Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Einaras_Bmw

Išrinktas Mechanikų darbo direktorius

Rekomenduoti pranešimai

hJw6OoS.png

Sveiki, prieš gerą savaitę prasidėjo rinkimai Mechaniko direktoriaus pareigoms užimti. Rinkimuose per visą mano prižiūrėtojo istoriją, turbūt nebuvo tiek daug kandidatų į jokią direktoriaus kėdę. Tad labai noriu pasidžiaugti, jog šiuose rinkimuose buvo 15 kandidatų, iš kurių vertindamas anketą, aktyvumą, motyvaciją atrinkau keturis kandidatus, kurie ir tapo pagrindiniais varžovais Mechanikų direktoriaus kėdei užimti. Tad kas tapo naujuoju Mechanikų darbo direktoriumi?

 

 

Visi kandidatai ir trumpai kodėl buvo atmesti:

Spoiler

F8By2fQ.png

 

 

hjNBXqX.png

Kandidatas, kuris į Mechanikų direktorių pretenduoja ne pirmą kartą. Esi visiems gerai žinomas, neseniai buvai Medikų direktoriumi, šiuo metu iš esmės sieki Mechanikų direktoriaus pareigų. Tavo reputaciją aptarinėti nežinau ar verta, nes jau buvo daug kartų apšnekėtą. Iš esmės kiek susidariau nuomonę, tu savo charakterio ir savybių nebandai keisti, tobulinti. Dažnai ir klaidų nepriimi, nesistengi pasimokyti iš jų. Labai užkliuvo man prieš rinkimus tavo elgesys su manim. Kvailas mano klaidų taisymas, šioks toks įžeidinėjimas, kažkaip nežinau ar įsivaizduoju dirbant kartu, tačiau čia žaidimas ir to net nesistengiu priimti asmeniškai. Kalbant apie tavo anketą, ji labai vidutiniška. Labai erzino skaityti tas pačias pasikartojančias klaidas. Tačiau anketoje nuimant visus blogus dalykus, kurie man kliudė, man patiko tavo idėja apie retas mašinas. Nežinau kiek tai idėja yra tavo, bet skamba ji tikrai įdomiai. Rinkimų metu gavau ne vieną nusiskundimą, tarp nusiskundimų buvo ir tai, jog kopijuoji/prašai, jog rašytų kitas žmogus anketą už tave, galvotų idėjas. Nežinau kiek čia yra tiesa, todėl teigti nieko negaliu ir tuo labiau susidarinėti nuomonės. Tačiau tavo akivaizdus savaitės eigoje konfliktas su Ingrida, man nelabai patiko. Direktorius neturėtų taip elgtis, čia buvo vaikiška ir žema. Tačiau tu atsiprašei ir galbūt išvengėme to didesnio konflikto, bet jeigu ji padarė, tai aš irgi turiu atsikeršyti. Vaikiška, tiesa? Apibendrinant viską, esi stiprus konkurentas, nes iš esmės esi tas kandidatas, kuriuo galiu pasitikėti, man tavęs nereikės mokyti ir aiškinti kaip būti direktoriumi. Greičiausiai direktoriaus kėdėje susitvarkytum su pareigomis puikiai, tačiau vėl grįžta tavo tie konfliktai.  Nežinau ką mąstyti ir galvoti, todėl labai įdomu buvo pasikalbėti su tavimi ir išgirsti tavo nuomonę apie vieną ar kitą dalyką, todėl praleidau tave į kitą etapą. Pokalbyje man buvo labiausiai įdomu išsiaiškinti dėl konfliktų. Jų iš tikrųjų kaip pats teigi nėra, bet aš turiu kitą nuomonę. Taip pat ir Medikų direktorė pokalbio metu pasisakė, jog buvai lyg užsisėdęs ir demonstravai pyktį, užsiminei apie Minecraft'e namo sudeginimą ir konfliktą. Turėjai konfliktų su praeitom Mechanikų valdžiom, taip pat ir su dabartine Taksi direktore. Esi stiprus konkurentas ir varžovas kitiems, tačiau tavo konfliktai kiekvienuose rinkimuose duoda tau stiprų minusą. Teigi, jog po Medikų direktoriaus pasikeitei, tačiau žvelgiant dabar - to pasakyti tikrai negalėčiau. Daug visokių konfliktų, dramų būna iki šiol. Kalbant apie patį pokalbį, buvo viskas kaip ir gerai, atsakinėjai išsamiai ir aiškiai, buvo suklydimų direktoriaus taisyklėse, bet tikrai pasiskaitytum jas tapęs direktoriumi. Po pokalbio su visais kandidatais ir darbo valdžia, suprantu, jog dar nėra laikas užimti šias pareigas tau. Įsivaizduoju kaip visi darbai rengia kartu veiklas, bendrauja ir bendradarbiauja. Tu labiau mėgsti rengti dramas ir konfliktus, tiek su Ereshkigal, tiek su Diana šiuo metu esi apsipykęs, rodai savo principus. Kartais reikia mano manymu nusileisti, norint laimėti mūšį. Šį kartą tau laimėti nepavyko, nes matau varžovę, kuri stovi tvirčiau ir tikrai tave įsivaizduoju kaip direktorių, tačiau turi tvarkytis savo asmenines problemas pats, nes jų vis dar nelabai pastebi ir įžvelgi, nors apie tavo tapimą direktorumi labai stipriai mąstau, bet negaliu sau leisti to šiandienai. Atsiprašau, ačiū už kanditavimą.

 

47ZSYYh.png

Atsimenu tave iš TRV darbo. Ten buvai pavaduotoja. Nelabai tiesa sakant pamenu, jog kažką įspūdingo padarytum darbe. Kiek pamenu organizavai atrankas pagrinde, rengei galbūt kažkokias veiklas. Žvelgiant į tavo aktyvumą, man jis labai patinka. Esi labai aktyvi tiek serveryje, tiek Mechanikų darbe. Turbūt tai buvo pagrindas, kodėl tave pasirinkau iš esmės analizuoti, nes anketa buvo labai vidutiniška. Buvo daugybę klaidų, kur tiesiog sunkiai skaitėsi ir dėliojosi mintys man galvoje, nes suvokti buvo sunku. Labai nepatiko, jog aiškiai klausime parašiau, jog pristatyti vieną idėją, o tu pristatei jų daugybę. Atrankos taisyklėse nurodžiau, jog nuklydus nuo minties, neatsižvelgiant į tai kas prašoma, aš tiesiog nebeskaitysiu ir praleisiu. Taip ir padariau, nuo idėjų anketos daugiau nebeskaičiau, tačiau esi stipri konkurentė, todėl kitame etape tave privalau matyti ir pasikalbėti apie visas tavo idėjas Mechanikų darbe. Taip pat šiek tiek sutrikau, nes parašei, jog nėra būtinas Discord Mechanikų darbui, nors mano manymu, jog kaip tik labai reikalingas dalykas. Čia ir išsiskiria nuomonės. Visgi kaip ir minėjau, esi stipri varžovė visiems konkurentams, bus įdomu pasišnekėti apie visą tavo idėją ir viziją pokalbyje. Pokalbio metu iš tikrųjų atsakinėjai į klausimus išties neblogai, ypač turi nuomonę apie tam tikrus dalykus. Tačiau tavo pasisakymas apie Discord, buvo kiek neaiškus ir nesuprantamas man. Be to, paminėjai, jog algos limituotos yra blogai. Tačiau ar tikrai seife turėsi tiek pinigų, sumokėti algas darbuotojams nelimituojant? Nemanau. Taip pat šiek tiek suabejojau tavo idėjomis, pasirodė ne itin unikalios, nors tu jų sakei turi, bet kaip pagrindinę pasakei taisyklių pakeitimą, bet ar čia idėja? Tavo įvardyta rangų sistema skamba įdomiai, smagu, jog pagalvojai ir tikrai visai sudominai. Apibendrinant, po visų pokalbių, pasikalbėjus su darbų valdžia suprantu, jog matau stipresnių konkurentų ir varžovų. Esi aktyvi Mechanikė, tačiau ar to užtenka būti gera darbo direktore? Šiuo metu nelabai. Mūsų vizijos prasilenkia, aš noriu aktyvaus direktoriaus ne tik žaidime, bet ir Discord programoje, taip pat žmogaus, kuris būtų labiau komunikabilesnis ir galėtų su kitomis darbo valdžiomis padaryti ir surengti įdomių veiklų. Žvelgiant į tavo patirtį TRV pavaduotojos kėdėje, man trūksta kol kas pasitikėjimo. Kalbantis su kitais kandidatais supratau, jog jie yra stipresni ir šneka daug konkrečiau, išsamiau ir mato darbo viziją geresnę. Siūlau nepasiduoti, esi šauni mergina, galbūt norėtųsi geresnės darbo vizijos, unikalesnių idėjų, ne tik taisyklių keitimo ir tikrai lauksiu kitą kartą kandidatuojant! Nuoširdus ačiū už bandymą, tačiau ne šiandien.
 

52dj4Ew.png

Atvirai - buvo labai keista išvysti tavo anketą rinkimuose. Vieša turbūt paslaptis, jog neseniai bandei tapti LV komandos nariu. Deja, bet nenusekė. Tačiau tuomet pokalbyje tu minėjai, jog Mechanikų darbas ne tau, nepatiko ir panašiai. Kažkas tokio buvo, gal neatkartoju žodis į žodį, bet esmė, jog pirmas kartas išties buvo nusvilęs. Daug mąsčiau, tačiau kaip ir pats sakai, jog nori įrodyti, jog gali būti ir labai puikus direktorius. Net neabejoju, jog toks galėtum būti, tačiau ar tikrai Mechanikai tavo mėgstamiausias darbas? Turėjai šansą, net yra sakoma, jog šansu reikia dabar ir vietoje naudotis, nes paskui gali būti per vėlu. Tada juo nepasinaudojai, o ar dabar suteiksiu tau antrą` šansą - dar nežinau. Aktyvumas nėra blogas, anketa visai nieko. Idėja manęs nepapirko, kurią parašei. Pasirodė gana banali, paprasta. Daug kur matyta ir girdėta, man atrodo kažką panašaus turi ir TRV savo darbe šiuo metu. Pats teigi, jog esi sau išsikėlęs ultimatumą išbūti du mėnesius pareigose arba neimti jų visai. Nežinau kiek verti tavo žodžiai ir mano pasitikėjimo, tačiau skamba solidžiai. Tačiau kodėl nedirbai pas Keviną, Simą, Frankį Mechanikuose? Galbūt tavęs labai nestebėjau, bet lyg nemačiau niekada užimant pareigų. Tai būtent dėl šių priežasčių kyla klaustukų. Tačiau vertinu tavo parašytą anketą, kuri buvo išties nebloga ir manau pokalbio metu galėsiu išsiklausinėti apie visus tavo šansus. Buvai paskutinis, kuris buvai kalbintas. Iš tikrųjų patiko, jog turi viziją ir esi pasiruošęs. Turi idėjų, kurios skamba patraukliai, tačiau neturi pasitikėjimo. Teigi, jog tau labiau patinka Mechanikų darbas, nors ne kartą girdėjau, jog tau labiau Taksi prie širdies, toks jausmas, jog bandai pasakyti tą, ką aš noriu girdėti. Atrankos į LV komandą metu sakei, jog direktoriaus išvis nelabai nori, nepatekęs, jo užsimanei. Tačiau viskas būtų gerai su tuo, bet... Kyla klaustukų su pasitikėjimu. Jau buvau davęs šansą tau, dabar duoti dar kartą, po pokalbio supratau, jog per mažai padarei dėl darbo, atėjai tik rinkimų metu, prieš tai per daug nedirbai ir nesireiškei. Turėjai šansą, jį išnaudojai ir gauti pas mane antrą šansą Mechanikų darbe, reikės pasistengti, padirbėti ir įrodyti ko esi vertas. Esi šaunus žmogus, puiki asmenybė, tačiau šį kartą negaliu tau duoti žalios šviesos ir sakyti, jog noriu dabar matyti Tave Mechanikų direktoriaus kėdėje. Matau kitus kandidatus ir šį kartą turiu tave atmesti. Ačiū už kandidatūrą ir puikų pasirodymą.

 

ff4huNa.png

Tave labai gerai prisimenu iš Simo laikų Mechanikų darbe. Tuo metu buvau bene aktyviausia mechanikė. Iš karto ką pastebėjau dabar, jog dabar tokia jau aktyvi ir nebesi arba nepastebiu, kokia buvai anksčiau. Aktyvumas yra tavo tikrai neblogas, tačiau jau tos motyvacijos nebeįžvelgiu, bet galbūt tiesiog nematau tavęs daug. Patinka tai, jog esi lojali, nes prieš tai dirbai Spec. Pajėgose ir nekeiti darbų, kaip ir pati sakei dažnai. Kalbant apie anketą, nelabai supratau tavo idėjos apie Mechanikų darbą. Nieko unikalaus neišgirdau ir ten buvo tiesiog tokie banalūs, kiekvieno direktoriaus privalomi darbai. Labai gerai atsakei apie Discord programą ir jos vartojamą. Tikrai pritariu ir mano mintys yra lygiai tokios pačios, kokias tu įvardijai. Mano akyse turi iki šiol gerą reputaciją, nes esi neutralia. Nelabai su kažkuo pykstiesi, nelabai veliesi į dramas ar dar neturėjai progos padaryti kažko, dėl ko turėčiau tave peikti. Taip pat nesi turėjusi jokių pareigų, netradicinės savaitės metu buvai Spec. Pajėgų direktorė ir po to, kažkaip labiau pasimatė tavo noras turėti kažkokias pareigas. Dėl visų šių priežasčių, tavo aktyvumo, lojalumo, neutralumo manau, kad turiu praleisti į kitą etapą. Tuo labiau, jog turiu daug dalykų išsiaiškinti, nes anketoje taip išsamiai visko tikrai neparašei ir palikai daug klaustukų. Pokalbio metu atsakinėjai labai išsamiai, aiškiai, turėjai apie viską susidariusią nuomonę. Žvelgiant į tai, jog kandidatuoji pirmą kartą, iš tikrųjų smagu buvo kalbėtis, nes tikrai buvai pasiruošusi. Be to labai patiko tas, jog mokėjai taisykles, jas buvai pasiskaičius. Nebūnant nei kartą valdžioje, tas mane labai nustebino. Kaip ir kiti kandidatai, ne itin daug pasistūmėjai su idėjomis, bet puikiai atsakiai į klausimą kodėl esi geresnė už kitus kandidatus ir kodėl tave turėčiau pasirinkti į šias pareigas. Po visų pokalbių su kandidatais ir darbų valdžia, galiu tiesiai šviesiai pasakyti, jog Tu pasirodei stipriausiai, neutralių valdžiai patikai taip pat labiausiai. Jaučiu, jog galiu pasitikėti tavimi. Reikia tokio žmogaus šiuo metu, kuris prikeltų Mechanikų darbą, o mes šiuo metu tikim, jog tu tai padaryti tikrai gali. Esi dirbusi seniau Mechanikų darbe ir man palikai įspūdį savo aktyvumu, draugiškumu ir lojališkumu. Tad nieko nelaukęs galiu skelbti, jog tu tampi naująją Mechanikų darbo direktore. Linkiu didžiausios sėkmės, tikiu, jog į tave viltis dedu ne be reikalo. Gero darbo tau!

 

 

»»» Direktorei neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos bus perleidžiamos vienam iš viršuje esančių kandidatų.

 

  • Patinka 25
  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

SVEIKINUUUUU, sakalo akis gerai numatė galimą direktorių, gero darbo!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai tau Ada su direktoriumi sėkmės tau pareiguose

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu nauja Mechaniku direktore

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu su direktoriaus pareigomis, naujajį mechanikų direktorių.Biški keistoka kad, jei esi neisidarbinęs, tavęs negali aprašyti.Keistoka bet gal ir kažkiek geriau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, sėkmes! 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didžiausi sveikinimai būsimai mechanikų direktoriai!!!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Big_Star rašė:

Sveikinu su direktoriaus pareigomis, naujajį mechanikų direktorių.Biški keistoka kad, jei esi neisidarbinęs, tavęs negali aprašyti.Keistoka bet gal ir kažkiek geriau.

Kas keistoko? Kaip aš galiu įsivaizduoti žmogų Mechanikų direktoriumi, jeigu žmogus net neįsidarbiną į firmą? Kaip man reikia sekti jo darbą, įvertinti? Siūlau visiems, kas dalyvauja mano rinkimuose įsidarbinti į darbą bent jau, kurio darbo direktoriaus sieki. Dabar gaunasi taip, kad dirbi GP, bet nori gauti direktorių Mechanikų. Tai kam sieki to Mechanikų direktoriaus tada, tada iš karto siek to darbo direktoriaus, kurį darbą myli ir mėgsti.

Netaikau ant tavęs šios versijos, visiems.

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai! Sėkmės pareiguose.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

iš birminghamo į las ventura plečiasi gauja pzdc čia. swkn čigonka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didžiausi sveikinimai naujajai mechanikų direktorei. Jei tik reikės kokios pagalbos, visada gali kreiptis. Sėkmės pareigose!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Netikėta. Sveikinimai! 👍

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu nauja mechanikų direktorių, sėkmės išlaikant firma!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Bon_Qua rašė:

iš birminghamo į las ventura plečiasi gauja pzdc čia. swkn čigonka

@Ada_Shelby opa gal kada meet bull ringe? Netoli UK mafija būsim 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį Mechanikų firmos direktorių, norėčiau palinkėti žaidėjui didžiausios sėkmės, gerai priimtų sprendimų, bei gero kolektyvo rinkimo.

Analizė susižiūrėjo tikrai neblogai, ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...