Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Max_Tosha

Atsiblokavimų prižiūrėtojas?

Ar pritartumėte dėl naujo Atsiblokavimų prižiūrėtojo Minde_Vega?  

148 nariai balsavo

  1. 1. Ar pritartumėte dėl naujo Atsiblokavimų prižiūrėtojo Minde_Vega?

    • 77
    • Prieš
      50
    • Susilaikau
      19


Rekomenduoti pranešimai

Nu ble pritarčiau, bet turėtų būt neutralus, nesedėt klanuose, nes būna atvejų, ką draugelis ir reik išsukti. Va tosha mano nuomone.

EDIT: Bandomąji laikotarpi duokit ir parodys ko vertas. Tai tiek ziniu

PRIMINIMAS: Tosha buvo ryzais plaukais kai atejo i lw db jau juodi.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritarčiau kadangi asmuo nusimano,apie neleistinas programas,bei yra senas žaidėjas.  Bet kaip ir Forsas,sakė turetu būti neutralus,nes gali prasidėti visokia savu išsukinėjimai. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jeigu vega tures buti neutralus tai ir Jonas_Slash neturetu buti klane nes jis mato kas pzu daro ir  poto pasako draugeliui kad ji daro pzu ir isjungtu magijas.

  • Naudinga! 11
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Tony_Light rašė:

Nu jeigu vega tures buti neutralus tai ir Jonas_Slash neturetu buti klane nes jis mato kas pzu daro ir  poto pasako draugeliui kad ji daro pzu ir isjungtu magijas.

 

prieš 10 minutes(-čių), Martis_Forsas rašė:

Nu ble pritarčiau, bet turėtų būt neutralus, nesedėt klanuose, nes būna atvejų, ką draugelis ir reik išsukti. Va tosha mano nuomone.

EDIT: Bandomąji laikotarpi duokit ir parodys ko vertas. Tai tiek ziniu

PRIMINIMAS: Tosha buvo ryzais plaukais kai atejo i lw db jau juodi.

Pritarčiau asmeniui duoti bandomąjį laikotarpį, per laiką, parodys ar yra vertas šių pareigų.

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Martis_Forsas rašė:

PRIMINIMAS: Tosha buvo ryzais plaukais kai atejo i lw db jau juodi.

@San_James gali paliudyti, kad niekada tokie nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu kada reiks pagalbos tiek unban @Minde_Vega, zinai kur kreiptis:)))))))))))

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Amm, tai mano asmeninė nuomonė kaip buvusio BAN/UNBAN Prižiūrėtojo. tai pradėsiu nuo to jog Vega nepasižymi geru bendravimu su serverio žaidėjais, taipogi neutraliu jam būti manau neįmanomas dalykas, nors ir prižiūrės abudu, tačiau vistiek, nemanau jog Vega pasiruošęs dar būti BAN/UNBAN Prižiūrėtojum, tuopačiu jog yra gavęs bana už AHK T.y

būdamas GP Direktoriumi, nors tai ir buvo seniai, bet kas gali garantuoti jog gavus BAN/UNBAN Prižiūrėtoja, nepasikartos taspats? Nors Vega išmano čytus, tačiau ir pats juos naudoja^^ Tuo labiau manau jog yra ir kitų Kandidatų.

By: @Arminas_Elegy

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 1
  • Haha 7
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu už kodėl?

žmogus išties išmano šioje srityje, yra supratingas draugiškas,galima susikalbėti.

Kodėl būtent jis?

Todėl nes reikia leisti naujam žmogui pasireikšti, manau jis yra to vertas, aišku nesakau kad būtent jis, bet daugiau čia žaidėjų nematau, todėl ir kalbu tik apie jį.

Visada esu už pasireikšti, manau yra daug serveryje žaidėjų kurie yra nusipelnę pareigų serveryje, kalbu ne vien apie Minde_Vega. Ir manau kad tikrai linkiu kad kažkam ir kitam pasisektu kad kažkas išbandytu naujo Las-Venturas projekte, ineštu begalę gerų dalykų.

Kad būtų neutralus klanuose hmm.

Mano nuomonė jei žmogus yra supratingas, kuris neatejo į komandą kenkti o padėti, ir jis to nori ir siekia, nemanau kad jis norėtu pats sau kenkti ir kaip jūs sakote priimti savo draugams sprendimus tokius kurie būtų netinkami.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau kitas būsimas unban priž turėtu būti @Arnas_Toreto ką manot draugai?

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pries, bus taip kad gyrėsi čiūvakas ale be čytų šaudo nors kaip buvo tas čiūvas užbanintas priimė ban, vps nezinojau kodel sitas zmogus turi but unban priziuretojas kaip yra is tikruju kas kitas is komandos esanciu dabar galetu uziimti sias pareigas, nu aisku tik ne bosas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

as uz vega, mldc bahuras, bendraujantis, ismanantis cytus, todel jis puikiai pritaptu komandoje

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Arminas_Carleone rašė:

Nežinau čia kažkaip keistai yra. Nemanot jog yra žmogus komandoje žmogus kuris išmano čytus manau neblogai tai @Jonas_Slash žmogus normaliai bendrauja su žaidėjais. Atėjas į komandą manau parodė jog gali būti nenuolaidus savo klano žmonėm.

Jonas slash jojo išmano apie cytus task manager pamato kad isijunges žmogus bana deda :DDD

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau Minde_Vega geriausias kanditanas šiomis paregomis apie čytus turi žinių, dauguma siūlot Jonas_Slash bet jis banina žmones kad įjungtas task manageri ;/

  • Naudinga! 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gal galeciau ta proga gaut vip priz arnas toleto paaukstint i vyr vip priz

Reakcija jeigu sutinkat

  • Patinka 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokinga ištikrųjų kaip gerbiamas Aurimas_Bosas patikrina baną priima, paskiau pasikviečia princai į dc kaip spėja čytus princiukai paslėpt labai gerai, vietoj boso priima vega sprendimus atmetimo :DDDD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tai kam reikalingi du prižiūrėtojai, iki pat dabar būdavo tik po viena ir tai dar serveryje nėra tiek tų žaidėjų, kad nesusidorotu pats Aurimas tai nemanau ar ir reikai čia kažkokių pagalbininkų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

krc siulau @Max_Tosha i unban priz ismano sawo darba su savo tais minde-vega nejokauk ir dar pliusas suaktivetu kazkek i laiskus atsakinetu daugeu ar ko ten jum is jo rejke

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Lukas_Gervinis rašė:

Juokinga ištikrųjų kaip gerbiamas Aurimas_Bosas patikrina baną priima, paskiau pasikviečia princai į dc kaip spėja čytus princiukai paslėpt labai gerai, vietoj boso priima vega sprendimus atmetimo :DDDD 

Tu tikriausiai būsi iš Rusijos, taip? Nes per daug viską žinai, tik mano slapiko nepasakyk visiem prašau :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turetu buti kad Minde_Vega nebutu nei vienu pusei nei kitu tesiog normalei prijiminetu banedus ir matos kad jis žino apie čytus Minde nenuvilk manes 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Turbo_Max rašė:

O tai kam reikalingi du prižiūrėtojai, iki pat dabar būdavo tik po viena ir tai dar serveryje nėra tiek tų žaidėjų, kad nesusidorotu pats Aurimas tai nemanau ar ir reikai čia kažkokių pagalbininkų

 

prieš 52 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

@Aurimas_Bosas pasiūlė naują Atsiblokavimo prižiūrėtoją

 

Jeigu pasiūlė, tai matyt, kad reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Mode_Wtf rašė:

Amm, tai mano asmeninė nuomonė kaip buvusio BAN/UNBAN Prižiūrėtojo. tai pradėsiu nuo to jog Vega nepasižymi geru bendravimu su serverio žaidėjais, taipogi neutraliu jam būti manau neįmanomas dalykas, nors ir prižiūrės abudu, tačiau vistiek, nemanau jog Vega pasiruošęs dar būti BAN/UNBAN Prižiūrėtojum, tuopačiu jog yra gavęs bana už AHK T.y

By: @Arminas_Elegy

Labas, Mode. Ačiū, jog balsuoji prieš. Šlykštus esu dėl to, jog gražiai prašinėjau, kad nuimtum admino įspėjimus kurių aš nebuvau nusipelnęs? Pričiom čia iš viso bendravimas, aš į unban priž pretenduoju dėl savo žinių, o ne dėl to kaip su kuo šneku. :D Aj, beto. Esi girdėjęs apie tokį dalyką, kad žmonės keičiasi? Taspats tavo bratkis admin prižiūrėtojas RCONE sėdejęs :D O dėl čytinimo visada neigiau ir neigsiu tą baną. Niekada lv nečytinau ir nečytinsiu. Kiek toshai buvo rašyta ir inviui, bet jie netikėjo, kas yra ne mano problema. Jeigu toks esu didelis čyteris, kodėl tik vienas bannedas? Tu nepagalvoji logiškai, o iš pykčio bandai įtikinti visai komandai, kad nieko neišmanau ir nevertas esu. Tai kaip apie bendravimą abejoju, jog tau verta dar kalbėti, kadangi senai esu pamiršęs tavo cirkus, o kažkas dar nuoskauda jaučia, kai absoliučiai niekam nepakenkiau. O kur, Mode argumentai, kad nesuprantu nieko apie čytinima? Nėra. Visi žino mano sugebėjimus ir taikluma. Tavo tie argumentai kaip ir sakiau visiškai ne į temą. Čia jeigu dar kam įdomu dėl to bano. Kas verkia dėl vieno bano 7 mėn ir bando visiem įtikinti jeigu ištikro prisičytino? Niekas. O čia bahūram rodau savo fresh akh (elegy edition) 

 

  • Patinka 5
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Aurimas_Bosas rašė:

Tu tikriausiai būsi iš Rusijos, taip? Nes per daug viską žinai, tik mano slapiko nepasakyk visiem prašau :( 

gereu isviso cia nerasytum nezinau kas tau dave dar ta priza kaip apie cytus 0 supranti ka netiesa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2020-12-11 at 15:18, Minde_Vega rašė:

Labas, Mode. Ačiū, jog balsuoji prieš. Šlykštus esu dėl to, jog gražiai prašinėjau, kad nuimtum admino įspėjimus kurių aš nebuvau nusipelnęs? Pričiom čia iš viso bendravimas, aš į unban priž pretenduoju dėl savo žinių, o ne dėl to kaip su kuo šneku. :D Aj, beto. Esi girdėjęs apie tokį dalyką, kad žmonės keičiasi? Taspats tavo bratkis admin prižiūrėtojas RCONE sėdejęs :D O dėl čytinimo visada neigiau ir neigsiu tą baną. Niekada lv nečytinau ir nečytinsiu. Kiek toshai buvo rašyta ir inviui, bet jie netikėjo, kas yra ne mano problema. Jeigu toks esu didelis čyteris, kodėl tik vienas bannedas? Tu nepagalvoji logiškai, o iš pykčio bandai įtikinti visai komandai, kad nieko neišmanau ir nevertas esu. Tai kaip apie bendravimą abejoju, jog tau verta dar kalbėti, kadangi senai esu pamiršęs tavo cirkus, o kažkas dar nuoskauda jaučia, kai absoliučiai niekam nepakenkiau. O kur, Mode argumentai, kad nesuprantu nieko apie čytinima? Nėra. Visi žino mano sugebėjimus ir taikluma. Tavo tie argumentai kaip ir sakiau visiškai ne į temą. Čia jeigu dar kam įdomu dėl to bano. Kas verkia dėl vieno bano 7 mėn ir bando visiem įtikinti jeigu ištikro prisičytino? Niekas. O čia bahūram rodau savo fresh akh (elegy edition) 

 

Taip žmonės keičiasi, bet mano nuomone kaip ir buvo ir išlkis. Užblokuotu vėl koks rimtesnis žaidėjas su gerais įrodymais vėl patvirtins ir kas tada ? Vėl sakysi žmonės keičiasi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...