Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mantas_Rox

peikiu Ada_Shelby

Rekomenduoti pranešimai

Labas, tai visų pirma aš net nebuvau tplv. O kad mašiną nutempė, taipogi nemačiau. Man juk nerodo, kada darbuotojas prisikabina nuosava tr. priemone. Ir malonu, bet jai pasiekiau direktorės kėdę, tai reiškiasi turiu smegenų. Neinu ir nerašinėju lempiškų papeikimų visą dieną, kaip tu. Gaila man, kad neturi ka veikti šiame serveryje, tai nors aktuvumą forume palaikai, kadangi darbai kuriuose dirbai, ilgai neišbuvai. Pateik įrodymus, kad tavo mašina buvo tplv, ir ją iš ten ištempė. Ir nurodyk kuris tai darbuotojas, tada jis bus nubaustas. Matau tiek, kad papeikimą ne toi skiltį parašei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Mantas_Rox rašė:

tikrai? paaiskink sitahttps://imgur.com/WPehFnO

Mes važinėjome kartu, kadangi buvo ne darbo laikas. Nematau nieko blogo, kad šaudėme į tave, kaip mums ne darbo laikas + su civilių rūbais. Atsakė tau praeitame papeikime. Kviesk policiją. Paliekam išsiaiškinti :) @Einaras_Bmw

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sudėliok normaliai sakinį ir jį be klaidų parašyk. Nes matau, kad biškį su lietuvių prasčiau.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Mantas_Rox galima daugiau įrodymų, nes papeikime nurodei dvi nuorodas, viena iš jų neveikia. Iš tikrųjų, papeikimas gali būti svarstytinas, tačiau šiuo metu trūksta įrodymų. Tai paredaguok. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

@Mantas_Rox galima daugiau įrodymų, nes papeikime nurodei dvi nuorodas, viena iš jų neveikia. Iš tikrųjų, papeikimas gali būti svarstytinas, tačiau šiuo metu trūksta įrodymų. Tai paredaguok. :)

nespejau nuscreenint nes pamaciau ant paskutines sekundes 

+ visa firma susilipa ant vienos masinos ir susaudo jau 3 dienas taip

 

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas tvarkoi, pateik įrodymus kuriuose matosi kad visa firma tave šaudo 3dienas. Firmoje šiuo metu yra 14 darbuotoju, tai ir butu smagu juos visus matyti vienu metu šaudančius +3dienas. O jeigu pats kenki darbuotojams mano, šaudai į juos, daužaisi. Kodėl negali tokiu atveju jie į tave šaudyti persirengę su civiliais drabužiais + ne darbo metu. Jaigu reikės įrodymų, kaip kenki darbuotojams ir trukdai dirbti, būtinai pateiksiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Ada_Shelby rašė:

Viskas tvarkoi, pateik įrodymus kuriuose matosi kad visa firma tave šaudo 3dienas. Firmoje šiuo metu yra 14 darbuotoju, tai ir butu smagu juos visus matyti vienu metu šaudančius +3dienas. O jeigu pats kenki darbuotojams mano, šaudai į juos, daužaisi. Kodėl negali tokiu atveju jie į tave šaudyti persirengę su civiliais drabužiais + ne darbo metu. Jaigu reikės įrodymų, kaip kenki darbuotojams ir trukdai dirbti, būtinai pateiksiu. 

kai safe zonoi trankau reiskias reikia tempti mano tr priemone is saugios ir sunaikinti.pati bent zinai darbo taisykles? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tau viršui rašiau ir neįsiplėsiu. Pateik kad mūsų visa firma 14asmenų tave sušaudė, +3 dienas iš eilės, pateik kad aš buvau prie mašinos kaip ją prisikabino tplv. Dar kartą pakartosiu, jai matei kas prisikabino tplv mašiną, turi įrodymus, tai pildyt reikia ne čia, o darbuotojų pagyrimai/papeikimai. Tad lauksiu įrodymų ir tik sekmės galiu palinkėti :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nematau normalių įrodymų, jau buvai pateikęs šiuos bereikšmius. Jaigu reikės @Einaras_Bmw pateiksiu įrodymus kuriuose matosi, kad pirmas šaudei ir jaigu reikės, pateiksiu daugiau kitokių įrodymų. Jaigu žinai kuris žmogus, nueini ir ant jo parašai papeikimą su svariais įrodymais, kuriuose puikiai matosi kad iš tplv tam tikras žmogus ištempė ir būtent jis sunaikino. Sekmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Ada_Shelby rašė:

Nematau normalių įrodymų, jau buvai pateikęs šiuos bereikšmius. Jaigu reikės @Einaras_Bmw pateiksiu įrodymus kuriuose matosi, kad pirmas šaudei ir jaigu reikės, pateiksiu daugiau kitokių įrodymų. 

parodyk kur as pirmas pradejau saudyt?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu čia taip iš tikrųjų vyksta, jog mechanikai persirengia žmogų ir gaudo po visą žaidimą ir šaudo, tai graudu. @Ada_Shelby siūlyčiau tiesiog nustoti karą, duok kelią.. supranti apie ką aš. Nežinau, čia tokios beprasmės kovos. Mantas nepateikia jokių svarių įrodymų, o jeigu pateikia, tai jie neveikia. Atkreipti dėmesį reikėtų, jog gali parašyti administratoriams žaidime ir jie peržvelgs. Dabar neturiu už ką priimti šio papeikimo.

image.png.145cf07e0f738208ccfaa21ac3b997a0.png

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...