Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lucas_Weed

Mechanikų pasiūlymai

Ar sutinkat su pirmu pasiūlymu?  

1 narys balsavo

  1. 1. Ar sutinkat su pirmu pasiūlymu?

    • Sutinku
      1
    • Nesutinku
      0
  2. 2. Ar sutinkat su antru pasiūlymu?

    • Sutinku
      1
    • Nesutinku
      0


Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui.
2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Pagerins mechanikų darbo kokybę, bus balansas serveryje, logiškesnės sistema. Mažiau mėtysis mašinų ant gatvių ir žaidėjai nebegalės išnaudoti sistemos.
3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): Pirma mano idėja būtų tokia: Mechanikų KMA patobulinimas, būtų patogiau kad vartai atsidarytu su komanda o ne su space mygtuku ir nuo didesnio atstumo nei dabar atsidaro, tai sustabdytų žmonių trugdymą mechanikų darbui ir žaidėjai negalėtu išvengti pasėkmių už mašinos palikimą nelegalioi vietoj, duosiu situaciją: Nuvežu mašiną į KMA ir negaliu uždaryti vartų kadangi atstumas uždarymo yra gan mažas, žaidėjas pasinaudoja tuom ilempa į savo mašiną ir išvažiuoja nesusimokėdamas nieko ir ant galo mano laikas gaunasi sugaištas, o žaidėjas nelieka nubaustas. Antra idėja būtų: Jei žaidėjo mašina yra tempiama mechaniko ir žaidėjas atsijungia kad jis prisijungęs gautu iškarto itarimo kiekio, už atsijungimą, kadangi dabar yra žmonių kurie tai išnaudoja, pradedant tempti mašiną jie atsijungia ir prisijungę pasiema mašiną, pasitaiso, arba galėtumet pridėti mechanikams komandą su kuria galėtumėm patys nuteisti serverio žaidėjus už nelegalų parkavimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, dėl pirmos idėjos koks skirtumas iš to ar tu komandą parašysi prie vartų ar tiesiog mygtuką paspausi vistiek komanda turėtų veikti prie pat KMA vartų, toliau dėl antros idėjos yra visiškai nelogiška mechanikai ne teisėsauga, kad galėtų bausti ar kažką panašiai. Jei neklystu kaip mechanikas prikabina transporto priemonę, o žaidėjas atsijungia ji turi automatiškai atsirasti KMA bent kiek žinau, seniau taip būdavo, o dabar negaliu atsakyti. Tiesiog pats turėtum atidžiau dirbti jeigu taip nutinka.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Visma_Wtf Dėl pirmos idėjos, kadangi tu tempi mašiną tu laikai visada atstumą nuo vartų, jei žaidėjas prisikabinęs tave seką, bandydamas atimti savo mašiną, jis greičiau gali pasiimti ir išvažiuoti nei tu sugebėsi uždaryti vartus. Dėl antros įdėjos, jei žaidėjas atsijungia kai jo mašina yra tempiama, jo mašina atsiranda toj pačioje vietoje kur aš ja tempiau ir tikrai ne kartą susiduriau su tuo kad žaidėjai išnaudoja šita sistemą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Lucas_Weed rašė:

@Visma_Wtf Dėl pirmos idėjos, kadangi tu tempi mašiną tu laikai visada atstumą nuo vartų, jei žaidėjas prisikabinęs tave seką, bandydamas atimti savo mašiną, jis greičiau gali pasiimti ir išvažiuoti nei tu sugebėsi uždaryti vartus. Dėl antros įdėjos, jei žaidėjas atsijungia kai jo mašina yra tempiama, jo mašina atsiranda toj pačioje vietoje kur aš ja tempiau ir tikrai ne kartą susiduriau su tuo kad žaidėjai išnaudoja šita sistemą. 

Man pačiam kiek tekę dirbti buvo irgi tokių situacijų, bet jei tave seka ir įvažiuoja kartu su tavim į KMA aikštelę tai gali tiesiog palaukti kol jisai pirmas išsivarys mašiną sumokėdamas tam tikrą sumą ir nekils jokių problemų, o dėl antros tavo siūlytos idėjos, tai jei taip nėra tai tiesiog padaryti kaip seniau jeigu prisikabinai žaidėjo mašiną ir jeigu jis atsijungia automatiškai atsirastų KMA ir problema išspręsta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Visma_Wtf rašė:

Man pačiam kiek tekę dirbti buvo irgi tokių situacijų, bet jei tave seka ir įvažiuoja kartu su tavim į KMA aikštelę tai gali tiesiog palaukti kol jisai pirmas išsivarys mašiną sumokėdamas tam tikrą sumą ir nekils jokių problemų, o dėl antros tavo siūlytos idėjos, tai jei taip nėra tai tiesiog padaryti kaip seniau jeigu prisikabinai žaidėjo mašiną ir jeigu jis atsijungia automatiškai atsirastų KMA ir problema išspręsta.

Sunku išaiškinti tau situaciją, jei atsitiks vėl taip bandysiu nufilmuoti, supranti dėl pirmos idėjos, problema ne tame kad aš lieku su tuo asmeniu, o problema tame kad nespėju vartų uždaryti, tikrai reiktu kažkokio patobulino ten, nes dabar tiktais iš labai arti gali uždaryti/atidaryti vartus ir tai kartais ne iš pirmo karto, o dėl antros idėjos irgi toks variantas yra neblogas ir tikriausiai visi mechanikai būtų patenkinti jei vistiek ta mašina nukeliautu į KMA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...