Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ada_Shelby

Peikiu Carl_Phelps

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ada_Shelby
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Carls_Phelps
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Dirbau, pristačiau mašiną, o jis uždėjo free bėga, nei stabdęs nei ką, su bėga važinėjau beveik 10min, poto žmogus susivokė kad reikia mane įsodinti ir uždėti dar free star, kad bėgau nuo teisėsaugos. Nors nei stabdė, nei bėgau, nei gaudė. Kadangi nesutikau mokėti baudos, nes uždėjo free star, pasodino į kalėjimą, bet jis panaudojo komandą /tpvip, ko daryti negali.
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimąhttps://imgur.com/a/mlU52hr

 
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmm.. Tu man pasiūliai baudą, aš atsisakiau vieną kartą, o poto Tommy_Khalifa pasiūlė ir jam sumokėjau. Tai tikrai yra free bėga. Taipogi neatsakei dėl teleportavimosi, kad negali /tpvip, o tu tai padarei ir pabrėžiai kad tu gali viską. Gal būt dievas būsi :D Manau, kam reikės tad atsižvelgs į šį papeikimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ada_Shelby rašė:

Hmm.. Tu man pasiūliai baudą, aš atsisakiau vieną kartą, o poto Tommy_Khalifa pasiūlė ir jam sumokėjau. Tai tikrai yra free bėga. Taipogi neatsakei dėl teleportavimosi, kad negali /tpvip, o tu tai padarei ir pabrėžiai kad tu gali viską. Gal būt dievas būsi :D Manau, kam reikės tad atsižvelgs į šį papeikimą.

Parodyk taisyklę tokia kad negaliu naudoti TPVIP komandos? Bėga ir įtarimas uždėtas TEISINGAI. Ko norėjai pateikiau PAKA Domante

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...