Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Minde_Vega

Nuomonė Minde_Vega (Atsiblokavimų prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

Minde_Vega (Atsiblokavimų prižiūrėtojas)
(2020-12-11)

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių.

Šioje temoje Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį tiek teigiamai, tiek neigiamai. Taip pat galite pakomentuoti ką darau blogai, bei kuom ir kur galėčiau patobulėti. 

  • Patinka 6
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko blogo prieš neturiu, kiek esame bendravę esi mldc čiūvelis, ištikus pagalbai padedantis žmogus. Tai swkn su pareigomis ir visakeriopos sėkmės. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dabartis minde < senas minde

sugrįžk kai buvai gp drk,be tu durniu profiliniu,aktyvus veixmuose, o ne kaip kažkox koldunas kuris kaitina kiaura diena, nežinau kodėl iš kl išejai, pilnai pasitikiu kad banus tikrinsi normaliai ir bratuhoms nepadesi ten

(man atrodo sugrižk į siena mindauga kur nebuvai tu durnu profiliu visokiu pripises su rajonais,nžn salwuha banin wisus pas ridelka,tai jei nežinosi priimt ar ne visada kreipkis pas ana)

susitiksim banu skilti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu mldc senelyzai, linkiu stiprybes, sekmes ir visko ko tik tau reikia bunant unban priz. Laikykis, nes manau spaudimo tikrai nemazai gausi. 

Kalbant apie tawe pati tai jo tp seniau toks ziauriai neissisokes tp, nevaidindavai kad esi kazkuo isskirtinis, db tos arogancijos yra tikrai daug nemeluosiu. Brolius parduot uz kitus. Didziausia nuodeme, as savo bratuhos lasto nepardaviau, nes draugyste uz jokius kitus dalykus nera svarbiau. Tai va siek tiek apie tave siek tiek save. Krc laikyk tvirta

Bbz rasau 01:30 valanda tai gal akis bsk uzlagino ir yra klaidu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

byčas kaip byčas, svarbu kad nepasišiukšlintum su pareigom, bet šiaip sėkmės tau tėwai, gali ir vėl kokia diena subegsim amongasa kaip gerais senais laikais. SĖKMĖS

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek bendravau (kas yra minimumas, nes normaliai dar nepašnekėjom) tai gan normalus bičas. Tik tiek tikiuosi, kad neišsikelsi savęs virš kitų ir nevaidinsi kažko su tomis pareigomis. Sekmės darbuose.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nieko prieš tave Vega neturiu, viskas su tavimi normalei, bet tikiuosi tavo sprendimų neįtakos ,,bratuhos" , ten tie tipo brat za brata, odna granata. (cringe)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kazinau bicas kaip bicas pagalbos suteiki kai reik bet masinos ant gatves daugiau nepalik :D nes savartyne bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu, tai sveikas su tavimi esu bendravęs ganėtinai pakankamai, esi draugiškas, bendraujantis, padedantjs kai reikia pagalbos žmogus, tikrai esi vertas šių pereigų, o ką daugiau čia begalima pridurt tai didžiausios sėkmės komandoje]] 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc bitchas žinau ,kad normaliai tikrinsi anketas ir neiškelsi nieko aukščiau kitų , good luck pareiguose atlaikai spaudima jeigu neatlaikai sakai man zvanokas dvi mašinos jau prie bitcho kiemo stoves karoce supratai sekmės tau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DDD vahuje Minde vega aš tiesiog be komentaru

 

(išties geras bičas yra)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniau žiaurūs pykčiai tarp mūsų LV discorde būdavo, idk why tho bet nvm, šitą apėjus iš dalies mldc bičiokas esi, visad pakalbėt va paprikolint su tavim ir šaltu krauju galim :D Tie pykčiai seniau kur būdavo buvau susidaręs ne kokią nuomonę, nes literally buvau naujas žaidėjas serveryje, tiesiog mėgdavai prisikabint, po to jau kažkaip mažiau dėmesį kreipt pradėjau ir pradėjom sueit geriau, išties susidaręs seną nuomone labai klydau, pasirodo esi visiškai kitoks žmogus nei įsivaizdavau, tikrai blec ahujėnas žmogelis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko prieš tave neturiu,manau esi neutralus  UNBAN prižiūrėtojas 🤔

KUO DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS ASMENINIAME GYVENIME TAIPOGI ŠITAME PROJEKTE

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...