Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Big_Star

Prisistatau Big_Star

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Karolis
2. Kiek jums metų?: 23
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Nebesimokinu, seniausiai baigės dirbu šiuo metu.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Su draugais buriuojames, laukiame komplimentu iš policijos :D, o šejp tai visada būnų lauke su sunėnų, jei geras ir šiltas oras.Varom prie ežeriuko pasedėt užmest meškeręs.Jei blogas oras nuotoliniu būdų bendraujam su chebra.Mėgstu karts nuo karto ir kažka paveikt,Dabar prikabino šitas lasventuras.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Lankiau KickBox prieš 3metus.
8. Jūsų zodiako ženklas: Mergelė.
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Brazilija
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Broli 31metų.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: -
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Fast and furious visos dalys, ridiko kronikos, simpsonai, Tomas ir džeris, kempiniukas, stok arba šausių.Veiksmo/komedijos/serialai/kriminaliniai.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Daug tokiu stiliu turiu, bet va vienintelis - https://soundcloud.com/discover/sets/personalized-tracks::karolis-nesvarbu-604350054:747589822
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kūno kultūra, turbūt visiems patiko, dar patikdavo Klasės valanda, ir aišku mažiausiai kaip kitiems, man patikdavo Istoriją.
15. Jūsų gyvenimo tikslas:Baigiasi rugsėji nuobauda teisėms, leksiu išsilaikyt per naują, nusipirkti autocara, ir važinėti kaip lasventure.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Geras, mielas, draugiškas, bendraujantis, mėgstu juoktis, mėgstu durniuoti.Pabendrausit daugiau suprasit.
17.
Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Su kuriais galiu bendrauti, bendraudamas per daug neatsiveriu, pirmiausiai požiūris i bendravimą, mastymą, suvokimą.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Kurie nenori bendrauti, arba bendrauja mįslėmis, paslaptimis. Jei bendrauti tai bendrauk, atsivėrusiam nėra ko slėpti, bendravimas puikus indelis projekte.O tokiu žmoniu yra labai daug, tad faina su visais kalbėtis.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Spec.Pajegų Kriminalinės žvalgybos Burio vadas, sieksiu pavaduotojo, o vėliau bandysiu direktoriaus siekti.Po dveju metu, ar ankščiau bandysiu pretenduoti, į las-venturas.lt nemokamus administratorius.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Daug planų turiu, kuriu nenoriu sakyti, nes tai žaidimas, o ne gyvenimas.Tad šis klausimas nesusijas su mano gyvenimų.
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): Šiam kartui nekelsiu, kita kart pasiliksiu, kaip daugiau susipažinsiu, su projekto komanda, ir serverio žaidėjais.

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Karoli,džiugu matyti tavo prisistatymą!!! Sėkmės tau! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Visma_Wtf rašė:

Sw, malonu susipažinti visakeriopos sėkmės tau! 😊

Sveikas man, tai pat, malonu susipažinti.

prieš 5 valandas(-ų), Mariux_Andres rašė:

Sveikas Karoli,džiugu matyti tavo prisistatymą!!! Sėkmės tau! 

Man tai pat malonu, Mariau jei toks tavo tikras vardas.Ir tau sekmės.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc bicas, pozityvumo kamuolys. Galetu maziau buti "gangsteriu" ir daugiau tokiu kaip staras.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Minde_Vega rašė:

Mldc bicas, pozityvumo kamuolys. Galetu maziau buti "gangsteriu" ir daugiau tokiu kaip staras.

Ačiū už išsakyta nuomonė, man tai pat malonu su tavimi susipažinti.Ačiū už ryžtą siekimą, kad esu pastebimas net komandos narių. Gražaus penktadienio, ir savaitgalio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Big_Star rašė:

Ačiū už išsakyta nuomonė, man tai pat malonu su tavimi susipažinti.Ačiū už ryžtą siekimą, kad esu pastebimas net komandos narių. Gražaus penktadienio, ir savaitgalio.

Komandos narys nieko nereiskia :D:D Kieti bicai kietus bicus atpazysta, taip pasakysiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 39 minutes(-čių), Minde_Vega rašė:

Komandos narys nieko nereiskia :D:D Kieti bicai kietus bicus atpazysta, taip pasakysiu

reiskia dar kaip kas yra e

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Cold_Blood rašė:

reiskia dar kaip kas yra e

lenkas bet gereu letuwiskai kalbu gali paiskint kas ce priburta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Minde_Vega rašė:

lenkas bet gereu letuwiskai kalbu gali paiskint kas ce priburta?

atsakyma rasi sitame video 

 

  • Haha 1
  • Oho! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti su tavim, daug naujienų pasakei ko dar nežinojau ar taip galima padaryti, gal manau daugiau busim kartu prie Teisėsaugos ir tuos klanus po biski naikinsim kad ateitų i Teisėsauga 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...