Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Lucas_Weed

Peikiu taksistų firmos pavaduotoja John_Capone

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Lucas_Weed
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: @John_Capone
3. Jūsų kaltinimai: Trugdymas dirbti užsidėjus taksi ženkla, daužymas į tr priemonę.
Situacija:
Pamačiau jo mašina, pasidariau įrodymus, pradėjau vilkti jo mašina, jis prilekė prie manes su savo sandkingu(taxi ženklą užsidėjas) bande visokiais būdais ilipti į infernusą, ar jį nudaužti, galiausiai man infernusą įvedus į aikštele jis atvažiavo, pasiemė infernusą ir išvažiavo, tai įvyko vien dėl to nes negalėjau uždaryti vartų.
Noriu paminėti
Taksi darbo nuostatai:

  1. Taksi naudoti /tzenklas gali tik dirbdami ir nuo tokio rango, kurį yra nustatęs direktorius.

Jis tuo metu nedirbo ir buvo užsidėjas /tzenklas.

Valdžios taisyklės:

  1. Privalo gerbti kitus projekto narius.

Jis yra radikalus, neieško kompromiso problemuose, dar jau susinervavęs, bet nesikeikdamas, rašiau į discordą bandydamas spręsti problemą, jis sakė tiesiog eiti rašyti papeikimą, nenorėjo išspręsti kivirčo, negana prie to pridėjo kad eis pasijuokti su kolegomis iš mano papeikimo. Tiek žaidime jis tikrai negerbė mano darbo, tiek discorde negerbė mano bandymo išspręsti visa šita problemą, jei būtų pats pridavęs savo mašiną.

4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/iEhJQUn

  • Patinka 1
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gera vakara gerbiamasis, ar aš kaltas, jog nemoki vartų uždaryti įvaręs mano mašiną? pasinaudojau galimybę, ir išsivariau savo transporto priemonė, kol vartai buvo atidaryti, nešaudžiau, leidau įvaryti mašiną į KMA. SandKing nėra mano, šalia manęs sedėjo komandos narys @Jonas_Slash kuris buvo AFK. Kalbant apie Discord, galėjai visą chata numesti nuo pat pradžių, tavo žodžiai įvarai mašiną arba varysi atsakinėt, tai iš mano pusės kompromiso jokio nebuvo, ar iš tavo? pradėjai grąsint papeikimais.

435568bded9a65206642ddb5472969bb363.png

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kompromiso nebuvo? Kompromisas toks kad įvarai mašiną ir nerašau papeikimo. Negalėjau uždaryti vartų dėl to nes visa laika sekiojai ir trugdei dirbti, net mašinos nebuvau nukabinęs o tu ja pasiemiai.

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Lucas_Weed rašė:

Kompromiso nebuvo? Kompromisas toks kad įvarai mašiną ir nerašau papeikimo. Negalėjau uždaryti vartų dėl to nes visa laika sekiojai ir trugdei dirbti, net mašinos nebuvau nukabinęs o tu ja pasiemiai.

Tavo nuotraukose puikiai matosi, jog tr. priemonė SandKing stovi prie įvažiavimo į KMA, kokiu būdu tu negalėjai uždaryti vartų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra tam tikras atstumas per kurį įmanoma uždaryti vartus, kai tu pajiemiai infernusa aš nebuvau prie to atstumo nes tu man blokavai priėjimą, o kai jau išėjo uždaryti, tu jau buvai išvažiavęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš ėsmės papeikimas nėra niekinis. Yra Taksi darbo taisyklės, kurių darbuotojai, tuo tarpu ir pavaduotojas, turi laikytis. Suprantu, jog čia žaidimas, neišeina visada visko gražiai padaryti, bet būtų smagu, jog pasistengtumėme sukurti kuo geresnį žaidimą sau ir kitiems. Manau, kad čia tiesiog Mechanikas atliko savo darbą, kurio tikslas nutempti blogoje vietoje pastatytą tr. priemonę. Su pavaduotoju pasišnekėjau ir situaciją išsprendėme, viliuosi, jog tokių situacijų ateityje nutiks mažiau. Gražaus žaidimo.

image.png

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...