Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mariux_Andres

PEIKIU ARAS DARBUOTOJUS

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mariux_Andres 
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Delcas_Samp Aurimas_Bosas Arnas_Query ir kitas is PD Zygimantas_Teip teisesaugos mėsmale... @Petras_Rimkus tavo darbuotojas dar
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: žodžiu mėsmale situacija kartojasi žodžiu rašiau aiškiai kad iškvietimas buvo ir mirgalkės, žodžiu trugdymas dirbti ir t.t PLIUS ARNAS_Query vip komandų naudojimas NE TAI KAD VEŽĖ IKI KALĖJIMO O PADARĖ /TPVIP KO DARYTI NEGALIMA. manau jeigu imat visus su švyturėliais kaip ir pd ir spec tsi vienas kitam uzsimeskit kad be dirzo varot non rp ir t.t mirgalkės tos pačios neiima net radarai greičio pjbt krc krc dar imetu video kad tikrai iškvietima važiavau ir ta mėsmale su rakinimais ir t.t  Net Carlas neėmė manęs net Carlas PD daugiausiai ppk gavęs darbuotojas bvk visi ppk buvo atmesti tai ka žinau chebra

ŽODŽIU nekoks *Myliu Las-Venturas.lt* bet reikia išsiaiškinti del šito dalyko gaisrininkams galbūt jie nekalti o aš 🤷🏽‍♂️@Max_Tosha🤷🏽‍♂️ 
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/195921-peikiu-pd-carl_phelps/

https://youtu.be/lwid86mJDDQ

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Mariux_Andres rašė:

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mariux_Andres 
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:  Delcas_Samp Aurimas_Bosas Arnas_Query ir kitas is PD Zygimantas_Teip teisesaugos mėsmale... @Petras_Rimkus tavo darbuotojas dar
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: žodžiu mėsmale situacija kartojasi žodžiu rašiau aiškiai kad iškvietimas buvo ir mirgalkės, žodžiu trugdymas dirbti ir t.t PLIUS ARNAS NE TAI KAD VEŽĖ IKI KALĖJIMO O PADARĖ /TPVIP KO DARYTI NEGALIMA. manau jeigu imat visus su švyturėliais kaip ir pd ir spec tsi vienas kitam uzsimeskit kad be dirzo varot non rp ir t.t mirgalkės tos pačios neiima net radarai greičio pjbt krc krc dar imetu video kad tikrai iškvietima važiavau ir ta mėsmale su rakinimais ir t.t  Net Carlas neėmė manęs net Carlas PD daugiausiai ppk gavęs darbuotojas bvk visi ppk buvo atmesti tai ka žinau chebra

ŽODŽIU nekoks *Myliu Las-Venturas.lt* bet reikia išsiaiškinti del šito dalyko gaisrininkams galbūt jie nekalti o aš 🤷🏽‍♂️@Max_Tosha🤷🏽‍♂️ 
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/195921-peikiu-pd-carl_phelps/

https://youtu.be/lwid86mJDDQ

Sveikas aš nerakinau kaip ir bet aišku bandžiau o dėl star tai nesvarbu ar iškv ar kas bet turi but su diržu beto čia įrodimai- 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Zygimantas_Teip rašė:

Sveikas aš nerakinau kaip ir bet aišku bandžiau o dėl star tai nesvarbu ar iškv ar kas bet turi but su diržu beto čia įrodimai- 

 

Man yra iškvietimas /dirzas t.y (N) todėl nesidedu nes dažnai išlipu ir daug laiko tas atima,  gaisrinė mašina buvo su garso švyturėliais lygiai tas pats kas jus gaudot ir pnš jungiate švyturėlius kad duotų kelia o jus kaip tik trugdete važiuoti savo keliu VIDEO YRA ĮDĖTAS PERŽIŪRIM

Tipogi pats pareigūne be šalmo važiuojat jums nereikia??? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 41 minutes(-čių), Mariux_Andres rašė:

Man yra iškvietimas /dirzas t.y (N) todėl nesidedu nes dažnai išlipu ir daug laiko tas atima,  gaisrinė mašina buvo su garso švyturėliais lygiai tas pats kas jus gaudot ir pnš jungiate švyturėlius kad duotų kelia o jus kaip tik trugdete važiuoti savo keliu VIDEO YRA ĮDĖTAS PERŽIŪRIM

Tipogi pats pareigūne be šalmo važiuojat jums nereikia??? 

O tai kai tau iškvietimas ir mes stabdom tau nereikia sustot? Irgi bsk logikos reiktu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Zygimantas_Teip rašė:

O tai kai tau iškvietimas ir mes stabdom tau nereikia sustot? Irgi bsk logikos reiktu.

 

NE! Man iškvietimas troba degė krc Pilies g. 3 sudegė prie pat GAISRINĖS gali patikėt??? prie Gaisrinės sudegė ..... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,

Manau labai nepagarbiai elgeisi kelyje, važiavai prieš eismą, trankeisi į kitus eismo dalyvius, tiesa pasakius reikėtu tau dar teisės atimt. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 37 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Sveikas,

Manau labai nepagarbiai elgeisi kelyje, važiavai prieš eismą, trankeisi į kitus eismo dalyvius, tiesa pasakius reikėtu tau dar teisės atimt. 

 

Sv, I nieka neatsitrenkiau tiesiog vaziavau i kita kelio puse prie kazino nekliudziau mechanikės rades vieta pasisukti i kita kelio puse mane nustimei i priešingą pusę video gali pažiūrėti ar buvo kliudyta prie kazino mechanikė o sukantis i kita puse neišnese masinos gabaritai tai neapskaiciaves atsitrenkiau o i Zygimantas_Teip pats atsitrenkė i mane važiuojant man atbulam todėl jis pats kaltas 

Apibendrinus visi man trugdete vykti i iškvietimą, sutikrinkit visus video 

Redaguota nario Mariux_Andres
Papildymas!!!
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zOqdevx.png

  • Delcas_Samp baudžiamas žodiniu įspėjimu, kadangi tai nutinka pirmą kartą ir situacija tikrai nėra eilinė. Gaisrininkai gali labai lengvai piktnaudžiauti savo darbiniu transportu ir daryti NON-RP, o teisėsaugininkai neturi galimybių pamatyti, ar tikrai vykstama į iškvietimą. Tokiu atveju geriausia paprašyti įrodymų ir jeigu žaidėjas nesugeba įrodyti, kad vyko į iškvietimą, sudėti įtarimo lygį.
  • Arnas_Query baudžiamas žodiniu įspėjimu. Niekaip negaliu suprasti, kodėl kažkam kliūna greitesnis patekimas į kalėjimą, juk tai sutaupo jūsų pačių laiką. Vis gi siūlau darbuotojui sekantį kartą šį asmenį vežti į kalėjimą neviršijant mieste leidžiamo 120km/h ir paisant visų KET, jeigu šis to pageidauja.
  • Aurimas_Bosas nebus baudžiamas, kadangi nematau nieko, ką šis padarė blogai, tik išlaipino tave iš transporto priemonės.
  • Zygimantas_Teip nedirba mūsų firmoje.
  • Dėl pastovių surakinimų reikia paprasčiausio supratingumo. Dirbant teisėsaugoje retkarčiais kyla situacijos, kai vieną žmogų gaudo keli teisėsaugininkai ir paprasčiausiai nesusitaria, kuris jį surakins. Taip gaunasi nereikalingi atrakinimai ir surakinimai. Tikiu, kad čia tebuvo nesusitarimo reikalas ir nežinau, ar tai padarė kažkokios žalos tau.
  • Nors papeikimas ir yra priimtas, siūlau peikiančiajam asmeniui pažiūrėti į viską ir iš kitos pusės, kadangi tikrai teisėsaugininkai negali žinoti, kada yra vykstama į iškvietimą, kada ne, tuo labiau, kad sustojimas ir susimokėjimas baudos tikrai nesutrukdys jums dirbti jūsų darbo ir nekils tokių kvailų situacijų, bet manau, kad viskas čia buvo principo reikalas. Kaip bebūtų, NON-RP darymas šioje situacijoje visiškai nebuvo būtinas, kad būtų galima įvykdyti darbo užduotį (net teisėsauga ar medikai negali daryti NON-RP, kai tai nėra privaloma, todėl nežinau, kodėl tai turėtų būti išimtis gaisrininkams), o ir bėgimas buvo sąmoningas, darbuotojus dėl iškvietimo įspėjai tik tada, kai matei, kad jau toliau nebepabėgsi. Viską apsvarstęs tikrai nematau pagrindo šioje situacijoje rimčiau bausti darbuotojus, kadangi matau nelogiškų veiksmų, provokavimo ir iš tavo pusės.
  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Oho! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...