Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Swed_Makar

Swed_Makar (Administratorių prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

Swed_Makar (Administratorių prižiūrėtojas)
(2021-03-14)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių, esu projekto senbuvis ir džiaugiuosi už gautą galimybę tapti Administratorių prižiūrėtoju.

Šioje temoje Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už ADMIN prižiūrėtojo pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

 

Ačiū  

  • Patinka 12
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus žmogus, kuris papildė nemokamų administratorių sąrašą. Tikiuosi nepasikeisi, nepalūši ir atliksi puikiai šias pareigas iki pat pabaigos. (kiek planuoji čia būti) Jeigu kažkada reikės kokios pagalbos, visada gali kreiptis. Sėkmės 👍

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai šaunus žmogelis. Kaip sakiau gausi free admin. Tikiuosi išliksi toks pats, nepasikelsi gavęs pareigas it bus galima smagiai toliau laiką stumti 🤣

Šaunuolis, nepasišiukšlink, sėkmės pareigose tėvai

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei nepasikelsi dar nekartą susitiksim kokiam kanale.
Šiaip tikrai vertas bachuras. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuoširdesnio ir draugiškesnio žmogaus nesu sutikęs, puikiai susibendravom ir smagiai leidžiam laiką. Sėkmės pareigose, mes su tavim!!!!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Draugiškas ir nuoširdus žmogus. Dar neteko labai daug pabendrauti būtent kaip su komandos nariu, tačiau tikiu, jog būsi aktyvus ir geras pavyzdis serverio žaidėjams ir kitiems administratoriams 😋

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas yra Swed_Makar?
Tai žmogus, kurio parukęs nesuprastum. 🤪
O, jeigu rimčiau tai žmogus draugiškas, su juo lengva bendrauti (galimai dėl to, kad žolininkas yra, bet čia nesvarbu). Paslaugus, visada padės naujam žaidėjui apsiprasti serveryje. Ambicingas, visada bandys sekti savo tikslu ir nepasiduoti. Kaip sakant geros dušios žmogus.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai draugiškas asmuo, niekada nepaliekantis kitų žmonių bėdoje, suteikiantis daug pagalbos. Manau serveryje tokių kaip @Swed_Makar reikia daugiau! Ačiū tau ❤️ 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Padedantis, draugiškas aišku buvo pykčių visko, bet sveikinu tapus nemokamu administratoriumi, sėkmės darbuose.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek teko susidurti su tavimi tai galiu pasakyti jog esi fainas, padedantis, suprantantis tsg apibendrintai mldc. 😅

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man atrodo kad draugiškas bachuras, nesenai pradėję bendraut esam bet tikrai mldc esi makarai sėkmės VIP prižiurėtoju išbūti ir žinoma administratorium. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai geras biciukas, vienintelis zmogus su kuriuo gali rimtai pakalbeti, turi didee motyvacija ties visomis sritimis, asmuo kuris palaiko kiekviena, ir padeda atsistoti betkurioje situacijoje. Mldc Makaras ❤️

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir aš tą sakyčiau, ir mano nuomonė būtų panaši visiems yra manatrod maladec makaras :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas iš šauniausių žmonių, sutiktų projekte. Nemažai padėjo įsilieti į žaidimą, visuomet paaiškina, suteikia pagalbą. Įdomu būti discord'e, visuomet laikosi savo nuomonės. Džiugu, kad vis dar yra tokių žmonių projekte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas geriausių ir maloniausių žaidėjų serveryje. Neįjungęs marozo režimo, tikiuosi teks mums pabendrauti. Sėkmės visur.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...