Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deivis_Civo

Peikiu Vilius_Venturas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Deivis_Civo
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: @Vilius_Venturas
3. Jūsų kaltinimai: Nesilaikymas 3 taisyklės - Privalo gerbti kitus projekto narius. Jei ką tei palygino mane su šudų kruvele ne tik mane bet ir klanioka tegul filtruoja ką bazarije welnes, nes acakit reikės užei tokius weixmus. O ir tiktais priduriu čionais jeučiu nelabai pilietis žino kur toke taisykle yra tei va -

 

O ir tiktais pasakau jei ką tenais kei pačai buwo pavadintas negražei likau uztilditas tei teisingumas bus pazesim kasai ce sudu kruvele

4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą26dc146006c0144f5a8620dff18846f0527.png

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Haha 3
  • Oho! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pavadinai mano darbuotojus vergais, as tavo klana sudu kruva, o manes mutint tai niekas nedraudzia, galejai paprasyt adminu butu uzmutine.

Crying Baby GIF - Crying Baby Sobbing - Discover & Share GIFs | Baby crying,  Baby crying face, Crying babies face

  • Patinka 2
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 48 minutes(-čių), Vilius_Venturas rašė:

pavadinai mano darbuotojus vergais, as tavo klana sudu kruva, o manes mutint tai niekas nedraudzia, galejai paprasyt adminu butu uzmutine.

Crying Baby GIF - Crying Baby Sobbing - Discover & Share GIFs | Baby crying,  Baby crying face, Crying babies face

neatmenu kad buceu pawadines tenais jei ka tiktais priduriu o ir kam prasit admineliu jei galiu paskust cionais keip taisikliu nesilaikyma suck my dick GIF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Deivis_Civo rašė:

neatmenu kad buceu pawadines tenais jei ka tiktais priduriu o ir kam prasit admineliu jei galiu paskust cionais keip taisikliu nesilaikyma suck my dick GIF

tai smegenis prasuk gal prisiminsi verksniuk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...