Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dwayne_Stevenson

Dwayne_Stevenson užblokavo Lucy_Qen

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lucy_Qen
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai: Nemažėja kulkos, sistema nesibugina, testavau.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, naujas gta tikrai nieko nenaudoju, galiu numest pats išbandysi. pvz ant sniperio tai kulkos neina, bet ant deagle, sg ir kitų eina..

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka tu žmogau šneki, i mane šaudei, todėl pridursiu. Su snaiperiu šaudei, kaip su deaglu, 1 sekundė, 2-3 kulkos, nu ir koks čia gta man labai įdomu? Jei neina kulkos, tai kodėl vis pasilikai tą GTA, ir žaidei-šaudeis? Taip, kad padžiautas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Kevin_Ots rašė:

Ka tu žmogau šneki, i mane šaudei, todėl pridursiu. Su snaiperiu šaudei, kaip su deaglu, 1 sekundė, 2-3 kulkos, nu ir koks čia gta man labai įdomu? Jei neina kulkos, tai kodėl vis pasilikai tą GTA, ir žaidei-šaudeis? Taip, kad padžiautas

 Galiu tau numest video.. kaip šaudžiau su sniper ir shotgun, matysi kad shotgunui eina kulkos o sniperiui ne? jeigu naudočiau čytus akivaiždžiai neitu kulkos ir shotgunui>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Lucy_Qen rašė:

 Galiu tau numest video.. kaip šaudžiau su sniper ir shotgun, matysi kad shotgunui eina kulkos o sniperiui ne? jeigu naudočiau čytus akivaiždžiai neitu kulkos ir shotgunui>

Tu pažėk, kaip ant snaiperio šaudai, pats įsivaizduoji? Su snaiperiu supisai mane tolka tak, kaip su dyglu, „Lenkiškai repuoju“ aš prie tplv netoli, tu su snaiperiu į mane iš kilometro sustojusi kaip su dyglu cbug :DDD Supisai mano mažule, stage4 streetrace, už tai, esi negeras, dievas viską matė :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Kevin_Ots rašė:

Tu pažėk, kaip ant snaiperio šaudai, pats įsivaizduoji? Su snaiperiu supisai mane tolka tak, kaip su dyglu, „Lenkiškai repuoju“ aš prie tplv netoli, tu su snaiperiu į mane iš kilometro sustojusi kaip su dyglu cbug :DDD Supisai mano mažule, stage4 streetrace, už tai, esi negeras, dievas viską matė :))

nžnžn numečeu gta išbandyk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...