Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Zhenka_Aveiro

[VFX] ZHENKA // FRAGMOVIE // Melianeros 517

Rekomenduoti pranešimai

Nu kaip sakoma , daug darbo reikalaujantis dalykas mano idėjos bei venturo montavimo įgūdžiai , nepagailim paspausit like mygtuko , užėmė didelę laiko dalį

 

  • Patinka 43

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu kaip cia pasakius zveris esi

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neslėpkim daužai visus

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Llucy_Suarez rašė:

kazinau tik pizdinti visokias editu idejas ir muzonus temoki, trash 👎

nuuu seni apie kokius pyzdinimus mes kalbam. vegasas i rinka isejas nuo 2003 metu, manau per 18 metu laiko tarpa visi efektai yra isbandyti, padaryti ir primontuoti, tokius - kokius matei sitam videke pamatyt galima dar sitam videku youtubei. be to pirma kart dariau frag mova, nemanau kad bet kuris, kuris kuria tokio pobudzio multikus pirma videka iskart su green screenais, 3d efektais dare(:

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geras vidijo siaip, gal efektu persistenget bet tikrai sauniai dirbat, jei reikes padet su montazu rasik laisvai 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Vilius_Venturas rašė:

nuuu seni apie kokius pyzdinimus mes kalbam. vegasas i rinka isejas nuo 2003 metu, manau per 18 metu laiko tarpa visi efektai yra isbandyti, padaryti ir primontuoti, tokius - kokius matei sitam videke pamatyt galima dar sitam videku youtubei. be to pirma kart dariau frag mova, nemanau kad bet kuris, kuris kuria tokio pobudzio multikus pirma videka iskart su green screenais, 3d efektais dare(:

nebutum tokio susukes jei nebuciau as bandes tapati daryt nepisk proto, tuo labiau kad del muzono nieko nesakei kai is nunezo pizdinta ir is mano gdm videko;D be ideju sedit ir bandot irodyt kazka

ai beto o/y @zhenka savo klipake 1 minute pasigawes, gerai kai vega po pastoge

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu *Rupūs miltai* ahuenai pavarei venturai bet kita karta daugiau medziagos ir maziau editu nes cia bsk per daug 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Llucy_Suarez rašė:

nebutum tokio susukes jei nebuciau as bandes tapati daryt nepisk proto, tuo labiau kad del muzono nieko nesakei kai is nunezo pizdinta ir is mano gdm videko;D be ideju sedit ir bandot irodyt kazka

ai beto o/y @zhenka savo klipake 1 minute pasigawes, gerai kai vega po pastoge

prie ko cia tavo videkas, seniai jau ieskojau kas galetu atsiust medziagos kad galeciau kazka pabandyt rimtesnio kaip ruselei su frag movais, taves dar gi prasiau paskui zhenka pasisiule,parase sako gal nori videka man padaryt primeciau kad iseitu frag movas nu ir davai sakau ok. o daina yo,dar pats taves gi klausiau koks dainos pavadinimas, bet as nemanau kad daina yra pagrindine videko ideja.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

matosi venturo montazas :D tipinis ventura, viskas grazu, efektu daug, bet man patinka. Cbugeris irgi matosi ne pirmos jaunystes, respectas uz kontenta

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikiuosi gatvėj nesusidursim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Llucy_Suarez rašė:

ai beto o/y @zhenka savo klipake 1 minute pasigawes, gerai kai vega po pastoge

nunu tie patys zodziai is ciuwo kuris malku gaudamas sako kad GDM cytu prispirkes XDDD

  • Patinka 2
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 45 minutes(-čių), Vilius_Venturas rašė:

prie ko cia tavo videkas, seniai jau ieskojau kas galetu atsiust medziagos kad galeciau kazka pabandyt rimtesnio kaip ruselei su frag movais, taves dar gi prasiau paskui zhenka pasisiule,parase sako gal nori videka man padaryt primeciau kad iseitu frag movas nu ir davai sakau ok. o daina yo,dar pats taves gi klausiau koks dainos pavadinimas, bet as nemanau kad daina yra pagrindine videko ideja.

tai ka tu darai tam krysai fragmovie kai balvo.nas su aim saudo =D reikejo papaisyt man galejau parodyt kaip turi atrodyt fragmovie su kodais ir dwaynais po kojom

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pašaudai gražiai čia bazaro nėra, bet  montavimo įgūdžiai tai 2014 metų nostalgiją...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 45 minutes(-čių), nico_hustln rašė:

tai ka tu darai tam krysai fragmovie kai balvo.nas su aim saudo =D reikejo papaisyt man galejau parodyt kaip turi atrodyt fragmovie su kodais ir dwaynais po kojom

Tas prakalbo, kur 3 banus per menesi gavo. Savo vidose su silentu pasigavo :D

p.s Šaunus videkas.

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...