Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mindaugas_Parkour

Skundžiu Alcapone_Pablito

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Mindaugas_Parkour
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Alcapone_Pablito
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Jis priima statymus savo „kontoroje“, buvo nusiųstas statymas, statymą pakeitė net neinformavęs, pastebėjus ir paklausus kodėl toks statymas, pasakė paskaityti taisykles, nors juose nieko apie tai nebuvo parašyta. Pasiūlė arba anuliuoti statymą arba palikti tokį koks yra, pasakiau, kad palik tokį bet tik 100k statoma suma. Prieš tai buvo pervesta suma 250k, todėl turi gražinti 150k. ARBA turėjai anuliuoti, kadangi su tikau ir su juo, kad arba anuliuoji arba 100k tik statau ant tavo parašyto statymo. 
4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: Piniginę. 250k
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Viskas aukščiau. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Ernys_Myq ...

(PERVIDIMO PASKIRYJE TURIU MATYTI JŪSŲ STATYMO PASIRINKIMĄ)
(PAŽEIDUS TAISYKLES PINIGAI NEBUS GRĄŽINAMI)

čia jo statymas buvo, man atsiuntė į ą.ž. forume - https://imgur.com/a/yQ1AnFy

Pas mane tokių dalykų, kaip pranašumai, tikimybės, +6 taškų kiekis komandai ar pnš. nėra, aiškiai lažybų temoje matosi, už ką galima statyti, todėl padaręs nuolaidą, kad neanuliuoti žaidėjo pinigų, priskyriau jo pasirinkimą, kad už žalgirį statė įskaitant pranašumą 13,5, tad uždėjau ant laimėjimo, pacers irgi priskyriau laimėjimą, o trečios  varžybos mano statymuose nebuvo net įkeltos, dariau nuolaidą, būtų pasisekę būtų laimėjęs, galėjau drąsiai anuliuoti jam pinigus be grąžinimo, o čia jo keliamos dabar taisyklės tiek statau tiek nestatau visiškai nerūpi, 250k pastatyti, pinigai taisyklėse aiškiai parašyta pažeidus taisykles nėra grąžinami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2021-03-15 at 13:37, Alcapone_Pablito rašė:

@Ernys_Myq ...

(PERVIDIMO PASKIRYJE TURIU MATYTI JŪSŲ STATYMO PASIRINKIMĄ)
(PAŽEIDUS TAISYKLES PINIGAI NEBUS GRĄŽINAMI)

čia jo statymas buvo, man atsiuntė į ą.ž. forume - https://imgur.com/a/yQ1AnFy

Pas mane tokių dalykų, kaip pranašumai, tikimybės, +6 taškų kiekis komandai ar pnš. nėra, aiškiai lažybų temoje matosi, už ką galima statyti, todėl padaręs nuolaidą, kad neanuliuoti žaidėjo pinigų, priskyriau jo pasirinkimą, kad už žalgirį statė įskaitant pranašumą 13,5, tad uždėjau ant laimėjimo, pacers irgi priskyriau laimėjimą, o trečios  varžybos mano statymuose nebuvo net įkeltos, dariau nuolaidą, būtų pasisekę būtų laimėjęs, galėjau drąsiai anuliuoti jam pinigus be grąžinimo, o čia jo keliamos dabar taisyklės tiek statau tiek nestatau visiškai nerūpi, 250k pastatyti, pinigai taisyklėse aiškiai parašyta pažeidus taisykles nėra grąžinami.

Kitą kartą parašyk taisyklėse, kad galima statyti tik už komandų pergales, nes paminėjai kad viskas kaip ir Topsporte, ar ne taip? Ir jei pakeiti statymą informuoti reikėtų, o ne pačiam pasitikrinti.

O dėl pervedimo aš tau buvau pasakęs, kad į forumą įmesiu ir sakei ok, tai dėl to nesimazink jau. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pinigai grąžinti, tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...