Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arma_Burba

Peikiu Death Brigade

Rekomenduoti pranešimai

Nebeblūdik tomis man jau 9h nujeme pava nes nujaute kad kažkas bus man nujeme ir dave Value pavaduotoja..... @Tomas_Wtf žmogui sunkiau matai gera nuojauta turejai kad taip ir bus... @Jonas_Slash jei gali va @Arma_Burba paprašyk kad duotu fotke kad tuo metu kai užbanino dar pavad buvau !! Nes fotke 20:11 daryta o užbanino jau vos ne 12 nakties......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vegai rasiau klausiau ar ar banint sake paprasyk is jo puses videka tu mane ignoravai todel tiek laiko nusitempe 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne mano bėdos kad laika tempet jus reikėjo prieš baninant pasidaryt ss nes pisai bana ir vsio ikelei 8h nuotrauka ir beto kai manes paklausei ar turi videka buvau mute negalėjau atsakyt tai ten 3 minutes nusitempe o anksciau tu visad i baze važiavai šaudyti musu tai gali nepist proto kad kol klausei manes nusitempe laiaks pats  šaudeis nekalti mes kai užbaninai nebuvau klkano pavas tai papeikimas turetu buti atmestas :)  tai kažn kitak art pažiek prieš baninantis ar dar yra vis dar klano pavas viso gero @Jonas_Slash tikiuos tinkama verkdikta pasakysi + itrauk mane i klanu juodaji blist... Viso Geriausio !!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu galvoji galva tuo metu buvau bet dar bano nebuvau aš gaves kiek žinau kad jei bano metu buni pavas tada klana uždaro bet matyt tuo metu neturi nei ss nieko visiškai be įrodymu buvai tuo metu kai sušaudžiau tave tada buvau pavas bet buvo nuiimtas taip kad laisvas.... Bijai veixmo taip ir sakyk burbenai krentat ir bandot kenkti ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas. 2 įspėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...