sutikai su mano tekstu jei zinojai kad ak parduodi su namu, reikejo informuoti iskarto.dar karta aš tau aiškinu. Jau prisidarei nesamoniu tai bors nebandyk čia issivartyti,buvau apgautas ir tiek man negeda prisipazint prigavot,bet nemanau kad pagrindine administratoria praleis pro šona tokius dalykus ir bus viskas  padaryta  kaip priklauso. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O dar + ta sk pardavinejei už 20 euru ir bandei dar kažka apgauti tai apgabai mane bet kitaip ir dziaugiuosi,kad nenukentejo vaikai kurie zaidzia jaunesni ir gyvena is tevu kisenes, kad nepasieme is mamos 20 euru ir tau nepravede uz sk 30 dienu.Kaip pačiam tau buti tokiu asmenybe neslykstu ?? Supuves esi is vidaus kaip asmenybe 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma reikia išsiklausinėt prieš mainat, o apie kokius pardavinėjimus kalbi tai neturiu suvokimo, jei stumdai savo turta už real tai prisipažint ir pasisveikink su rcon 👍😉

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oj koks tu  moki buti ijunges programa durniaus net patinka skaityt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bausti, negalima pasigailėti

  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...