Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Por_Tall

Pasiūlymas medikų darbui 😳

Ar sutinkat su šiuo pasiūlymu?  

17 nariai balsavo

  1. 1. Ar sutinkat su šiuo pasiūlymu?

    • Sutinku
      12
    • Nesutinku
      5


Rekomenduoti pranešimai

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord):  Serveriui
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Medikai už menkniekius negaus įspėjimų.
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): Mano idėja leisti medikams vėl daužyti teisėsauga/nusikalstama veiksmo metu, jau užtenka, kad ir taip kaip viščiukai bėgiojam ir meldžiame, kad nenušautu, nes jei mes šautume/įtrenktume/partrenktume/kažką pasakytume, iškart 2 įspėjimai ^_^
Nemanau, kad už įtrenkimą turėtume būti baudžiami įspėjimais.

2BnlfoF.png
NYMAAs1.png

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku su portalu, bėgiot kaip šūdinėm musėm ir nieko neveikt yra neįdomu. Už.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kas nesutinka su se ideje ira nevike... ne seip rimtai, legit 0 idomumo, atvarai i narkus esi pirmas taikinys tiek teisesaugai tiek klanams, tai reiktu kazko naujo, sutinku visom 5 kojom!!!!!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neturetumet buti baudziami, bet viskas pagal direktores sukurtas taisykles o saudyti kaip ir visi darbai negali su darbo apranga i civilius.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taisykles reikėtų redaguoti, bet jeigu darbuotojai baudžiami už tokį dalyką tai ir direktorė turėtų būti baudžiama pati, nes ne kartą matęs kaip tranko pati klaniškius taip nesidaro pati ką nori daro, o darbuotojus baudžia.

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu na teta juda, baudzia darbuotojus uz dauzymasi, bet pati varo is visu jegu. Gera teta

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tikrai sutinku su idėja, manau portalai tavo ši idėja gražins medikų darbui įdomumą 

  • Haha 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai medikų toks darbas, jeigu nori šaudyt pasikeiti į klano tipo aprangą, arba įstoji į klaną ir šaudai. Jeigu Tave nušauna, kai gydai klanus/tssg, tai čia jų kaltė, jog Taves nesugebėjo išsaugot. Asmeniškai aš nesutikčiau, jog medikai galėtų naudoti ginklus per veiksmą. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip, trankydavausi, bet vakar paklausiau DPi ir paaiškino, kad neleistina. Ir šiaip niekam nebuvau uždėjus jokio įspėjimo už tai, jog trankėsi per veiksmus. Tai prašyčiau įrodymų tada, @Por_Tal, nes dabar esu apkaltinta tuo, ko nepadariau + niekur neparašyta, kad 2 įspėjimai.

Kh1UzVX.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 38 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Tai medikų toks darbas, jeigu nori šaudyt pasikeiti į klano tipo aprangą, arba įstoji į klaną ir šaudai. Jeigu Tave nušauna, kai gydai klanus/tssg, tai čia jų kaltė, jog Taves nesugebėjo išsaugot. Asmeniškai aš nesutikčiau, jog medikai galėtų naudoti ginklus per veiksmą. 

Idėjos esmė yra padaryt, kad galėtume NORS trankyti veiksmo metu. Apie šaudymą/partrenkimą su mašiną/negražius žodžius, buvau davęs kaip PAVYZDI, nes tiesiog juokinga.

prieš 25 minutes(-čių), Ereshkigal_Edelweiss rašė:

Taip, trankydavausi, bet vakar paklausiau DPi ir paaiškino, kad neleistina. Ir šiaip niekam nebuvau uždėjus jokio įspėjimo už tai, jog trankėsi per veiksmus. Tai prašyčiau įrodymų tada, @Por_Tal, nes dabar esu apkaltinta tuo, ko nepadariau + niekur neparašyta, kad 2 įspėjimai.

Kh1UzVX.png

Tai toks ir idejos tikslas, kad galėtume nors daužytis veiksmo metu, nes stovėti veiksmo metu kaip kotletas keptuvėje kol tave visi šaudo nėra labai realistiška ir logiška ką Einaras ir bando turbūt padaryti: "mEdIKAI TiK gYDo!"
O dėl įspėjimu tikrai nieko nesakau ir nekaltinu, kad buvo ar yra dėta, nes ši taisyklė atsirado tik šiandien ir niekas KOL KAS nenukentėjo.
O tuos 2 įspėjimus daviau kaip pavyzdi, nes tai skirtumo nesudaro ar 1 gauni, ar 2, esme ta, kad išvis dabar turim būti baudžiami už paprasta įtrenkimą ir rizikuojame būti išmetami iš firmos. Atsiprašau jeigu kažkas ne taip suprato idėjos esmės ir pradėjo tave kaltinti ir ant tavęs "stumti".

Kaip matau minti dauguma suprato, tik teisėsauga, kai visad nepatenkinti, nes vieninteliai 3 žaidėjai nesutinkantis su šia idėja yra teisėsaugos valdžios atstovai ir darbuotojai (neklauskit kaip aš tai žinau, top secret 😳😳)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Por_Tal rašė:

Idėjos esmė yra padaryt, kad galėtume NORS trankyti veiksmo metu. Apie šaudymą/partrenkimą su mašiną/negražius žodžius, buvau davęs kaip PAVYZDI, nes tiesiog juokinga.

Tai toks ir idejos tikslas, kad galėtume nors daužytis veiksmo metu, nes stovėti veiksmo metu kaip kotletas keptuvėje kol tave visi šaudo nėra labai realistiška ir logiška ką Einaras ir bando turbūt padaryti: "mEdIKAI TiK gYDo!"
O dėl įspėjimu tikrai nieko nesakau ir nekaltinu, kad buvo ar yra dėta, nes ši taisyklė atsirado tik šiandien ir niekas KOL KAS nenukentėjo.
O tuos 2 įspėjimus daviau kaip pavyzdi, nes tai skirtumo nesudaro ar 1 gauni, ar 2, esme ta, kad išvis dabar turim būti baudžiami už paprasta įtrenkimą ir rizikuojame būti išmetami iš firmos. Atsiprašau jeigu kažkas ne taip suprato idėjos esmės ir pradėjo tave kaltinti ir ant tavęs "stumti".

Kaip matau minti dauguma suprato, tik teisėsauga, kai visad nepatenkinti, nes vieninteliai 3 žaidėjai nesutinkantis su šia idėja yra teisėsaugos valdžios atstovai ir darbuotojai (neklauskit kaip aš tai žinau, top secret 😳😳)

Jeigu jau taip sakai. Mechanikai lygiai taip pat dalyvauja GP fūrų veiksme, banko apiplešime. Ir su mechanikais dar žiauriau yra elgiamasi, juos ištraukia iš tr. priemonių ir vėliau tik nužudo, bet niekas jiems neįteikė ginklo į rankas, nes tiesiog tam ir yra atskiros firmos. O neutralių firmų darbuose žmonės tiesiog nori pailsėti nuo per didelio veiksmo, atsipūsti tiesiog chillindamas taisyti mašinas, vežioti klientus, ar gydyti žmonės. Jeigu esi pro deameris, kuris gerai valdai deagla ir nori pasireikšt Tavo vieta geram klane, Melianeiros arba koks nors kitas. O jeigu nori ramiai žaist, būni medikas. Čia labai viskas paprasta, daugiau nebekomentuosiu. Tiesiog nereikia padaryti visą serverio vien tik DM, reikia įvairovės!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Minde_Boss rašė:

Jeigu jau taip sakai. Mechanikai lygiai taip pat dalyvauja GP fūrų veiksme, banko apiplešime. Ir su mechanikais dar žiauriau yra elgiamasi, juos ištraukia iš tr. priemonių ir vėliau tik nužudo, bet niekas jiems neįteikė ginklo į rankas, nes tiesiog tam ir yra atskiros firmos, tam yra neutralūs darbai, kur žmonės tiesiog nori pailsėti nuo per didelio veiksmo, atsipūsti tiesiog chillindamas taisyti mašinas, vežioti klientus, ar gydyti žmonės. Jeigu esi pro deameris, kuris gerai valdai deagla ir nori pasireikšt Tavo vieta geram klane, Melianeiros arba koks nors kitas. O jeigu nori ramiai žaist, būni medikas. Čia labai viskas paprasta, daugiau nebekomentuosiu. Tiesiog nereikia padaryti visą serverio vien tik DM, reikia įvairovės!

Kalba eina apie trankymą, bet jums kaip visad tik ginklai, šaudymai ir dm'inimas, nes nark'ai ne kažką atrodo. Aš būtent siūlau, kad už trankymą nebūtume baudžiami, nes tai paprasčiausiai nėra logiška. O jei prašyčiau įgalinti šaudymą, tai jau matau nepasitenkinimą iš jūsų pusės (jau ir taip labai nepatenkinti atrodot, kad bandau įgalinti trankymą veiksmo metu), nes iš šono tikrai ne kažką atrodo, kai vieninteliai nusiskundimai medikams eina tik iš teisėsaugos pusės ir neįsižeiskit yra ANNOYING AF, kai medikų dc ping'ai apart susirinkimo veikloms yra verkimai iš jūsų pusės.
Aš taip pat geriau nekomentuosiu, nes rašau vieną, matote kitą.

😄

P.S mes ir rinkomės medikus, kad atsipalaiduot, mes neatėjom į medikus, kad šaudyt, bet tuo pačiu ir neatėjom, kad būtume suvaržyti, kai šunis. goodnight.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

siulau isvis padaryt patiems medikams biski idomumo tuo tarpu jeigu i tave saudo kita frakcija o tu su darbine - atsisaudyk, bet turetu atsirast koks nors karo mediko abonementas or smth, o siaip as uz 🙂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...