Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Eimantas_Val

Pristatau- Eimantas_Val

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas:  Eimantas
2. Kiek jums metų?: Pirmadienį (gegužės 17) sueis 15.
3. Jūsų gyvenamoji šalis:  Lietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Biržų.rajonas. O jei smulkiau Vabalninkas
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 8-toje
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Vienas iš pomėgių yra važynėt pirda. Gana dažnai dirbu pas savo dėdę, kuris man leidžia ir pasitiki tvarkyt jo mašiną, bet kitus darbus. Man tikrai patinka sukiot varžtukus, ir kai sudėjus duoda pralėkt.. Tai turiu jau ir tokį dalyka nusistates, kad reikės mokyntis profkėj mechaniku. Toliau mėgstu žvėjoti, bei kitos įvairios pramogos.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Kai dabar virusai ir taip toliau tai nelabai sportuoju. Bet kai lankau mokyklą pilnai lankau po pamokų sporto sale, ir užsiemu bėgimu ištverme, pernai metais laimėjau 3čią vieta rajone, tai jau šįs toks pasiekimas
8. Jūsų zodiako ženklas: Jautis
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Nelabai keliauju, tai ir neteko, viskas dar prieš akis.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: turiu 1 brolį, kuriam 17 metų neužkalnų 18.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Taip turiu šunį. Bet neturiu nuotraukos.
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai:  Dabar nelabai ir žinau,bet man patinka pažiūrėt tokias karo dramas ir visa kita. Vienas iš tų filmų Pjūklo Ketera, Pearl Harbor
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Pop
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kūno Kultūra, Technologijos
15. Jūsų gyvenimo tikslas:Užsidirbt ant chatos, mašinos ir gyvent paprasta žmogaus gyvenima, užsiimti tik tuo kas patinka, o ne dirbt tokį darbą į kuri eini šūdina nuotaika
16. Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškai, prikolnas manau.
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Kurie tiesiai šviesiai pasako kad aš kažką blogai darau, o ne tai kad paskui apkalba viska už akių
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Ožių(skundykų) dviveidžiu.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Artimiausias planas po vasaros užimti kokio nors darbo pavaduotoja, nes kaip pirmam kartui tikrai per daug atsakomybės būt direktorium.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Kaip ir minėjau,būt paprastu žmogumi, ir užsiimti tuo kas man patinka.
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)

http://imgur.com/a/YZ3xKyy

 

 

 

  • Patinka 8
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, sekmes gyvenime ir serveryje, p.s su artejanciu:) man ir 24diena bus 26!! 💥

Redaguota nario Minde_Falcone
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas! Džiugu matyti tavo prisistatymą!sėkmės tau asmeniniame gyvenime bei linkiu pasiekti norimas pareigas serverį! Daug lakstai? Per kiek laiko atbėgi tarkim 3km?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Mariux_Andres rašė:

Sveikas! Džiugu matyti tavo prisistatymą!sėkmės tau asmeniniame gyvenime bei linkiu pasiekti norimas pareigas serverį! Daug lakstai? Per kiek laiko atbėgi tarkim 3km?

Labai senai matavo treneris mano laika.. tikrai tiksliai dabar nepasakysiu. Bet kai man šiuo metu dar 14, varžybose kiek kartų buves atstuma tenka bėgt pagal metus, tai dažniausia bėgu 1km. Bet dažnai per treniruotes bėgu ir 2. Bet laiko dabar tikrai negaliu pasakyti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sitas mldc vaikis daug laiko tau turiu sekmes gyvenime ir visko ko geriausio 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

opa eimantas val mldc esi vaikis, nk nzn, linkiu susirast grazia boba ir (nestora)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patrauklius berniukas sakyčiau @Max_Tosha pamąstyk amžius nėra kliūtis, o šiaip malonu matyti prisistatymą. 

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Mode_Wtf rašė:

Patrauklius berniukas sakyčiau @Max_Tosha pamąstyk amžius nėra kliūtis, o šiaip malonu matyti prisistatymą. 

Ačiū. Tikrai perspektyvus.

Eimantai, malonu susipažinti. Artūras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...