Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Markis_Life

[SERVERIS] Sūnus paklydėlis...

Rekomenduoti pranešimai

 

  • Patinka 13
  • Naudinga! 3
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū labai!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pin koda užspoilinai savo video malačius ,kad sukūriai šį video naujokai maždaug turės suprastimą ka reikia daryti pradžioj sekmės projekte tikuosi patiks.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras video nepyk ant Ingridos sunkiai bsk su programa 

  • Patinka 1
  • Haha 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagus video, o Ingridai tai jau smegenys išvarvėjusios tai nepyk.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

labai įdomiai susižiūrėjo, lauksiu kitos dalies ir tikiuosi plėtosi idėją toliau. sėkmės serveryje!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepykstu ant jos tiesiog įdomus žmogus ji pasirodė :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2021-03-20 at 22:41, Max_Tosha rašė:

Ačiū labai!

watahel, bicai kurie kuria frag mowies po 5h editindami tai nepadekoji...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Minde_Vega rašė:

watahel, bicai kurie kuria frag mowies po 5h editindami tai nepadekoji...

Parodyk kuris viseo kuri kuriai 5h? :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Markis_Life rašė:

Parodyk kuris viseo kuri kuriai 5h? :D

 

bicai yra daugiskaita, ne apie sawe kalbu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Minde_Vega rašė:

bicai yra daugiskaita, ne apie sawe kalbu

Nieko prieš neturiu prieš tuos šaudynių mėgėjus. Bet man visi jų video vienodi ir be minties tokių panašių pilna youtube :D ir aš tik vienas nesuprantu kuom jie ydomus :D Kalbu tik uz save... ir Nemanyk  jog mano video trunka mažiau sukurt kol susiruosi vien medžiaga apdorojimui jau atėma 30min pask susidelioji eiliškuma dar dar tiek pat pask pradedi yrašynet komentavima ir būna jog visa val irašinėji ir nepatinka kaip skamba tad vis kartoji kol kažkas pan buną  poto dabaigi susimontuot ir perziuri ar gerai jai kas ne taip vel kartoji tai atema tikrai nemazai laiko. Tad sakydamas 5h kad kiti dirba nemanyk kad as maziau.... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Markis_Life rašė:

Nieko prieš neturiu prieš tuos šaudynių mėgėjus. Bet man visi jų video vienodi ir be minties tokių panašių pilna youtube :D ir aš tik vienas nesuprantu kuom jie ydomus :D Kalbu tik uz save... ir Nemanyk  jog mano video trunka mažiau sukurt kol susiruosi vien medžiaga apdorojimui jau atėma 30min pask susidelioji eiliškuma dar dar tiek pat pask pradedi yrašynet komentavima ir būna jog visa val irašinėji ir nepatinka kaip skamba tad vis kartoji kol kažkas pan buną  poto dabaigi susimontuot ir perziuri ar gerai jai kas ne taip vel kartoji tai atema tikrai nemazai laiko. Tad sakydamas 5h kad kiti dirba nemanyk kad as maziau.... 

Komentaras buwo kolegai, o ne tau. Nepatinka/nesidomi cbug tai aisku, kad dalampacki tie saudymo widekai bus. O del tawes nieko nesakiau ir nenorejau izeist. Grynai su mintim kalbejau, jog kiti stengiasi, bet nepripazysta wien del cbug. Cia tas komentaras wisiskai nesusiejas su tawo video "kokybes" aptarinejimu/diskutawimu. Ir wps, patinka tai ir kurk toliau, px ka kiti sako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Minde_Vega rašė:

Komentaras buwo kolegai, o ne tau. Nepatinka/nesidomi cbug tai aisku, kad dalampacki tie saudymo widekai bus. O del tawes nieko nesakiau ir nenorejau izeist. Grynai su mintim kalbejau, jog kiti stengiasi, bet nepripazysta wien del cbug. Cia tas komentaras wisiskai nesusiejas su tawo video "kokybes" aptarinejimu/diskutawimu. Ir wps, patinka tai ir kurk toliau, px ka kiti sako.

Ok ponas prižiurėtojau pasiskaitom taisykles ,ar tamstai negalioja? 693896648__Vaizdoraai_skiltiesinformacija-Vaizdoraai-Las-Venturas.LT_Jsaidimokokyb-msprioritetas!GoogleChrome2021-03-2300_40_18(2).png.440c2c26a48a4151775346858d0b43ac.png

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...