Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mike_Jager

peikiu earl johnson

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mike_Jager
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Earl_Johnson
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: susaude lauke,jei yra zmoniu kurie nezino lauke saudyt vps negalima pagal taisykles,nei tu pačiu lowiniu,esu gaves kill uz tai kad lowini nušoviau,tai šitam ispejima ir dar ta jaila nujiimkit
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimąhttps://streamable.com/t1zvoq

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas. 

prieš 1 valandą, Mike_Jager rašė:

3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: susaude lauke,jei yra zmoniu kurie nezino lauke saudyt vps negalima pagal taisykles

Taip, bet pagal tavo minėtas taisykles, jos yra čia. Tuos kurie šaudo lauke, reikia nužudyti su /kill komanda, su kuria ir buvau nužudytas kuomet nušoviau tave. Jūs tai darote gan dažnai, tai gal ir jūs turėtumėte būti išmesti iš klano, ar gal net klanas turėtų gauti įspėjimus už tai? Ką manote?


(Nuostatas: ,,11. Grobimas vienu metu gali būti tik vienoje vietoje. Šaudančius ne grobiamoje vietoje (pvz. lauke) nužudyti su /kill komanda.")
Šaltinis: Darbų su pakvietimais nuostatai

 

prieš 1 valandą, Mike_Jager rašė:

nei tu pačiu lowiniu,esu gaves kill uz tai kad lowini nušoviau,tai šitam ispejima ir dar ta jaila nujiimkit

Funny. Kiek supratau tai galima daryti, nes jūs tai darote visuomet ir už tai nėra panaudojama /kill komanda. Manau, kad bendras susitarimas. Ir kodėl turėčiau gauti įspėjimą, jei pačioje priežastyje parašyta, kad ,,esu gaves kill uz tai kad lowini nušoviau"? Tai tiesiog teigia, kad už tai yra naudojama komanda /kill (jei ir tai naudojama, nes dažniausiai jos tokiais atvėjais niekas nenaudoja).

Pavyzdys dėl šaudymo: Nebuvau low HP, vyko Burgerinės pastato grobimas, buvau sušaudytas lauke kai buvau full HP ir dar net nebuvau grobiamame pastate. Gal manote, kad klanui reikia uždėti įspėjimus už tai? Think about it. https://imgur.com/a/O5nlgSZ

 

btw

Spoiler

 

sa-mp-869.png
hoes mad

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tuomet čia yra tiesiog juokinga :clown:. Nuostatai tam yra, jei rašo, kad /kill, reiškias /kill. Dabar kaip suprantu, jei klaniškis nušaus lauke, aš jam parašysiu papeikimą, ir jis turės būt išmestas iš klano, nes tai yra nuostatų (garbės kodekso) pažeidimas, ar ne? Nesuprantu šio dalyko visiškai. @Petras_Rimkus spręsk viską paskaitęs ir perspręsk paminėtą Burbos papeikimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Earl_Johnson rašė:

Tuomet čia yra tiesiog juokinga :clown:. Nuostatai tam yra, jei rašo, kad /kill, reiškias /kill. Dabar kaip suprantu, jei klaniškis nušaus lauke, aš jam parašysiu papeikimą, ir jis turės būt išmestas iš klano, nes tai yra nuostatų (garbės kodekso) pažeidimas, ar ne? Nesuprantu šio dalyko visiškai. @Petras_Rimkus spręsk viską paskaitęs ir perspręsk paminėtą Burbos papeikimą.

taisykles yra taisykles 😎 pataikytum pora kulku, jo nieks uz tai nebaustu bet kai matai kad tyče zmogus turi daug star ir supiskint nori,uz tai tp ISPEJIMU NIEKS NEGALI DETXCDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Mike_Jager rašė:

pataikytum pora kulku, jo nieks uz tai nebaustu

O tai palink'intam Burbos papeikime nėra tiesiog pataikytos kelios kulkos ir nėra nužudytas žmogus iki galo? Tame vaizdo įraše net nėra parašyta, kiek įtarimo lygių turi (to negali matyti direktorius tikrindamas papeikimą pagal pateiktą vaizdinę medžiagą), tai kodėl Burba buvo nubaustas?

 

bėje, kas buvo?

Spoiler

 377. Mike_Jager [2021.05.08 22:55] - Kenkėjas

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas.Pasidomėjus sužinojau jog mano pasirinkimas ar priimu ar atmetu nes pagal viska turit naudot komandą /kill

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...