Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Frankis_Electro

Ką šiuo metu norėtumėte matyti nemokamo administratoriaus pareigose?

Ką šiuo metu norėtumėte matyti nemokamo administratoriaus pareigose?  

143 nariai balsavo

  1. 1. Surinkti iš komentarų



Rekomenduoti pranešimai

@Ignaz_Lucchese@Ignaz_Lucchese viens iš favoritų ir manau jis turėtų tapti free adm, nes tarkim Dwaynas, manau jis dauguma adm išnaudotų gretinti per veixmus ir pns, o @ignaz_lucchese tokiom nesamonem ne užsiimtų. 

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Max_Tosha rašė:

Jūs būsit nustebinti rezultatais.

Nejaugi Buferis gaus nemokamą administratorių? Sveikas be to Tosha ;)

Mano manymu Liutka geriausias free admin būtų nežinau kaip jūsų nuomonė, žmogus gerai repuoja

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As irgi noriu i fry adminus e

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai, aš norėčiau matyti komandoje perspektyvu žmogų.

Kiek dabar matau daug kas stengiasi, kiek esu girdėjas kas pildė tai tie žaidėjai.

Dabar matau aktyvumas labai didelis pas Igna, tikrai matosi kad žmogus stengiasi rodo savo aktyvuma. Dabar realiai artėja vasaros laikotarpis kuomet orai atšila ir manau kad to aktyvumo iš daugelio žmonių komandoje pradės trukti, ką aš noriu pasakyti kad neaktyvume yra labai svarbu, o koks esi žmogus ir žiūri į komanda, kad jinai tobolėtu ir siekti kuo geresniu rezultatu, ir parodyti koks esi ištikrūjų perspiktyvus žmogus.

pavyzdžiui aš kai žaidžiu žaidime, atsitinka tokių dalykų kad kartais kokia tikrai bėda pasibugini ar dar kažkas ir teleportavimas iš administratorių yra būtinas dažniausiai, sulauki tokios žinutes - kviesk taksi. Bet kartais būtų tikrai malonu jog žmogus pažiūrėtų ir pasidomėtu kokia yra problema ir dėlko žaidėjas prašosi būti atileportuotas. Vat kas mane tikrai padarė nebloga įspudi tai @Iam_Leesin žmogus paklausė kas atsitiko dabar tiksliai nepamenu, sakiau susibuginau žmogus pajemė ir atileportavo į tam tikrą vietą. Ir šiap iš jo pagalbos dažnai gali sulaukti.

Aš realiai noriu tuom ką pasakyti jog tu atėjas į komanda ineštum kuo daugiau darbo kad kiekvienam žaidėjui būtų malonu sulaukti, ir jis čia jaustusi jog juo kažkas rūpinasi ir kad jis taipogi yra svarbus žaidėjas.

Koks žmogus mane yra nustebines ir tikrai manau daugiausiai išvisų buvusiu komandos narių ir dabartiniu yra projektui atidaves visą savo širdi, tad kiekvienas kuris taps stengites imti pavyzdį iš šito žmogaus. @The_Deus nes jis man jei būčiau komandos dalimi jis man būtu kaip autoritetas.

Tad visiems linkiu sėkmės kas taps svarbiausia nepasiklysti, ir kilti!

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi iš paminėtų nusipelno patekti. Dar toks @Arminas_Carleone bei @Swed_Diana tiktų nežinau ar pildė tik.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Swed_Makar manau tikrai būtu labai geras free adminas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau asmeniškai tokių žmonių kurie nebuvo dar komandoje, gl.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

hz čia pusę dirbt pradėjo tik kai atranka paskelbė, pusę iš šitų gangsterių gaus pareigas ir pasikels. Manau logiškai reikia normalius paiimti @Adidas_Ricka @Swed_Makar @Ereshkigal_Edelweiss

  • Patinka 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone tai @Ingrida_kursioke, nes aktyvi mergina, manau šios pareigos paskatintu dar labiau žaisti ir įnešti idėjų į serverį. Taip pat @Swed_Makar ir @Ignaz_Lucchese, abu ramus bei suprantantis ką daro. Taip pat išskirčiau gal dar @Iam_Leesin, kadangi įnešė į serverį naujos veiklos, eventų, paįvairina rutiną. Tai čė žn grego nuomone, kuri niekam neįdomi, sw ok

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siuliceu Bruno_Linn, geras direktorius buvo, kai vadovavo mechanikams, taipogi gerai pasirodė, kai buvo dabartinio DPi pavaduotojas mechanikų darbe. Trumpai sakant žmogus su daug potentcialo, kaip gerb. Virginijus Rudys (tas iš LT talentų, kur šoko su lėlėm) yra pasakęs "Aš tik akmenėlis žemaitijos žemėje), Bruno_Linn - akmenėlis Las Venturas žemėje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlyčiau @Ignaz_Lucchese, nes aktyvus žaidėjas ir gavęs pareigas manau žinotų ką daryti :) @Swed_Makar Pokalbiuose susidariau gerą nuomonę apie tave tikiuosi, kad ji toliau išliks gera. Galų gale į tą trejetuką @Dwayne_Stevenson, žaidėjas kuris ilgą laiką žaidžia šiame serverį, ir manau puikiai susistvarkytų su čyteriais bei jų gaudymu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Frankis_Electro  biski nesupratau kodel manes nera kaip galimo kadidato?...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2021-03-10 at 14:09, Vincent_Alo rašė:

@Frankis_Electro  biski nesupratau kodel manes nera kaip galimo kadidato?...

Pridedu iš komentarų, tavęs niekas neminėjo ir taip kartais iš neargumentuotų komentarų nededu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Frankis_Electro rašė:

Pridedu iš komentarų, tavęs niekas neminėjo ir taip kartais iš neargumentuotų komentarų nededu

nu supratau kaip vertinamas ir mylimas cia esu /q 😢

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Swed_Makar and @Adidas_Ricka jei jie netaps tada lv pabaiga. Dekui

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Adidas_Ricka rašė:

Tauta balsais nusprende, tema rakinama

Apklausa tai nebuvo atranka ir iš jos kažką nuspręsti nelabai gali, žaidėjai pasisako ką norėtų matyti, nors ir administratoriai išrinkti jų visad gali atsirasti naujų. Žaidėjai nors ir dabar gali parašyti ką norėtų matyti free admin. pareigose jei jis nėra komandoje. Ir tema nelabai gali būti rakinama jei ji 7 ar 14 dienų (nepamenu) yra neaktyvi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...