Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Katinukas_Murklys

Peikiu Ernys_Myq

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Katinukas_Murklys
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Ernys_Myq
3. Administratoriaus nusižengimas: Free ban, koks dar afk botas, jei net jo video pabaigoj matosi kaip mane ismeta i afk, o neatsakiau i afk patikrinima del to, nes uzmigau prie pc (Niekas stpdv netikės, bet nemeluoju...) P.s. Dar matosi kaip pasukau vaira is pradziu, kai dar gyvas buvau... jei tureciau afk bota pasidaryciau kad dazniau pasuktu ir neismestu ar dar kazka... o dabar pabaigoj video matosi kaip po lygiai minutes ir ismete mane i afk....

P.p.s Video minutę trunka, tai aš galėjau ir tsg nueit nuo kompo...
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video ten pateiktas. Gali nepasakoti, jau kelios min prieš šį įrašą visus kvietėm į narkus, o Tu kaip nereagavai taip nereagavai, tik darbinėj chillinai. Atsiklausiau komandoj specialiai prieš banindamas, sakė afk botas taip veikia, kad po 1 ar 2 patikrinimų Tau išmes tą afk lentelę. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokios dar pasakos? Jei afk botą turėčiau jis nesukinėtų vairo, nes tas vstk nepadėtų išvengt afk... bet tau sunkiau kaip matau, sakai tiesą o niekas netiki.. čia gi lv, poto stebisi kodėl žmonių mažėja, niekad nenaudojau žaidimą palengvinančių programų ir nenaudosiu...

P.s. Neatrodo keista, kad afk išmetė po lygiai minutės ? Kaip ir turėtų būti, o ne po patikrinimų, taip kad nepasakok tu čia.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Mister_Audi buvau minutei patikėjęs. Iki kol...

[2021-02-05 19:47:45] Katinukas_Murklys (48) nukele i AFK
[2021-02-05 19:47:45] Katinukas_Murklys (48) grizo is AFK prabuvo 0 sek.
[2021-02-05 20:19:50] Katinukas_Murklys (48) nukele i AFK

Tarp 19:47 val. ir 20:19 val. nebuvai AFK būsenoje. Manau, kad į /afkbotas turėjai galimybę sureaguoti :) AFK būseną išmetė po /afkbotas todėl, kad AFK botas išsijungė >.< 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...