Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lukas_Smp

Lukas_Smp lban Fox_Mode

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Lukas_Smp
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Fox_Mode
3. Užblokavimo priežastis?: Serverio klaidu isnaudojimas
4. Papildomi komentarai: Pakeiskit i paprasta bana, jei ka dar matosi kaip jam hp imasi kai yra carplantintas bet pabega
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas. Pačiam keista, kadangi ta mechanikų darbinė nebuvo užvaryta ant manęs iš mano perspektyvos, o tau rodė, kad buvo užvaryta todėl rodė, kad iš jos apačios išlindau. Man rodė, kad tu darei taip pat kaip nuo 0:00 iki 0:04 sekundės vaizdo įraše ir aš tuomet atsikėliau nes ji nebuvo užvaryta ant manęs. Bus ,,visual" klaida/bug'as, kadangi samp'as senas žaidimas ir turi pilną bugų. Galite tikrinti log'us jei rodo, kad nebuvo naudotos jokios palengvinančios programos ar kažkas kito. Tikrai manau, kad tai tiesiog buvo seno žaidimo klaida ir aš neturėčiau būti užblokuotas.

@Ada_Shelby Dar manau, kad darbiniu transportu ne tam.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Fox_Mode rašė:

Labas. Pačiam keista, kadangi ta mechanikų darbinė nebuvo užvaryta ant manęs iš mano perspektyvos, o tau rodė, kad buvo užvaryta todėl rodė, kad iš jos apačios išlindau. Man rodė, kad tu darei taip pat kaip nuo 0:00 iki 0:04 sekundės vaizdo įraše ir aš tuomet atsikėliau nes ji nebuvo užvaryta ant manęs. Bus ,,visual" klaida/bug'as, kadangi samp'as senas žaidimas ir turi pilną bugų. Galite tikrinti log'us jei rodo, kad nebuvo naudotos jokios palengvinančios programos ar kažkas kito. Tikrai manau, kad tai tiesiog buvo seno žaidimo klaida ir aš neturėčiau būti užblokuotas.

@Ada_Shelby Dar manau, kad darbiniu transportu ne tam.

Jeigu tau butu buves toks dalykas, kaip tu paaiskinai, tai tikrai tau hp nebutu emesi. Cia jau aiskiai matosi, kad jau kazka naudojai kad nebutum carplantintas.

+ tssg turi tokia komanda kaip /islaipinti

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

HP ėmesi tik tuomet, kai tu mane stūmei priekyje savo tr. priemonės. 
+ /islaipinti ar /istraukti neeina narkotikų zonoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Fox_Mode rašė:

HP ėmesi tik tuomet, kai tu mane stūmei priekyje savo tr. priemonės. 
+ /islaipinti ar /istraukti neeina narkotikų zonoje.

Hp tau emesi kai jau buvai po masina

tssg leidzia islaipinti ir narku zonose, ypac dar mechanikus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne. Paskutinis HP nusiimimas buvo 0:05 - 0:06 kuomet man rodė, kad buvau dar priekyje tr. priemonės. 0:07 - 0:08 HP jau nesiima. Tuolab, kad jei būčiau buvęs carplant'intas HP eitų tolygiai (po 5 ar 10hp į 0,5s ar kiek), o nusiemė daug daugiau. Kodėl? Todėl, kad tie hp nusiimimai buvo dėl tų stumimų kur stūmei kuomet buvau priekyje paguldytas tr. priemonės. Galima patestuoti ir tai bus tiesa, kad ir daug reikia suprasti.
Dar tuo pačiu, kad 0:05-0:06 (kai nusiemė paskutinės gyvybės) nusiemė apie 40-50 HP vienu metu. Tai buvo todėl, nes tai buvo nuimtos gyvybės nuo ne carplant'inimo (nes kaip sakiau HP nusiimimai eina tolygiai, po 5-10 HP į 0,5s) o nuo stūmimo priekyje tr. priemonės.

Taip pat, HP ėmesi ne tik tuomet, kai iš tavo perspektyvos buvau po tr. priemone, bet ir per tuos ,,stūmimus" priekyje tr. priemonės.

*Ar taip ar taip negalima išnaudoti darbinių tr. priemonių ne tam. Čia jau spręs mechanikų direktorė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...