Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Sky_Menas

Sky_Men Uzblokavo Mila_Hill

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Sky_Men
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Mila_Hill
3. Užblokavimo priežastis?: Cytinimas {Afk Botas}
4. Papildomi komentarai: perbaninkit visam 168h ban tik daviau.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)https://streamable.com/9ufsl4

 

  • Haha 3
  • Oho! 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip fainai pirma baną gavau :D Žiūri sau serialą ramiai , atsisuki į kitą ekraną žiūriu AFK BOTA išmetė , o aš kad prispaudinėjus tų www, teko trinti ir rašiau jau koduka, bet laikas pasibaigė, net nespėjau parašyti, kad nieko aš nenaudoju... bet deja aš nerašau labai greitai. Tiesiog turiu du ekranus... ir w spaudinėju , kad neišmestų afk, nežinau jeigu norit stebėkit mane, kitą kartą dažniau reiks pasižiūrėti kas vyksta, kad nepasikartotų tokia vėl nesamonė, nes realiai free baną gavau ir per tave teko naudoti kreditus. 😓

  • Patinka 6
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Mila_Hill rašė:

Kaip fainai pirma baną gavau :D Žiūri sau serialą ramiai , atsisuki į kitą ekraną žiūriu AFK BOTA išmetė , o aš kad prispaudinėjus tų www, teko trinti ir rašiau jau koduka, bet laikas pasibaigė, net nespėjau parašyti, kad nieko aš nenaudoju... bet deja aš nerašau labai greitai. Tiesiog turiu du ekranus... ir w spaudinėju , kad neišmestų afk, nežinau jeigu norit stebėkit mane, kitą kartą dažniau reiks pasižiūrėti kas vyksta, kad nepasikartotų tokia vėl nesamonė, nes realiai free baną gavau ir per tave teko naudoti kreditus. 😓

Visi taip sakytume,greit nerasai tik eventuose kai reik rasai greitai o dabar sakai nemoki greit rasyt,dar pasakyk klavetura uz tave raso...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokiose aš eventuose rašau greitai tu man pasakyk ? Ir kas taip pasakė ? Pats kažka maišai.. Gerai būtu jeigu klavetūra už mane rašytu , nesupykčiau tikrai . 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Minde_Vega rašė:

Ban fotkę turi? @Mila_Hill

Neturiu, bet galiu numesti paslaugų išrašą , jeigu čia dėl kreditų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...