Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Domi_Viskii

Peikiu Linas_Svc

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Domi_Viski
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Linas_Svc
3. Jūsų kaltinimaiEsu naujokas serveryje noriu pradėti žaisti. Kaip ir kiekvienas žaidėjas noriu turėti savo nuosava tr. Priemonę. Kaip ir žinau kad naujoku perkamiausios mašinos yra regina, premier ir pan. Nuvykus į turgų jų likutis yra 0 bei paskaičius forumo tema „Metropolsky Expedition“ baldų ir transporto priemonių katalogas parašytą, kad jų nepildo (

  ), o priežasties dėl ko nepildo nėra. Tai kaip naujokui nupirkti mašina jei jų nėra ir nemanau kad verslo savininkui @Robertas_Bond patinka kai jo turguje trūksta mašinų ir neateina jokio pelno. Manyčiau aš ne pirmas naujokas, kuris susiduria su šia problema. Taip kaip ir suprantu šis direktorius nesilaiko taisyklių.

Cituoti

Bei nematau, kad pavaduotojas įdeda indėlio į pareigas bei nesugeba ilga laiką peržvelgti.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Įkelta viršuje.

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau @Iam_Leesin nuo pinigų išpampę karžygiai kyla į kovą prieš mus, tačiau mes nepasiduosim!

Kodėl tu man nieko nerašei? Būtum parašęs, būčiau pats asmeniškai atvežęs. Švenčių laikotarpis, darbuotojams leidau atsipūsti per šventes iki sekmadienio (kas norėjo, tas dirbo), taip pat kaip ir mums Einaras leido šiek tiek atsipūsti nuo sa-mp per šį švenčių laikotarpį, tad Atsiprašome už nepatogumus. Dabar einu ir vežu transportą, kurio nėra turguje :)

Jau pakeliui

hCWQ4jJ.png

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na @Linas_Svc jau prieš šventes aš jau buvau pastebėjęs, kad trūkumas vis prisijungdavau pažiūrėdavau ir vis jų nebūdavo ir laukiau kol kažkas papildys. Užsakymuose tokio dalyko nėra kaip ir suprantu jos turėtų būti automatiškai pildomos, be užsakymo nes juk nežinome kada kas užsimanys pirkti. Tai nemeluokite, kad tik švenčiu laikotarpiu jų nebuvo nes tikrai tai buvo pastebėta ir anksčiau. ;)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Linas_Svc rašė:

Jau @Iam_Leesin nuo pinigų išpampę karžygiai kyla į kovą prieš mus, tačiau mes nepasiduosim!

Kodėl tu man nieko nerašei? Būtum parašęs, būčiau pats asmeniškai atvežęs. Švenčių laikotarpis, darbuotojams leidau atsipūsti per šventes iki sekmadienio (kas norėjo, tas dirbo), taip pat kaip ir mums Einaras leido šiek tiek atsipūsti nuo sa-mp per šį švenčių laikotarpį, tad Atsiprašome už nepatogumus. Dabar einu ir vežu transportą, kurio nėra turguje :)

Jau pakeliui

hCWQ4jJ.png

Kadangi esu paminėtas atsakysiu irgi. Tu mane čia neprikišinėk prie kiekvieno tau skirto papeikimo. Jau senai atstojau nuo tavęs ir tavo darbuotojų ir va vėl pradėjai megzti konfliktus. Tai tik tiek, davai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Iam_Leesin rašė:

Kadangi esu paminėtas atsakysiu irgi. Tu mane čia neprikišinėk prie kiekvieno tau skirto papeikimo. Jau senai atstojau nuo tavęs ir tavo darbuotojų ir va vėl pradėjai megzti konfliktus. Tai tik tiek, davai.

Įdomu kas pradėjo megzti konfliktus, būsimasis Komandos nary. dw

prieš 37 minutes(-čių), Domi_Viskii rašė:

Na @Linas_Svc jau prieš šventes aš jau buvau pastebėjęs, kad trūkumas vis prisijungdavau pažiūrėdavau ir vis jų nebūdavo ir laukiau kol kažkas papildys. Užsakymuose tokio dalyko nėra kaip ir suprantu jos turėtų būti automatiškai pildomos, be užsakymo nes juk nežinome kada kas užsimanys pirkti. Tai nemeluokite, kad tik švenčiu laikotarpiu jų nebuvo nes tikrai tai buvo pastebėta ir anksčiau. ;)

 

Būtum parašęs vienam iš darbuotojų arba man su Andriuhha, būtumėm atvežę reikiamą transportą. Niekada naujokams neatsisakau atvežti transporto priemonės,  kurios turguje nėra kaip ir šioje situacijoje ar kaip nors kitaip padėt. Pirma savaitė buvo itin darbinga, tad pernelyg daug laiko pagalvoti kokią situacija galėtų būti su tokio tipo transporto priemonių trūkumu nebuvo, mes pagrinde fokusavomės į užsakymus ir kitas firmos funkcijas, tad visiškai užmiršau apie turguje esančias neužpildytas transporto priemones. Atleiskit, turbūt mano klaida, tačiau galvoju, jog tai bereikšmis papeikimas ir bandymas tiesiog pakenkti ar kaip nors paveikti TRV dabartinę valdžią. Suprantu, jog būtum floodinęs į sms ar DC, kad nėra Reginų ir tik tada būtum parašęs papeikimą, bet dabar yra visiškai kita situacija kai atsiradus progai nori pakenkti. Viskas čia yra greitai sutvarkoma su tomis transporto priemonėmis ir nereikia iškart manęs teist, kad čia blogas drk duxas neatveze reginos

Redaguota nario Linas_Svc
  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad direktorius sugebėjo sklandžiai ir greitai išspręsti problemą. Džiaugiuosi :) 

image.png.145cf07e0f738208ccfaa21ac3b997a0.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...