Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki:),manau gal kurie žino mane arba ne, bet noriu pasidalinti savo sukurtais piešiniais kurios buvo daromos žiemos laikotarpiu kadangi už lango buvo tamsu dar užklupus Covid-19(žinoma ji dar yra) pamatęs kitų darbus  darytus(portretų ir objektų piešimą)nusprendžiau išmokti-pabandyti skaitmenį piešimą🖌️🎨

Galbūt mūsų tarpe yra tokių žmonių kurie užsiima būtent tokiu piešimu (ir netik) norėčiau gauti pastebėjimų-trūkumų-pasiūlymu.

žinoma darbai nėra profesionalūs jie buvo daromi per mobilųjį telefoną per programa "Adobe Draw" juose nėra papildomų filtrų portretuose ar kitaip kad pagerintų ar palengvintų piešimą viskas buvo piešta ranka ir žiūrint per YouTube pamokas.daugiau ar mažiau didelį laiko tarpą prasidedavau mokydamasis programa kokias funkcijas ir pnš atlieka,dauguma nuotraukų mokymuisi buvo iš interneto gelmių ir pnš pasidalinęs savo darbais su kitais žmonės prašydavo kad padaryčiau jiems portretą ir jie mielai paremdavo mano veikla ir motyvacija kažko siekti ties tuom,bet kadangi atšilus orams ir padidejus darbams laikinai nutraukiau šitą portretų piešimą ir žinoma motyvacijos trūkumas po to. Galbūt pradėsite susigrąžinti motyvacija piešimui, įvertinus mano darbus , nuomonės ir tęsti šitą hobį o galbūt patarsite kaip tik ne :) manau čia gavosi kaip pristatymas ir pnš Sory:)Taip pat galite pažiūrėti mano instagram paskyroje iš kokių žmonių nuotraukų buvo padaryti piešiniai:)🖌️🎨

Galbūt ir jūs norėtumėte kad padaryčiau jums portretą galite rašyti man į A.Ž :)🖌️🎨

mano I.G:margrc.art http://imgur.com/gallery/aI9BB3m

Facebook: Marius Gricius

Atsiprašau už jūsų sugaišta laiką :)

  • Patinka 18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus darbai tikrai, sėkmės tau toliau ir niekada nesustok ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

labai gražu ir labai šaunu, jog Las-Venturas.LT Projektas turi tokių talentingų žaidėjų, sėkmės tolimesniuose darbuose.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū jums! Už tuos žodžius 😊

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Eimis_Toshiba rašė:

samurajus geras👊🙏

Labai daug nesigilinau į detales nes jų buvo labai daug ir mažytės, perdaug sudėtinga buvau pasirinkęs dėl šitiek detalių:) 

Dėkingas:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai gražūs darbai! Nenustok kurti, palikau nustebęs pamates tavo darbus 😀

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

grazus piesiniai tikrai :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu grazu laukiu kada mano eile pasiseks kaip tik 4K postu 

  • Haha 2
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

•Sveiki kadangi vėlgi ateina po truputį ilgos tamsios šaltos dienos t.y mano mėgstamiausia metų sezonas Žiema🌨️❄️. Tai nusprendžiau visigi vėl po truputį išvažiuoti ir tobulėti ties skaitmeniniu piešimu... Visgi praeitą kartą buvo mažai susidomėjusių šio projekto žaidėjų bet preitą kartą sulaukiau kelių nuotraukų iš žaidėjų kurių iki pat šiol nesu padaręs aš to nepamiršau portretai yra kažkiek padaryti bet nėra baigti tai po truputį su laiku isivažiuosiu ir tie portretai bus atsiųsti.

Tai kaip manau supratot portretai nebebus piešiami jeigu kažkas norės parašykit man i Discord arba Facebook,Instagram manau kažką sugalvosim.

✓o kaskart padarysiu po mini eventuka iš žodžių pvz "saulė (3)" "debesis (1)" ir pnš.

•Kadangi vėl pradėsiu užsiimti šia veikla tobulėti parašiau moderatorius kad atrakintų tema.

•Ir dabar norėčiau pasidalinti praėjusių dienų darbais LV logo nėra pieštas o tiesiog truputį patobulintas Helovinui o moliūgas pieštas:) https://imgur.com/8STdZGe

PWMnSH8.jpg yHYlPax.jpg 

AAGZ8Bk.jpg

  • Patinka 5
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Visiems! 👋 Štai dar vienas šviežiais šios nakties darbas...✍️ Daiktai buvo parinkti pagal random.org programa kurioje žaidėjai galėjo parašyti bet kokį daikta ir jo nr(numeris naudojamas kad galėtų sugeneruoti laiminga žaidėjo skaičių taipogi ir jo pasirinktą daiktą už kurį buvo gauta patys lengviausi 100.000€ 💶💰

•Darbas visgi nėra labai kokybiškas ir panašiai 🤷🏼(nors turėjau per visą ta laikotarpį pasistengti labiau) bet su laiku darbai einasi vis greičiau (uždėtas Faded Glow filtras ir kitam Sepia del bendro vaizdo 🖼️) ir kažkiek tiksliau taip kaip pats susidedu savo mintyse ir veliau perteikt ant skaitmeninio vaizdo tai padeda programa "Adobe Draw" 🎨🖌️Neužilgo vėl paskelbsiu tokį mini eventuka su daiktais kad turėčiau kažkokių tai idėjų kažką iš to sudėti. 🎰🖼️🪄

✓ Dėkingas už idėjas :📜🪄 @Camel_Kerr @Vitalij_Tarakan

⚰️----🕔

TfRyQMD.jpg

iqFRGCn.jpg

 

 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na štai šviežiai iškeptas piešinys iš duotų žodžiu (daiktu) per mini eventuka. Visi žaidėjai kurie pasiūlė daiktus gaus po 50.000€ nes kadangi mažai žmonių kurie komentavo. Taigi duoti "daiktai"

@Edgaras_Karsonas-Peilis 🔪 

@Ereshkigal_Edelweiss-Balionas 🎈

@Vitalij_Tarakan-Monitorius 🖥️ 

@Danny_Williams-Virvė 🪢

Ačiu kas dalyvaujat ir duodat motyvacijos kažką tai nupiešti iš jusu "daiktų" net savo transportus ir retus daiktus tenka pardavinėti kad būtų kažkokia tai kompetencija už jūsų skirta laiką dalyvaujant mini eventukuose🤗 jeigu taip bus toliau bandysim pradėti piešti portretus 😉 p.s taigi jau kaip manau supratot kad nelabai sekas man au šešėlių 😁 bandau vis dar mokytis

Vienam uždetas "Hologa" filtras šjp del idomumo kaip atrodo įvertinkite 🤗

vJpu6Cu.jpg

 

n7TBJPw.jpg

 

 

 

  • Patinka 7
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gražūs darbai, tikrai turį gebėjimą piešti x) sėkmės siekiant savo tikslų, darbai tikrai turi savo išskirtinumą 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

WOW ! nuostabu gražiai labai pieši , toliau piešk gal ir kažko pasieksi gyvenime 🤗

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Po tikrai ilgo laiko ir su nauja skaitmeninio piešimo programa, reikia priprasti dirbti su šia programa:)

Ar atpažįsti kas šiame portrete?:)

1nCraqT.jpg

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gavau forumo ban tad tenka rašyti per atsarginį.Galbūt kuris norėtų tokio tipo portreto reikia daugiau praktikos e! galite su manimi susisiekti per

discord:★AdiosAmigos★#5078 ; FB: Marius Gricius ; I.G margrc.art 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu žiūrėti 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sakyciau visai unikalus tavo darbu stilius, issiskiriantis is kitu, grazu, paprasta. Sekmes kuryboje x)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...