Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mariux_Andres

Peikiu nekompetentinga Petras_Rimkus

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mariux_Andres
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Petras_Rimkus
3. Administratoriaus nusižengimas: free kick su įžeidinėjimais nemanau kad PD direktorius,administratoriaus turinčias privilegijas rodyti tokį pavyzdį kietiems t.y man kur panašiai ji išmečiau iš serverio o jis man BAN! Visiškai nekompetentingas administratorius ir netgi pd direktorius skundžiu ir prakaituoju tuo pačiu norėčiau atgauti kreditus nes dar pats atsiblokavau

4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttp://imgur.com/gallery/0KS628i

  • Haha 7
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ar tave iškikinau gal mes draugai ir paprikolinom ne tavo kiškis ne tu ir kiškis.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Petras_Rimkus rašė:

Ar tave iškikinau gal mes draugai ir paprikolinom ne tavo kiškis ne tu ir kiškis.

Gal tu taip manai kad jus draugai 🤔🤷🏻‍♂️ taisyklės yra taisyklės ir jomis reikia laikytis šiuo metu (forume-serverį) jeigu traktavau kaip įžeidimą viešai reiškias taip ir turi būt,prikolint gali išėjęs i lauka, serverį i /sms bet ne kickint rašydamas tokius nepagarbius žodžius Petrai :( nereiškia kad esi pd direktorius ir administratorius ir gali taip nekompetentingai elgtis ir naudotis administratoriaus privilegijomis ir k.t

Už free bana man ir nemokėjimą elgtis administratoriaus komandomis naudodamas /kick komanda taipogi /ban negali toliau turėti administratoriaus pareigų o man uz tai atimant administratoriu, o gal aš irgi prikolinau ir gal esame draugai Petrai :(

http://imgur.com/gallery/IAB733u

@Max_Tosha

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Atsipalaiduok nuo to sampelio va pačilink nereikia prakaituot.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Mariux_Andres rašė:

Gal tu taip manai kad jus draugai 🤔🤷🏻‍♂️ taisyklės yra taisyklės ir jomis reikia laikytis šiuo metu (forume-serverį) jeigu traktavau kaip įžeidimą viešai reiškias taip ir turi būt,prikolint gali išėjęs i lauka, serverį i /sms bet ne kickint rašydamas tokius nepagarbius žodžius Petrai :( nereiškia kad esi pd direktorius ir administratorius ir gali taip nekompetentingai elgtis ir naudotis administratoriaus privilegijomis ir k.t

Už free bana man ir nemokėjimą elgtis administratoriaus komandomis naudodamas /kick komanda taipogi /ban negali toliau turėti administratoriaus pareigų o man uz tai atimant administratoriu, o gal aš irgi prikolinau ir gal esame draugai Petrai :(

@Max_Tosha

Be to nesi man draugas ė

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Petras_Rimkus rašė:

 

Atsipalaiduok nuo to sampelio va pačilink nereikia prakaituot.

Ačiū Petrai! Tikrai taip visgi vasara ir darbai nėra kada sėdėti prie jo! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Petras_Rimkus rašė:

Be to nesi man draugas ė

Na jo, o taip galvojau kad esame draugai ir tik paprikolinom, kaip ir su tuom žaidėju tu kad galvoji kad jus draugai :(((

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mes negalvoja mes išties esam bratiškos blyn o tu mano priešas heiteris pfu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas. Dėl įžeidimo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...