Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


San_James

Peikiu poną direktorių Trey_Stevens.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: San_James
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Trey_Stevens
3. Jūsų kaltinimai: Nu tai va sakė parašyt normaliau papeikimą, pasirinksiu dar like, tai važiuojam džesika. Taigi melianeros važiavo grobti Ginklų Prekeivių, kadangi buvo prisijungęs Trėjus, jie nuvažiavo, užgrobė ir iškarto atsijungė ponas direktorius, toks atvejis yra kaip ir tiesiog nevažiavimas, atsiribojimas nuo grobimo. Pagal viską, jei užgrobė jo bazę, jis privalėjo važiuoti ir atsigrobti, taip pat, kaip ir teisėsauga važiuoja atsigrobti pastatus, bet jis pasirinko lengvesnį kelią - atsijungė. Jau kaip ir man minėjo kolegos, tai nėra pirmas kartas, kai jį užgrobia ir jis kažką kito daro. Vieną kartą sakė, jog, kai užgrobė GP, jis tiesiog kėlė ridą ir tik, kai pats DPI narys Miguelis pastebėjo jį ir liepė važiuoti, tik tuomet jis važiavo į grobimą.

Edit: Direktorius, prisijungė į serverį ant paskutinių minučių ir tiesiog išėjo į afk rėžimą, nors žino, jog vyksta grobimas: https://prnt.sc/1150vj8  https://prnt.sc/1150vxk  

18b060b80f77837a376264d1895c0568144.png

Kitas dalykas, jis nedalyvavo ir darbų savaitėje, dalyvavo tik jo pavaduotojas Vilius. Taip pat už jį viską galima sakyt atlieka pavaduotojas, nes pvž pasižiūrint savaitėje, kurioje surinko 25 taškus, šią savaitę: http://prntscr.com/1150vu6, nuotraukos yra visos realiai pavaduotojo ir dar darbuotojo viena nuotrauka, nors darbuotojo nemanau, kad skaitosi nuotrauka. 99% jog pats DPi narys einaras, nežiūrėjo nuotraukų, nes bent man rodo tik xkelias https://imgur.com/a/iOLwqbo nežinau, kaip jums, bet man tikrai nėra čia tiek nuotraukų, kad surinkt 25 taškus. http://prntscr.com/1150waj Esmė tame, jog dažniausiai už jį viską atlieka pavaduotojas Vilius, nei jis pats, nors šią savaitę pagrinde jo nuotraukos buvo. Apie aktyvumą nekalbėsiu, nes pasižiūrėjus vieną savaitę, matyt tik raudona beveik visur.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

Rvy0jbQ.png

Krč jei patika rašliava like užmeskit, reikia iki 4k parinkt.

  • Patinka 23
  • Haha 2
  • Sutrikęs 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebejuokink su tais papeikimais, nemaciau as to tavo grobimo ir atsijungiau, td kol buvau atsijunges chatinau su draugeliais lyst i lk, prisijungiau kad afk palikt ir skelbimo nepamaciau ir dbr lauke esu atsakyneju i tavo sudova ppk, kartais i atgrobimus nevarom nes nk ner on ir grobiat, gero vakaro

  • Patinka 6
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Trey_Stevens rašė:

nebejuokink su tais papeikimais, nemaciau as to tavo grobimo ir atsijungiau, td kol buvau atsijunges chatinau su draugeliais lyst i lk, prisijungiau kad afk palikt ir skelbimo nepamaciau ir dbr lauke esu atsakyneju i tavo sudova ppk, kartais i atgrobimus nevarom nes nk ner on ir grobiat, gero vakaro

Nematei kai pradėjo grobimą, bet po kelių sec tipo parašei /q? Nu ble įdomiai čia, nereikia čia atmazint kažką, nesvarbu kiek jūsų yra on, turit varyt vstk, bent jau valdžia privalo varyt tas pats, kaip teisėsauga privalo varyt į grobimus. P.S gerai laiką leidi, jei forume sėdi.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 20 minutes(-čių), Trey_Stevens rašė:

nes nk ner on

Kaip manai, kieno čia problema? 

  • Patinka 7
  • Haha 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

uzmeciau i aki i dc sako bando nuverst bsk, o siaip cia apie tuos draugelius tai konkrecius sudus rasot, neturit prie ko prisipist.

O migueli kodel nk ner on, tai nzn, isidarbina zaidejai bet nezaidzia, o taip tai prisijungia, buciau mates ta grobima buciau lekes aiskus nu bet nepamaciau, atmazu as nemetau cia manykit ka norit ir sakykit ka norit, pofik😄

  • Ačiū! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 34 minutes(-čių), Trey_Stevens rašė:

uzmeciau i aki i dc sako bando nuverst bsk, o siaip cia apie tuos draugelius tai konkrecius sudus rasot, neturit prie ko prisipist.

O migueli kodel nk ner on, tai nzn, isidarbina zaidejai bet nezaidzia, o taip tai prisijungia, buciau mates ta grobima buciau lekes aiskus nu bet nepamaciau, atmazu as nemetau cia manykit ka norit ir sakykit ka norit, pofik😄

Taip ir neatsakei į klausimą, kieno čia problema, bet pabandysiu atsakyti aš.

Direktoriaus pareigos

  • Privalo siekti užtikrinti, kuo geresnes sąlygas (darbo grafikas, atlyginimai, premijos) kiekvienam darbuotojui ir netaikyti jokios diskriminacijos.
  • Privalo siekti užimti darbuotojus veiklomis ir juos tinkamai apmokyti dirbti.

Šaltinis: Valdžios taisyklės.

 

Būtent dėl šių taisyklių nepaisymo, aktyviai ir nežaidžia išrinkti darbuotojai. Jau teko kalbėti šiuo klausimu ir buvo duotos užduotys darbuotojų užimtumui didinti (nežinau kokia ten situacija su nuotraukomis, bet būtent tą savaitę pats dirbau ginklų prekeiviu ir mačiau, jog prašymas darbuotojo užimtumui didinti buvo išpildytas). Tačiau, buvau parašęs, jog tai, kad pasistengei vieną savaitę, nereikia stovėti vietoje ir toliau palaikyti ryšį su darbuotojais bei suteikti jiems veiklos be monotoniško ginklų dėžių krovimo.

Šią savaitę valdžios vertinimo sistemoje buvo atlikta tik masinių siuntų, darbuotojų eventų (ko nelaikyčiau atlikimu, kadangi parašymas į darbo raciją nėra susijęs su GP darbu) ir grobimų (ko taip pat nelaikyčiau pilnai atlikta užduotimi, nes grobėte kartu su Zero Tolerance klanu) užduotys.

Visą tai galiu laikyti niekuo kitu, tik firmos nepriežiūra. Kaip matau, jokių rezultatų nedavė žodinis susitarimas, todėl direktorius baudžiamas 2 įspėjimais. Dar kartą skatinu susiimti.

13DkEEI.png

  • Patinka 11
  • Naudinga! 2
  • Haha 5
  • Sutrikęs 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...