Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Markis_Life

[SERVERIS] Darbo biržos apžvalga... (Chapter 4)

Rekomenduoti pranešimai

 

  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomus ir gražus video. Malačius!

P.S Atsakymas: Marija?;D 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu reiktu jailint ta zalupa, nes naujoku sjp zudyt negalima 😕

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką chebryte liko vos 6 chapteriai :) AČIŪ UŽ PALAIKYMĄ!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

puikus video vlogas laukiam sekanciu, tikrai tiktum i lvfm vedejus. Sekmes toliau ats: Marija

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Super video! Palaikau. Tikiuosi lvfm, girdėsim tavę. 😉👏

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsakymas į klausimą: čia čia čia

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

WOW... Pristabdom arklius. :D Žinoma turiu 3mėn radijo vedėjo patirties praitame serveryje. Žinoma man tai sekėsi puikiai. Turėjau masinius žaidimus kaip radio alias kury buvau sugalvojes su savotiska tasku sistema, turėjom teminius vakarus ir visokiu kitokius radijo projektus etry sėdedavau po 7-8h kas 3 dienas juos darydavau nes 3 dirbamos ir 3 laisvos tai ir eteriai vygdavo slenkančiu grafiku, įtraugdavau visus žaidėjus kurie tik klausydavo gal net pakėliau ano serverio reputacija... Bet stop Kadangi buvau komandos dalis tenais ir kaikurie pavydus žaidėjai pradėjo vaziuot pagrindiniams adminas jok šneku nesamonės su jais be jokiu įrodimų be nieko pasiaiškinau jog man tolko nebuvo važiuot susirinkau žaislus ir sakau pabusiu savaite be samp kaip gryžau buvau ne tik visur banę iš oro bet ir nesupratęs kas vyksta. matai jie pamanė jog išejau i kita servą ir palikau juos nors serialą žėjau urmu visa sezona ant sofos :D žinoma sulaukiu prašymu iš žaidėju ano servo kad gryžčiau bet man nėra kur gryžt tai su žaislais keliauju po smėlio dėžes. planuose turiu dar 6 chapterius padaryti čia. O kas po to dievas tik žino. Manau išplėsiu video žaidimus nes prizams nemažai surinkau jau. Tad jo nieko kol kas neplanuoju nedalyvauju jokiose atrankose nes manau vėl nudegsiu iš oro... Man tiesiog nesinori jog  ir čia būtų panaši situacija :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...