Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edas_Bmw

Gražinti SG žalą į serverį

Ar sutinkat su šiuo pasiūlymu?  

9 nariai balsavo

  1. 1. Ar sutinkat su šiuo pasiūlymu?

    • Sutinku
      5
    • Nesutinku
      4


Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak):  Serveriui
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių):  Gražinti SG žalą į serverį. 
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymasLV ilga laika turėjo šitokia žalą serveryje ir tuom šitas dalykas buvo unikalus, dabar kas antras klanuose žaidėjas naudoja aima o ir jį pagaut sunku nes ant tiek patobuleje yra ,kad net galima filmuot su juo ir nesimato to aimo. Padidinus SG žalą mažiau būtų naudojamas deagle ginklas ir vienas prieš kitą maždaug lygus būtų žaidėjai. Dabar veiksmuose lempa yra į beganti 7/7 pataiko kur ankščiau tokiu priomu nebudavo ,bet tik lv tokie eXpertai renkasi. @Invision_White @Max_Tosha

 

 

  • Patinka 4
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš  už, senai laikas gražint net nežinau kas sugalvojo išimt sg žala... + ateina žaidėjai iš kitų servų kur nėra cbug ir jiems sunku šaudytis prieš kitus kurie šaudo gerai iš dgl (kas verkiat, kad gali išmokt tai greit neišmoksi + ne visi turi fps tiek, kad galėtu gerai cbugint su dgl)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

už sg dievai seni geri laikai o ne db dymeriai 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man kaip sakyčiau profesionaliai įvaldžiusiam c-bug šaudymo stilių tai būtų smūgis į kepenis tačiau tokio šaudymo > https://streamable.com/gj7z56 aš tikrai nepalaikau ir manau jog šitaip paprasti šauliai galėtu pasipriešinti cbugeriams. aš pritariu šitai idėjai.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Frank_Bruno rašė:

Man kaip sakyčiau profesionaliai įvaldžiusiam c-bug šaudymo stilių tai būtų smūgis į kepenis tačiau tokio šaudymo > https://streamable.com/gj7z56 aš tikrai nepalaikau ir manau jog šitaip paprasti šauliai galėtu pasipriešinti cbugeriams. aš pritariu šitai idėjai.

tame ir yra reikalas ,kad paprastiem kitiem žaidėjam į klanus prasimušt neįmanoma, padidinus ta žalą manau išsilygintu jegos tarp teisėsaugos ir klanų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau labai geras pasiūlymas. Iš teisėsaugos pusės truputėli sulygintu jėgas, kadangi mes sg galim laisvai pirkti, papigiai iš savo bazių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

tame ir yra reikalas ,kad paprastiem kitiem žaidėjam į klanus prasimušt neįmanoma, padidinus ta žalą manau išsilygintu jegos tarp teisėsaugos ir klanų

tačiau nepamirškim jog klanai irgi stunintu su sg ir tai dar labaiu kirstu tačiau čia ateina ponas gelbetojas plačiau > Įdėja serverio veiksmui. - Pasiūlymai, idėjos - Las-Venturas.LT | Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas! (las-venturas.lt)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra jokių šansų.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...