Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Delcas_Samp

Geriausias metų pasiūlymas

Ar sutinkat su pasiūlymu?  

23 nariai balsavo

  1. 1. Ar sutinkat su pasiūlymu?

    • Sutinku
      18
    • Nesutinku
      5


Rekomenduoti pranešimai

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak)Serveriui.
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Palaikys žaidime daugiau prisijungusių žaidėjų. Grąžins nostalgiją, daugumai nuo senų laikų. Atsiras daugiau veiklos paprastiems žaidėjams. (Galimybė vesti tiesioginį eterį)
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas:

Grąžinti - Radistus. Prisipažinsiu, tai mano mėgstamiausias darbas, kuris yra čia buvęs. Tai yra tikrai daugumos žaidėjų mylimas darbas iš ankščiau ir daug teko girdėti, kad norėtų jį grąžinti. 

Dėl skelbimų kontoros, tai manau nieko naikinti nereikia, tiesiog galima padalinti pelną per pusę, t.y. verslo savininkas ir Radistų seifas.

Dar vienas dalykas, ko pasiilgo dauguma, tai skelbimų užsakymas, kad radistas pastoviai juos skelbtų, pavyzdžiui, 30 minučių ar 1 valandą ir t.t.

Taip pat būtų visai įdomiai sujungti Radistų darbą su Teisėsaugos, kad ištirti /žmogžudystės reikėtų iškviesti radistą, kad jis „Paskelbtų visur tą žmogų, kuris nužudė, informuotų žmones per žinias“ ir tik tada teisėsaugininkas galėtu ištirti tą žmogžudystę. Už tai radistai gautų papildomą atlygį į seifą, darbuotojas gautų kažkiek darbo patirties ir algos. Tačiau tam, kad tai būtų naudinga, siūlau padaryti tai pasirinktina funkcija, kviesti Radistus tik tuo atveju, jeigu norėtų gauti daugiau darbo patirties ir algos (teisėsaugininkas).

Dar toks manau neblogas pasiūlymas su radistais būtų, leisti per narkotikus ir vagonus radistams būti toje zonoje. Už tai jie gautų į seifą kažkiek lėšų, šiek tiek greičiau alga kiltų. Radistus būtų galima šaudyti, tačiau jie negalėtų pulti, būtų panašiai kaip dabartiniai medikai, neutrali firma, tačiau su savo tikslu.

  • Patinka 5
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakas šneki, kokia nauda būtų iš to, jog raidstai paskelbtų, kad buvo ištirta žmogžudystė?

Nežinau, kažkaip tu man asmeniškai neįrodei, jog radistai turėtų grįžti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jeo_Vega rašė:

Pasakas šneki, kokia nauda būtų iš to, jog raidstai paskelbtų, kad buvo ištirta žmogžudystė?

Nežinau, kažkaip tu man asmeniškai neįrodei, jog radistai turėtų grįžti. :)

Nu čia pagal legendą. Iš tikrųjų ten užimtu papildomai palaukti 1 min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Metai neprasidėjo ir tokius „geriausius“ pasiūlymus siūlot

Apie kokius radistus kalbam, kai atrankos į teisėsaugą kas dieną ir į kai kuriuos darbus per atrankas nesusirenka penki norintys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar gal Hydra grąžinti? Nostalgija gi.

  • Haha 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtų dar gera idėja gražinti Dumperį, nostalgija gereusia būtų tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o dar zinai gereuse butu sujungt policije su spec ir tada galim idet radistus o ir seip kam ta policije jej nieka nedara bent naudele bus o ir seip epi grazinkit nostalgija gi man cionais radijas veziot irzinai radistai jas pirktu kad galetu paskelbt ape zmagzudiste gerai ce sumislijeu? nudar newiskas pameni buwo gps tei su tuo gps policija ir radistas galetu nuzudita zmogu susekt kur guli ir wisados pirkt turetu nes sugestu tenais po 5-6 naudojimu keip tau pasiulimelis ce gerai ismislijeu

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už. Radistai buvo tikrai įdomus darbas. Tiek eteryje jų vedami žaidimai tiek polabiai buvo įdomūs. Plius dabar pastoviai lakstai kaip su baltą korta į tą skelbimų kontorą. O su radistu sutarei kaina ir skelbia jis kokias 30 min tavo skelbimą... būtų žiauriai naudinga, nes ta kontora 0 naudos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausia metų idėja būtų gražint mafijas ir EPi, wo tada tai pakiltų žaidėjų skaičius vyručiaii

o iš viso, geriausiai mana mėgstamiausia darbą, limuzinus gražinkit a ok

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Max_Tosha rašė:

Dar gal Hydra grąžinti? Nostalgija gi.

Gal tau pats laikas grįžti į savo ryžyną? Nostalgija gi.

 

Nesuprantu kodėl visi nori suasmeninti šį pasiūlymą. Aš tiesiog pasiūliau kas mano manymu yra gerai. Na bet aišku, čia dauguma tokiu žmonių kurie tik kitą įžeist, pasiust kur nors ir parodyti koks jis kietas :D  Laidiniai ngl

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 32 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Gal tau pats laikas grįžti į savo ryžyną? Nostalgija gi.

 

Nesuprantu kodėl visi nori suasmeninti šį pasiūlymą. Aš tiesiog pasiūliau kas mano manymu yra gerai. Na bet aišku, čia dauguma tokiu žmonių kurie tik kitą įžeist, pasiust kur nors ir parodyti koks jis kietas :D  Laidiniai ngl

Įrodyk, kad šis darbas reikalingas mūsų serveryje, tuomet ir patys žaidėjai eis už tave, bet dabar sakau, argumentų trūkumas, toks jausmas kad jį reikia grąžinti, dėl tavo nostalgijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Įrodyk, kad šis darbas reikalingas mūsų serveryje, tuomet ir patys žaidėjai eis už tave, bet dabar sakau, argumentų trūkumas, toks jausmas kad jį reikia grąžinti, dėl tavo nostalgijos.

Tai jeigu moki, paskaityk viską ką parašiau. O ne vien  nostalgiją pamatysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...