Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


John_Mikle

Prisistatau John_Mikle

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Lukas
2. Kiek jums metų?: 17 metų
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuvą
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 11 klasėje
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Esu moksleivis tad mokinuosi, mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus, sportuoti.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Taip lankau, lankau krepšinį jau 5 metus, taip pat einu į gym'ą pasportuoti.
8. Jūsų zodiako ženklas: Šaulys 
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Latvija, Estija, Italija, Anglija, Vokietija, Prancūzija 
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu dvi seses vienai 18, kitai 24 metai.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Neturiu, turėjau
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:  Siaubo, romantiniai, romantinis labai patiko "AFTER"
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Repas, judu kaip tikras emigrantas bytai iš atlantos :D
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Mėgstamiausia pamoką? Manau nėra tokios, mėgstamiausia dieną kai atlikinėju praktiką 
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Dabartinis tikslas baikti mokslus, po mokslų stoti į kažkur geriau.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas, malonus, komunikabilus, bendraujantis, geros širdies žmogus.
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Mėgstu žmones kurie neiškelia savęs, nesa pasikėlę, bendrauja su visais.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Nemėgstu ožių kur ožiną viską, nemėgstu pasikėlusių ir t.t
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Serveryje dabar esu tik emigrantas - naujokas, šiuo metu mano tikslas įstoti į kokį darbelį ir pradėti savo kylima aukštyn!
20. Kokie jūsieų planai gyvenime?: Planų per daug neturiu, noriu atidaryti savo mašinų servizą, turėti gera, mylinčia šeima :)
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): Neviešinu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...