Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 300

Versija: LV 7.5.0

Dominykas_Miguel

2015 cringe

Rekomenduoti pranešimai

Visiškai atsitiktinau radau savo rašytą anketą į firmos prižiūrėtojus, kai man buvo 12-13 metų, nusprendžiau pasidalinti :D 

Anketa:

1.                      Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Dominykas_Miguel
2. Kiek jums metų?: Man yra 14 metų.
3. Jūsų aktyvumas per dieną?: Darbo dienomis 4-5 valandos Savaitgaliais - 7-8 valandos. Trečiadieniais pražaidžiu tik valandą, nes grįžtu vėlai.
4. Į kokį prižiurėtoją pretenduojate?: Pretenduoju į TeamSpeak prižiūrėtoją :)
5. Kodėl manote, kad šis prižiurėtojas būtent Jums?: Atėjęs į darbą negaliu tiesiog dirbti, man darbas pradeda nusibosti ir būnu neaktyvus, gavęs prižiūrėtoją darbas iškart įdomėja ir jauti kažkokią atsakomybę. Prižiūrėtojas yra dalelė valdžios, tavęs visi klauso ir jautiesi geresnis darbuotojas. Pasirinkti mane turėtumėte, todėl nes aš esu aktyvus, visada laikausi savo žodžio, mėgstu tvarką ir niekada nepaliksiu bėdoje. Šiek tiek turiu minčių TeamSpeak prižiūrėtojui. Prisipažinsiu įdėja ne mano, jau net nepamenu kieno, bet tas žmogu neįgyvendino savo įdėjos, nes tvarkingai neišdėstė savo minčių, tad klausykit: dabar pastebėjau firmos mėgsta dėti kuo juokingesnius, kuo originalesnius slaptažodžius, todėl galima būtų padaryti tokį konkursėlį „Sugalvok kanalo slaptažodį“ šiame konkurse būtų tokios taisyklės: per raciją paskelbiamas konkursas, kad sugalvotų slaptažodį, pareina floodas į raciją, susirašau visus slaptažodžius ir išrinkčiau 3 originaliausius, tada tuos 3 slaptažodžius paskelbičiau per raciją ir vyktų balsavimas, aišku vėl pareitų floodas, susumuočiau balus ir tas kurio slaptažodis laimėjo nuo manes gautų tam tikrą pinigų sumą, apsiribočiau 200k. Tiek ir norėjau pasakyti :)
6. Pagrindinės jūsų savybės kurios duos pliusą būnant prižiurėtoju?: 1-oji savybė būtų tūrėti valdžios pasitikėjimą. 2-oji savybė būti aktyviam. Čia būtų dvi pagrindinės savybės, kitos nėra tokios svarbios, arba tiesiog primiršau.
7. Kiek laiko žadate išbūti prižiūrėtojo poste?: Mažiausiai 2 savaites, bet aišku išbūsiu daugiau.
8. Kiek laiko dirbate fūristų firmoje?: Savaitė ir 2 dienos, iš viso 9 dienos.
9. Kodėl turėtume skirti jums prižiūrėtoją, o ne kažkam kitam?: Man prižiūrėtoją reikėtų skirti todėl, kad esu aktyvus, darbuose išdirbu tikrai ilgą laiką ir manau turiu valdžios pasitikėjimą, ne nesu tas kuris mėgsta „ožinti“. Turiu šiek tiek patirties prižiūrėtojuose, esu turėjęs TeamSpeak prižiūrėtoją TAXI firmoje, taip pat esu turėjęs 2 prižiūrėtojus TUNE firmoje, tai būtų Veiklos ir Bazės tvarkos. Kadangi jau esu turėjęs TeamSpeak prižiūrėtoją moku elgtis TeamSpeake, užmutinti kanalą, pakeisti slaptažodį ir t.t.
10. Trumpai aprašykite save savo charakterį keliais sakiniais: Pagrindinės mano charakterio savybės yra aktyvus, linksmas, draugiškas, bendraujantis, tolerantiškas, charizmatiškas, iniciatyvus, geraširdiškas, pasiaukojantis. Esu santūrus, mėgstu viską išspręsti taikiai, be jokių barnių.

Su pagarba, jūsų Dominykas_Miguel :)

• Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Oh shit, nuo jaunų dienų kūribingas :D

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 46 minutes(-čių), Makaras_Minskas rašė:

zdare gali parasyt uz mane lietuwiu rasiny?

Labas. Gal galėtum parašyti man rašinį, kurį uždavė per lietuvių kalbos pamoką?*

Padėjau perfolmuluoti sakinį, gera pradžia pusė darbo!

• Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-čių), John_Stewart rašė:

Gerai variai penkiolikos bunant :P

12 arba 13 buvo, bet anketoj 14 😂

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Geresnė anketa, negu mano anketa į mech drk. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nujo

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2021-01-07 at 09:53, Dominykas_Miguel rašė:

Turiu šiek tiek patirties prižiūrėtojuose, esu turėjęs TeamSpeak prižiūrėtoją TAXI firmoje, taip pat esu turėjęs 2 prižiūrėtojus TUNE firmoje, tai būtų Veiklos ir Bazės tvarkos.

vienas is ju pas mane buvo :)

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 valandas(-ų), Martynas_Deejay rašė:

vienas is ju pas mane buvo :)

ir pas Andriu su Styvu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą