Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Judita_Low

[Nuomonė] apie Low

Rekomenduoti pranešimai

tenor.gif

 

Sveikučiai,

 

Kadangi senoji tema buvo užrakinta, nusprendžiau sukurti naują. 

Šioje temoje galit patiekti savo nuomone apie mane.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

labai bloga 😕

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug nebendrave bet brndraujanti draugiška beto metų medike jei taip ir toliau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai važiuojam džesika.

Labas vakaras madam Juditux.

Taigi, taigi man nuomonę cypa parašė tai reik ir man, kaip ir prižadėjau. Tai žodžiu, seniai jau pažįstami esam šiame virtualiame pasaulyje, visko buvo, ir gero, ir blogo. Per šį bendravimo laikotarpį, kaip ir nepasikeitė mano nuomonė apie tave, kuri yra gera. Esi draugiška, padedanti, kai iškyla kokia bėda ar taip, supranti prikolus, neimi į rimtą, ar kaip sakytų toreto: ne į galvą. Esame kartu užėmę ir pareigų šiame projekte, kažkada ir suteikiau KP prižiūrėtoją ant prikolo, paskui dauguma kaltino, kad žaidžiu kitam projekte, nes tave pasiėmiau į pagalbininkus :D Esi padėjus ir ne kartą eventukų pravest, renginį vieną, kitą, dėkui už tai. Pasitikėjai manimi kažkada ir davei, savo vartotoją, kai užėmei PD direktoriaus pareigas, tai buvo irgi ten prikolų bšk, net pavaduotojas iš pradžių nežinojo kad aš ten, bet paskui su anuo aš pakalbėjau ir suprato. Realiai visokių prikoliukų buvo su tavim, na o taip ką žinau daugiau čia nieka rymta nepasakysiu daugeu, cypa galėčiau da prikelt fotkelių, kokių čia prikių buvo su tavim, bet db tng ieškot aš anų, tad jo. Šiaip sakau, kaip asmenybė tikrai esi geras žmogus, na žinoma reikės ir pameetint jau kada greit, galėsim ir tą toreto į mišką išvežt, kaip tu norėjai. P.S da i betmena laukiu kada nusipirksi a ok.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Vincent_Alo rašė:

labai bloga 😕

Kodėl? 😧

prieš 3 valandas(-ų), Camel_Kerr rašė:

gereuse klano melianeros penki vienas septyni medike 

Tai beabejo!  Ačiū ❤️ 

prieš 3 valandas(-ų), Visma_Wtf rašė:

Draugiška, nepasikėlus ir šjp mldc žmogutis 😊

Ačiū, Visma! ❤️

prieš 3 valandas(-ų), Petras_Rimkus rašė:

Daug nebendrave bet brndraujanti draugiška beto metų medike jei taip ir toliau.

Oj, man dar iki metų medikės toli šviečia. Ačiū, Rimkenzo ❤️

prieš 1 valandą, San_James rašė:

Tai važiuojam džesika.

Labas vakaras madam Juditux.

Taigi, taigi man nuomonę cypa parašė tai reik ir man, kaip ir prižadėjau. Tai žodžiu, seniai jau pažįstami esam šiame virtualiame pasaulyje, visko buvo, ir gero, ir blogo. Per šį bendravimo laikotarpį, kaip ir nepasikeitė mano nuomonė apie tave, kuri yra gera. Esi draugiška, padedanti, kai iškyla kokia bėda ar taip, supranti prikolus, neimi į rimtą, ar kaip sakytų toreto: ne į galvą. Esame kartu užėmę ir pareigų šiame projekte, kažkada ir suteikiau KP prižiūrėtoją ant prikolo, paskui dauguma kaltino, kad žaidžiu kitam projekte, nes tave pasiėmiau į pagalbininkus :D Esi padėjus ir ne kartą eventukų pravest, renginį vieną, kitą, dėkui už tai. Pasitikėjai manimi kažkada ir davei, savo vartotoją, kai užėmei PD direktoriaus pareigas, tai buvo irgi ten prikolų bšk, net pavaduotojas iš pradžių nežinojo kad aš ten, bet paskui su anuo aš pakalbėjau ir suprato. Realiai visokių prikoliukų buvo su tavim, na o taip ką žinau daugiau čia nieka rymta nepasakysiu daugeu, cypa galėčiau da prikelt fotkelių, kokių čia prikių buvo su tavim, bet db tng ieškot aš anų, tad jo. Šiaip sakau, kaip asmenybė tikrai esi geras žmogus, na žinoma reikės ir pameetint jau kada greit, galėsim ir tą toreto į mišką išvežt, kaip tu norėjai. P.S da i betmena laukiu kada nusipirksi a ok.

Ačiū, Saulele už nuomone ir visą laiką praleistą sampe ir ne tik! ❤️ 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Judita_Low rašė:

Kodėl? 😧

erzinu tik ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba laba Juditukai, nuomonė pati geriausia, manau pati žinai. Pažįstu ir realiai ir samp pasaulyje. Faina pana, bendraujanti, linksma. Ta samp mergina kuri turi ir realų gyvenimą 🤣 šiaip neturiu nieko blogo apie tavę pasakyti

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2021-04-25 at 22:12, Misteris_Smitas rašė:

Laba laba Juditukai, nuomonė pati geriausia, manau pati žinai. Pažįstu ir realiai ir samp pasaulyje. Faina pana, bendraujanti, linksma. Ta samp mergina kuri turi ir realų gyvenimą 🤣 šiaip neturiu nieko blogo apie tavę pasakyti

Ačiū, Gyti! ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuo senu laiku draugelė išlikus dar dbr irgi golfuka vairuoja vps lafa 👌🏽 Nepasikeitus realiai kas yr labai gerai dalykelis ir toliau taip susitiksim vėl sampe po 10 metu nes jau tiek beveik praėjo nuo pirmo meeto 😂

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pisčeu

  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš bendravimo nieko kiek teko bendraut , tai tu esi: nepasikėlus , simpatiška , draugiška. Ir aplamai ką projektui esi padarius ,ir kiek laisvalaikio laiko, dienų , metu, ir valandų atidavus , tai sakyčiau tavo vardas turėtų būti Judita_High , o ne Judita_Low 😃.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bff krč..

seniau mėgdavai dažnai /kill komandą naudoti, ačiū Dievui tas pomėgis dingo :))))

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc mergička, nebloga TRV vairuotoja buvai, šiaip visada draugiška, prie prikolų tokia. Išlik ir toliau tokiu žmogumi, nes čia trūksta truputėli tokių žmonių!!! 😊👌

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2021-06-03 at 04:07, Danny_Williams rašė:

Nuo senu laiku draugelė išlikus dar dbr irgi golfuka vairuoja vps lafa 👌🏽 Nepasikeitus realiai kas yr labai gerai dalykelis ir toliau taip susitiksim vėl sampe po 10 metu nes jau tiek beveik praėjo nuo pirmo meeto 😂

Ačiū, Liūūtką.❤️ Ne mano ten golfelis buvo, gaila 😧 

On 2021-06-03 at 06:51, Mindaugas_Parkour rašė:

Pisčeu

Va tokį, ok. 🙃

 

On 2021-06-03 at 10:12, Zygis_Inferno rašė:

Iš bendravimo nieko kiek teko bendraut , tai tu esi: nepasikėlus , simpatiška , draugiška. Ir aplamai ką projektui esi padarius ,ir kiek laisvalaikio laiko, dienų , metu, ir valandų atidavus , tai sakyčiau tavo vardas turėtų būti Judita_High , o ne Judita_Low 😃.

Ačiū už nuomone! ❤️

 

On 2021-06-03 at 11:04, Jack_Extreme rašė:

Gera medike :)

Ačiū! 😜

prieš 1 valandą, Bruno_Linn rašė:

bff krč..

seniau mėgdavai dažnai /kill komandą naudoti, ačiū Dievui tas pomėgis dingo :))))

O kas sakė kad dabar nemėgstu? :) Ačiū, bff. ❤️ 

 

prieš 1 valandą, Minde_Boss rašė:

Mldc mergička, nebloga TRV vairuotoja buvai, šiaip visada draugiška, prie prikolų tokia. Išlik ir toliau tokiu žmogumi, nes čia trūksta truputėli tokių žmonių!!! 😊👌

Ačiū labai! ❤️ 

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2021-07-07 at 02:16, Minde_Vega rašė:

tik geri komentarai apie tawe daugiau nk

Ačiū ❤️

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...