Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Linas_Svc

Peikiu Conter_Bot

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Linas_Svc
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Conter_Bot
3. Administratoriaus nusižengimas: Getinimasis esant susišaudymui (šiuo atveju ginklų siuntos susišaudymui)
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 Nuotrauka, kurioje matosi kaip Conter_Bot atkeldina pora teisėsaugos darbuotojų (Nuotrauka Edgaras_Karsonas):

Spoiler

sa-mp-054.png

Ir video medžiaga, kurioje matosi, jog vyksta susišaudymas dėl ginklų priekabų (atkreipkite dėmesį į nuotraukos ir video laiką): https://streamable.com/vrcyea

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Getinau prieš tai įvykstant tik jis sutiko kai prasidėjo susišaudymas. Bei norėčiau pamatyti pilna video kur tu į mane pataikei nes tada jau buvau už buffalo ant kalno o ne toi vietoj kur daryta nuotrauka.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 35 minutes(-čių), Conter_Bot rašė:

Getinau prieš tai įvykstant tik jis sutiko kai prasidėjo susišaudymas. Bei norėčiau pamatyti pilna video kur tu į mane pataikei nes tada jau buvau už buffalo ant kalno o ne toi vietoj kur daryta nuotrauka.

 

Spoiler

J8m9rcJ.png

Vaizdo įrašas yra nukirptas nuo tos sekundės kada Jūs pradėjot pushint mus

Būtų įdomu pamatyti vaizdo įrašą iš Jūsų pusės, kaip viskas atrodė

Redaguota nario Linas_Svc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila, bet nefilmavau ir beto nuotraukoje nesimato manęs net arti tos vietos kur atsigetino žmogus tai nuotrauka padaryta veliau negu jis buvo atgetintas.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Conter_Bot rašė:

Gaila, bet nefilmavau ir beto nuotraukoje nesimato manęs net arti tos vietos kur atsigetino žmogus tai nuotrauka padaryta veliau negu jis buvo atgetintas.

 

Labai blogai, kad neturit

Čia apie praeitą kartą kai atsikeldinot vidurį susišaudymo Delcas tokį šovė:

dENZhnY.png

Masėj buvot ir neturit niekas įrodymų, hmm keista

Redaguota nario Linas_Svc
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Arsenas_Taksioras rašė:

Pridedu įrodymus. Jau stabdant sunkvežimius magiškai ore atsirado dar vienas pareigūnas: https://streamable.com/0nxi32

Puikiai matosi kad susišaudymas nebuvo prasidėjas. Jokia kulka nebuvo pataikiusi tuo laiku dar į mane 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Linas_Svc rašė:

Labai blogai, kad neturit

Čia apie praeitą kartą kai atsikeldinot vidurį susišaudymo Delcas tokį šovė:

dENZhnY.png

Masėj buvot ir neturit niekas įrodymų, hmm keista

Tai kodėl pilnai citatos neparodėi? Aš gi rašiau, kad kartais būna tokių atvėjų kai per vėlai parašo /sutinku ir atrodo, kad per veiskmą getina. Esu tikras, kad pasižiūrėjus logus, matysis laikas, kada pasiūlė o kada jau jus atvažiavot.

Aišku, nesakau, kad tai yra priimtina, bet nu nereikia gi taip iš karto pulti papeikimais forume, kažkiek žmogiškumo dar liko pas Jūs?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Tai kodėl pilnai citatos neparodėi? Aš gi rašiau, kad kartais būna tokių atvėjų kai per vėlai parašo /sutinku ir atrodo, kad per veiskmą getina. Esu tikras, kad pasižiūrėjus logus, matysis laikas, kada pasiūlė o kada jau jus atvažiavot.

Aišku, nesakau, kad tai yra priimtina, bet nu nereikia gi taip iš karto pulti papeikimais forume, kažkiek žmogiškumo dar liko pas Jūs?

Nesiekiau neparodyti pilnos žinutės :D ir nukopijavau tą teksto dalį, kuri yra aktuali. Taip jūs galbūt ir leidote pravežti vieną vienintelę priekabą, tačiau galvoju, kad tas pasakymas „leidom pravežt vieną priekabą“ yra tiesiog norėjimas kiek nors sušvelninti situaciją arba išvengti kokios nors bausmės

Aš irgi esu tikras, kad peržiūrėjus logus pamatytumėm daug teisėsaugos darančių /pzu, bet čia atskira tema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Linas_Svc rašė:

Nesiekiau neparodyti pilnos žinutės :D ir nukopijavau tą teksto dalį, kuri yra aktuali. Taip jūs galbūt ir leidote pravežti vieną vienintelę priekabą, tačiau galvoju, kad tas pasakymas „leidom pravežt vieną priekabą“ yra tiesiog norėjimas kiek nors sušvelninti situaciją arba išvengti kokios nors bausmės

Aš irgi esu tikras, kad peržiūrėjus logus pamatytumėm daug teisėsaugos darančių /pzu, bet čia atskira tema

Taip pat pamatytumem daug TRV darančiu /pzu bei GP nieko čia naujo visų nesugaudysi ir nenubausi visi nori kaip tik būtų lengviau.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...