Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Max_Tosha

Atsiblokavimų prižiūrėtojas?

Ar pritartumėte dėl naujo Atsiblokavimų prižiūrėtojo Minde_Vega?  

148 nariai balsavo

  1. 1. Ar pritartumėte dėl naujo Atsiblokavimų prižiūrėtojo Minde_Vega?

    • 77
    • Prieš
      50
    • Susilaikau
      19


Rekomenduoti pranešimai

prieš 12 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

 

 

Jeigu pasiūlė, tai matyt, kad reikia.

tam reikia nes nieko nenusimano apart kuris aiskiai matosi kur zaidejas cytina speed hack ir pns

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Turbo_Max rašė:

Taip žmonės keičiasi, bet mano nuomone kaip ir buvo ir išlkis. Užblokuotu vėl koks rimtesnis žaidėjas su gerais įrodymais vėl patvirtins ir kas tada ? Vėl sakysi žmonės keičiasi ?

Tavo nuomonė nesikeis, nes tave su aimu pagavau. O dėl rimtesnių bannedų visada galima išsiaiškinti tiesą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Minde_Vega rašė:

Tavo nuomonė nesikeis, nes tave su aimu pagavau. O dėl rimtesnių bannedų visada galima išsiaiškinti tiesą :)

Tiesa tokia *Užblokavimo apeliacija priimta* ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nezinau nezinau vps iš lempos ištrauke žmogų ir tipo skiriam, priežastys vpš dėl ko jis turėtu tapti unban priž. ?
mano nuomone būtų galima rasti ir tinkamesni žmogų.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad po manęs nors ir tvamas. Kzn, Mindela žino savo vietą ir nesikiša kur nereike. Dėl jo patirties čytų srityje nežinau nieko, nes nėra pateikta kažkokia informacija, bet manau vis geriau nei Ricka su klouno banais serverije kai chate pamato "170fps kmr". Todėl puolu į šią aventiūrą ir sakau už, parodys Mindela savo veiksmais pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 44 minutes(-čių), Minde_Vega rašė:

Labas, Mode. Ačiū, jog balsuoji prieš. Šlykštus esu dėl to, jog gražiai prašinėjau, kad nuimtum admino įspėjimus kurių aš nebuvau nusipelnęs? Pričiom čia iš viso bendravimas, aš į unban priž pretenduoju dėl savo žinių, o ne dėl to kaip su kuo šneku. :D Aj, beto. Esi girdėjęs apie tokį dalyką, kad žmonės keičiasi? Taspats tavo bratkis admin prižiūrėtojas RCONE sėdejęs :D O dėl čytinimo visada neigiau ir neigsiu tą baną. Niekada lv nečytinau ir nečytinsiu. Kiek toshai buvo rašyta ir inviui, bet jie netikėjo, kas yra ne mano problema. Jeigu toks esu didelis čyteris, kodėl tik vienas bannedas? Tu nepagalvoji logiškai, o iš pykčio bandai įtikinti visai komandai, kad nieko neišmanau ir nevertas esu. Tai kaip apie bendravimą abejoju, jog tau verta dar kalbėti, kadangi senai esu pamiršęs tavo cirkus, o kažkas dar nuoskauda jaučia, kai absoliučiai niekam nepakenkiau. O kur, Mode argumentai, kad nesuprantu nieko apie čytinima? Nėra. Visi žino mano sugebėjimus ir taikluma. Tavo tie argumentai kaip ir sakiau visiškai ne į temą. Čia jeigu dar kam įdomu dėl to bano. Kas verkia dėl vieno bano 7 mėn ir bando visiem įtikinti jeigu ištikro prisičytino? Niekas. O čia bahūram rodau savo fresh akh (elegy edition) 

 

Labas, mano balsavimas buvo prieš todėl nes nelabai pasitikėčiau tavim kaip komandos narių, atrodai nepatikimas ir mano nuomonės tikrai niekas nepakeis. Kitas dalykas nesuprantu čytų, o tu supranti super!!! Išvis tokio fakto neminėjau. Apie tavo bendravimą niekas nekalbėjo klausimas iškur ištraukei, kad aš taip pasakiau? Dėl įspėjimų atlikau savo pareigą ir užmečiau įspėjimus, kad tu ten prašei man visiškai yra nusispjauti, ne pirmas tu manęs gražiai prašei. Žinau žmonės keičiasi, kuom tu pasikeitęs? Mano bratikis matai pasikeitė ir gavo mano pasitikėjimą, kad pasikiriau jį. Mano klaidą galvojau daugiau esi gavęs, bet nesuprantu vieno dalyko seni iškur tu tiek visko žinai, ką aš rašau komandos chat. Supranti pateksi į komandą teks bendrauti, tada suprasi koks šlykštus žmogus esu. Argumentai mano visiškai nebuvo niekam pateikti komandos chat, tai sakyčiau lai Aurimas Nemeluoja. Gero vakaro linki jums administracijos prižiūrėtojas Mode_Wtf. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai man jis, kaip visada buvo ir bus - imposteris. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Mode_Wtf rašė:

Labas, mano balsavimas buvo prieš todėl nes nelabai pasitikėčiau tavim kaip komandos narių, atrodai nepatikimas ir mano nuomonės tikrai niekas nepakeis. Kitas dalykas nesuprantu čytų, o tu supranti super!!! Išvis tokio fakto neminėjau. Apie tavo bendravimą niekas nekalbėjo klausimas iškur ištraukei, kad aš taip pasakiau? Dėl įspėjimų atlikau savo pareigą ir užmečiau įspėjimus, kad tu ten prašei man visiškai yra nusispjauti, ne pirmas tu manęs gražiai prašei. Žinau žmonės keičiasi, kuom tu pasikeitęs? Mano bratikis matai pasikeitė ir gavo mano pasitikėjimą, kad pasikiriau jį. Mano klaidą galvojau daugiau esi gavęs, bet nesuprantu vieno dalyko seni iškur tu tiek visko žinai, ką aš rašau komandos chat. Supranti pateksi į komandą teks bendrauti, tada suprasi koks šlykštus žmogus esu. Argumentai mano visiškai nebuvo niekam pateikti komandos chat, tai sakyčiau lai Aurimas Nemeluoja. Gero vakaro linki jums administracijos prižiūrėtojas Mode_Wtf. 

O slashu labai pasitiketi galima, zaidejas kuris gavo rcona uz kenkima. Zaidejas neblokuoja savo klano nariu, nors akyvaizdiai galetu, kazkaip alcapone_pablito per diena surasdavo ne viena cytinant, slashas naujokus banina, o dymeriai jam nematomi. As susilaikau nuo balsavimo, nes nepasitikeciau ir situ kandidatu, manau princai butu nelieciami su situ prz.

  • Naudinga! 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš. Nemanau jog galėtų išlikti nešališkas. Okey tarkim gaus banana kas nor iš jo kl. Susisieks kokiam fb, paaiškins kaip užslapstyti kad kompe nerastų ir ale kokį pc patikrins, įkels vidosa kaip nk nėr ir unban. Nežinau mano nuomone žmogus nėra tinkamiausias. Manau Jonas_slash būtų tinkamesnis variantas

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Mode_Wtf rašė:

nemanau jog Vega pasiruošęs dar būti BAN/UNBAN Prižiūrėtojum, tuopačiu jog yra gavęs bana už AHK T.y

O tai kas čia Mode? Meilės laiškelis? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Misteris_Smitas rašė:

Prieš. Nemanau jog galėtų išlikti nešališkas. Okey tarkim gaus banana kas nor iš jo kl. Susisieks kokiam fb, paaiškins kaip užslapstyti kad kompe nerastų ir ale kokį pc patikrins, įkels vidosa kaip nk nėr ir unban. Nežinau mano nuomone žmogus nėra tinkamiausias. Manau Jonas_slash būtų tinkamesnis variantas

O tai jonas_slash to pacio nepadarytu savo bratishkom? Tu nezaidi ir komentuoji nesamones. Paskaityk zaideju komentarus, prisijunk i serveri.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Minde_Vega rašė:

O tai kas čia Mode? Meilės laiškelis? 

Dar supratau, kad ir nemoki skaityti. Šitas tekstas buvo Arminas_Elegy, jis yra užblokuotas forume todėl paprašė parašyti, bet norėčiau dėkui pasakyti daug parašei seni. https://www.part.lt/perziura/80e2ac4616abbb0b44e17dee46af3fe9451.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Mode_Wtf rašė:

Dar supratau, kad ir nemoki skaityti. Šitas tekstas buvo Arminas_Elegy, jis yra užblokuotas forume todėl paprašė parašyti, bet norėčiau dėkui pasakyti daug parašei seni. https://www.part.lt/perziura/80e2ac4616abbb0b44e17dee46af3fe9451.jpg

Ką elegis rašo man vienodai, ne jam kalbėt kai nieko gero nenuveikė ir tiek klaidų pridaręs. Btw pirmą dieną klaną paliksiu, jeigu čia kažkam dėl neutralumo kyla klausimų. Tik gaila, kad buvęs bratanas, su kuriuo grynai išmokau šaudyt, matęs vos ne visą procesą, apkalbinėja meluodamas už nugaros. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bosas jau buvo random atvejis i priz, sitas tai irgi huj znaet, zmogaus neutralaus reikia. Sitas bajeris butu @Remigijus_Narcissus ismanantis sita dalyka, bet kaip su tuo neutralumu butu tai neisivaizduoju. + yra buves jau unban priz. O apie vega tai bbz visados randomas buvo nesisaude niekur gryzau po puses metu is dgl kai is automato jobina

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geriausias variantas koks siuo metu galejo iskilti, visapusiskai uz, kas balsuoja pries, tai bijo, kad mindaugas visus isgaudys!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nei už, nei prieš. Manau reikėtų kokį neutralų žaidėją paskirti į šias pareigas. Siūlomas kandidatas yra karo tipo klane, kur ir būną daugiausiai banų. Nebus taip, kad savus išsukinės, o priešus (ar šiaip nepatinkančius) skandins? Užtenka jau Jonas_Slash admin prižiūrėtojas ir karo tipo klane.. Kaip manot, baudžia "savus"? Sakyčiau ne tai, kad nebaudžia, bet dar ir padeda. Įdomiai gausis, jei klaniškiai valdys tokias rimtas ir atsakingas pareigas. Aišku sunku spręsti turinį iš viršelio, reikia laiko, kad tokie žaidėjai, tokiose pareigose įgautų serverio žaidėjų pasitikėjimą. Ir vapšė, kodėl pasiūlytas tik vienas kandidatas? 🤨

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau pažiūrėjus kaip siūlomas kandidatas atsakinėja į išsakytas nuomones, taip labai "racionaliai" mąstant, darytina išvada, kad kam nors užblokavus "savą" draugelį užsidegs kaip degtukas ir dings visas neutralumas. Dėl žinių apie blokavimas ar dar ką, gal ir geras, bet tai nereiškia, kad yra tinkamas šioms pareigoms, nes kiek teko susidurti, ypač šiomis dienomis, o pastebėjau, kad ir seniau toks buvo, nors dabar teigia jog pasikeitęs :D, tai žmogus visiškai yra valdomas emocijų, pašaudžiau pora kartų į jį, tai visą vakarą pamatęs puldinėjo mane be jokio pagrindo, vien tik vadovaudamasis karštomis emocijomis. Gal žinių apie čytus ir turi, bet jokio racionalaus mąstymo tu tikrai neturi ir neskiesk, vadovaujiesi emocijom ir kaip ir sakiau, visas tavo neutralumas dings, kai užbanins viena iš draugelių. Bosas bando į komandą prakišti draugelį ir tiek, pamenu dar kai Bosas medikų direktorius buvo, labai jau akivaizdžiai Vega darė kai ką Boso minkštąjai :) 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Minde_Vega rašė:

Labas, Mode. Ačiū, jog balsuoji prieš. Šlykštus esu dėl to, jog gražiai prašinėjau, kad nuimtum admino įspėjimus kurių aš nebuvau nusipelnęs? Pričiom čia iš viso bendravimas, aš į unban priž pretenduoju dėl savo žinių, o ne dėl to kaip su kuo šneku. :D Aj, beto. Esi girdėjęs apie tokį dalyką, kad žmonės keičiasi? Taspats tavo bratkis admin prižiūrėtojas RCONE sėdejęs :D O dėl čytinimo visada neigiau ir neigsiu tą baną. Niekada lv nečytinau ir nečytinsiu. Kiek toshai buvo rašyta ir inviui, bet jie netikėjo, kas yra ne mano problema. Jeigu toks esu didelis čyteris, kodėl tik vienas bannedas? Tu nepagalvoji logiškai, o iš pykčio bandai įtikinti visai komandai, kad nieko neišmanau ir nevertas esu. Tai kaip apie bendravimą abejoju, jog tau verta dar kalbėti, kadangi senai esu pamiršęs tavo cirkus, o kažkas dar nuoskauda jaučia, kai absoliučiai niekam nepakenkiau. O kur, Mode argumentai, kad nesuprantu nieko apie čytinima? Nėra. Visi žino mano sugebėjimus ir taikluma. Tavo tie argumentai kaip ir sakiau visiškai ne į temą. Čia jeigu dar kam įdomu dėl to bano. Kas verkia dėl vieno bano 7 mėn ir bando visiem įtikinti jeigu ištikro prisičytino? Niekas. O čia bahūram rodau savo fresh akh (elegy edition) 

 

:DDDDDDDDDDDDDD Tas tavo vidosas nieko neįrodo brolau 

@Jonas_Slash Bratka kaip siuleisi neimė, kaip prašys atsisakyk.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Nedangis rašė:

:DDDDDDDDDDDDDD Tas tavo vidosas nieko neįrodo brolau 

@Jonas_Slash Bratka kaip siuleisi neimė, kaip prašys atsisakyk.

 

:DDD Jojo tikrai nesimato ant Noh boardo kada auto kada ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai kzn siulau ricka i sias pareigas ir bus tas neutralumas, o delca i admi priuziuretojus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsižvelgta. Gerbiu žaidėjų nuomonę :) Ačiū visiems.

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...