Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ernis_Torreno

Skundžiu Value_Rule

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas (skundams rašyti):

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ernis_Torreno
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Value_Rule
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Apgavo. Per /sms melavo, kad retas daiktas ,,MaddDogoAusinės'' klausant radijos duoda +2xp ir 10€algos. Ir melavo apie kainą. Kaip nuspirkau už 76k pradėjo /sms spaminti kad apipiso. Pasidomėjęs kainas supratau, kad retas daiktas negana to duoda tik +1 arba 2xp klausant radijos bet dar ir 10k kainuoja..
4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: Taip gavau nuostolį 76k. Prašau man gražinti pinigus o jam reta daikta. Arba iš vis negrązinti. Nenusipelnė apgavikas.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)https://www.part.lt/perziura/98924e4aaf71467d930db63cf0d0fc1a859.jpg

https://www.part.lt/perziura/6ed70fd45f03d79bc674a388eea60992734.jpg

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parašei papeikima po 3dienu tu galva galvoji ??? Kai pardaviau galvojau tokiu nesamoniu nedaryt ir parašiau tau parduok atgal už tokia pat kaina... Tai nežinau jei dar įrodymai galioja tada @Max_Tosha nuimk man eurus ir atiduok daikta nes krč tik pardavės pasiuliau aš jam atgal atpirkt ši daikta bet jis ignoravo ....

 

Redaduoju - Bet po 4 dienu parašei ppk :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 54 minutes(-čių), Valuee_Rule rašė:

Parašei papeikima po 3dienu tu galva galvoji ??? Kai pardaviau galvojau tokiu nesamoniu nedaryt ir parašiau tau parduok atgal už tokia pat kaina... Tai nežinau jei dar įrodymai galioja tada @Max_Tosha nuimk man eurus ir atiduok daikta nes krč tik pardavės pasiuliau aš jam atgal atpirkt ši daikta bet jis ignoravo ....

@Ernis_Torreno ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Max_Tosha rašė:

Erni ir gali nesimazint kitose temose matosi kaip tu visur mazinies ir priekaištauji kad to nebuvo jei reikes ir mano logus galės peržiūrėti @Max_Tosha kad buvau nekarta net rašes o x3 kartus kad perpikrsiu siulyk bet ignoravai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu čia šneki pitūhas? Gi /neskaitytossms fotkėse matosi, kad dar rašei kad apipisai. Nh čia Tošhą dar tagint? Pats bandei apipisinėt ir čia pasakas dabar kuri, atsičiūhink. @Max_Tosha dabar parašiau, nes nebuvau poto on 2 dienas. Prašau grąžinti pinigus į mano sąskaitą. Ir šitam apgavikui praleist į snukį pora hitų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu ant tiek čia pūti belenką, tai numesk įrodymus kur rašei ir kur ignoravau trintuk tu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš perkant daiktus reikėtų įsitikinti tuo ką perkate. Pasidomėti, pasiklausti projekto žaidėjų kokios kainos svyruoja, ką jis daro. Nežinant ką perkate geriau nepirkite, šiuo atveju nelabai matau kažkokios tai apgavystės. Daiktą gali nors ir už milijoną parduoti, jeigu atrandi kažką, kas patikliai jį nupirks. Tema rakinama, skundas atmestas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...