Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ingrida_kursioke

Pavogtas vartotojas Ingrida_Kursioke

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ingrida_Kursioke
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Gabija_Ersketroze, Monte_Gango, Dovis_Cooll.
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Balandžio 22d. į vakaro pusę buvo pavogtas mano vartotojas (Ingrida_Kursioke) iš vartotojo buvo pavogtas turtas (6mln, galimai daugiau), išnaudoti kreditai (9200krd.), dingo transportas (Sultan, Bullet), reti daiktai (nuo CJ laikrodžio iki paprasčiausių), Šalmų parduotuvės verslas (pelnas apie 600k). Buvo blokuojami asmenys iš mano paskyros, todėl galimai bus atimtos ir administratorių privilegijos. Teko atsiblokuoti už savo pačios kreditus. Kaltininkė - Gabija_Ersketroze, pati prisipažino serverio „discord“ pagrindiniame kanale, padariusi tai, tačiau vartotojo duomenys galėjo nutekėti ir į kitas rankas. Norėčiau viską atgauti, taipogi, prie viso to, jeigu galima uždėkite /saugumas valdymą ant mano dabartinio IP, ačiū.
4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?:Aprašiau viršuje.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)https://imgur.com/a/JVdCdvx

Redaguota nario Ingrida_kursioke
Papildžiau.
  • Patinka 14
  • Naudinga! 1
  • Haha 7
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pati kalta, kad palepei tuscia

 

 

Paskyrą reikia saugoti. Pagr. administracija neprisiima ir neturi prisiimti atsakomybės už vartotojų saugumą, nes yra suteikta pilnas priemonių sąrašas kaip tai padaryti (/saugumas, IP saugumai, PIN kodai ir kt.). Pagr. administracija prisiimtų atsakomybę, jeigu tai būtų įvykę dėl mūsų kaltės, deja, bet neįvyko.

Slaptažodžiai turi būti sudėtingi (iš 8-12 simbolių) (su didžiosiomis, mažosiomis raidėmis; skaičiais; simboliais). Slaptažodis turėtų būti naudojamas tik mūsų projekte, o ne kitur. Slaptažodį reguliariai keisti. Slaptažodžį saugoti saugiai, nedalinti kitiems. Nesisiųsti jokių nežinomų, neatpažintų, kenkėjiškų programų, modifikacijų ir kitokio turinio.

Taigi, nesame pajėgūs grąžinti prarasto turto.

Tekstas is Max_Tosha komentaro temoje apacioje

 

  •  
  • Patinka 7
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ingrida,

prisipažinsiu, tikrai neturėčiau tokios kantrybės. Tačiau nuoširdžiai džiaugiuosi mūsų projekto žaidėjais, ypač Marius_Dan, Dovis_Cooll, Juozas_Hsop ir Monte_Gango, kurie geranoriškai atidavė visą turėtą turtą (kreditus, pinigus, retus daiktus). Vieni daugiau atidavė, kiti pasikuklino.

  • Grąžinau 8769 kreditus.
  • Grąžinau 15,685,452 Eur. Labiausiai turėtume dėkoti Dovis_Cooll, kurio indėlis buvo didžiausias.
  • Grąžinau retus daiktus su priedu, kurio turinio net ir aš nežinau. Tad, staigmena laukia per /retidaiktai.
  • Grąžinau Bullet, jį laikinai pasaugojo Marius_Dan.
  • Grąžinau Sultan, kuris buvo parduotas Serveriui, tad su tam tikrais netikslumais gali būti.
  • Grąžinau Šalmų parduotuvės verslą. Verslas turėtų būti prieinamas po Serverio restarto.
  • Kito turto, jeigu toks buvo prarastas – grąžinti negaliu.

Jeigu @Marius_Dan, @Dovis_Cooll, @Juozas_Hsop ir @Monte_Gango mano, kad atidavė per daug. Tokiu atveju, kviečiu kreiptis į @Invision_White.

Slaptažodį pakeičiau. Naujas slaptažodis išsiųstas Forumo žinute. Saugumo uždėti nematau reikalo, nes IP adresas nepastovus. Tačiau paskyrą būtina saugoti. Pakartotinė vagystė gali nulemti ne tokį geranoriškumą iš kitų žaidėjų.

  • Patinka 12
  • Haha 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...