Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 31 / 300

Versija: LV 7.4.9

Max_Tosha

Nemokamų administratorių atranka

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

Nemokamų administratorių atrankos rezultatai

Visų pirma, projekto komanda dėkoja visiems pildžiusiems, dalyvavusiems, skyrusiems laiko ir pastangų. Tikrai džiaugiamės ir vertiname. Ačiū. Labai prašau nenusiminti, jeigu neparodėme Jums pakankamo dėmesio. Negalvokite, kad esate prasti. Tęskite darbus, tęskite duotus pažadus savo anketoje ir mes Jus prisiminsime.

Antra, anketoje nebuvo neteisingų atsakymų, ypač situacijose. Norėjome geriau Jus pažinti, suprasti Jūsų požiūrį. Na, o situacijų dalyje ir kaip esate pasiruošę spręsti vieną ar kitą problemą. Vienintelė pastaba situacijų dalyje, kad nereikėtų keisti pačios situacijos, jeigu tai nebuvo leista. Nekurkite savo situacijų. Neišsiplėskite ir neatsakinėkite daugiau, negu reikia. Plačiau kiekvieno pildžiusio nedetalizuosime.

Trečia, norėtume pasakyti, kad tikrai sulaukėme ne prastų anketų. Gerų anketų buvo daugiau, negu vėliau mūsų atrinkti kandidatai. Projekto komanda taip pat visus labai stengėsi rekomenduoti. Tiesa, kai kurie žaidėjai tapo kandidatais ir be jokių rekomendacijų, todėl nemanykite, kad tai reikšmingiausia dalis. Taigi, išskyrėme šiuos 8 kandidatus:

 1. Adidas_Ricka;
 2. Xeon_Legal;
 3. Swed_Makar;
 4. Ignaz_Lucchese;
 5. Dwayne_Stevenson;
 6. Iam_Leesin;
 7. Arsenas_Taksioras;
 8. Bruno_Linn.

Visi kandidatai turėjo pokalbius (iki 30 min.) su projekto komanda. Pripažinsiu, kad visi pokalbiai nebuvo patys maloniausi. Tad, labai atsiprašome (labiausiai aš) visų. Esate puikūs ir dižiaugiamės, kad ryžotės šiems pokalbiams.

Pokalbių metu tikrinome, kaip kandidatas geba greitai reaguoti į situaciją, užduotą klausimą. Pokalbių metu daugiausiai norėjome išgirsti konkretumo. Nedetalizuosime kaip kiekvienam sekėsi. Išsiųsime trumpą laišką kiekvienam nepatekusiam. Tačiau verta pasakyti, kad vieni su tuo susitvarkė geriau, kiti šiek tiek prasčiau. Vieni labai nustebino, kiti šiek tiek nuvylė. Taip pat, ypač ačiū, kai kuriems už nuoširdų atvirumą, to nepamiršime.

Spoiler

Tiesa, deja, bet esu priverstas pasakyti viešai, kad vienam iš kandidatų pakako 10 minučių, jog rastume sprendimą. Iam_Leesin sutiko, kad nenori į projekto komandą, bet jam pakanka nemokamų administratorių /event komandos suteikimo. Taigi, duoto žodžio laikysiuosi. /event komanda šiam žaidėjui bus suteikta, žaidėjas ją galės naudotis tik tuo atveju, kai turi 3 lygio administratoriaus statusą, vienerių metų laikotarpiui. Jeigu naudos sėkmingai – galbūt pratęsime. Jeigu piktnaudžiaus – mielai atimsime. Neabejoju, kad žaidėjas turės puikių idėjų kaip suorganizuoti įdomius renginius. Ačiū jam

Projekto komandoje nusprendėme pasirinkti 3 žaidėjus. Galiausiai priėjome prie šio sprendimo: 1) Dwayne_Stevenson (vienbalsiai); 2) Swed_Makar; 3) Ignaz_Lucchese.

Pasveikink naujus komandos narius! react_like.png

 • Patinka 31
 • Naudinga! 1
 • Ačiū! 3
 • Haha 2
 • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...