Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vincent_Alo

Peikiu Vytas_Likes

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Vincent_Alo
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis@Vytas_Likes
3. Jūsų kaltinimai:  issipisinejimai tycia surakinta vezioja aplinkeliais ir jau ne pirmas toks bajeris is direktoriu ir ju darbuotoju.... pagauna su ginklais ir tada surakinta vezioja.... 
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  https://imgur.com/a/kF44cpP

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba diena susitinkame jau 2 kartą nusikaltėlius reikia vežti į kalėjimą , o ne palengvintu būdu padaryti /tpvip ir viskas važiavau pro ten pro kur visada  važiuoju, o jeigu susinervinot dėl  3 prarastų ginklų priekabų tai jau čia ne manau, kad yra mano kaltė. Ačiū ir gražaus likusio savaitgalio :) Papeikimai daro mane dar stipresniu aš tuo mintu ;) Jeigu reikės Migueli galėsiu įkelti ir visa kelione iki vietos kur išleidau nusikaltėlius, bet manau atsibos žiūrėti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 minutes(-čių), Vytas_Likes rašė:

Laba diena susitinkame jau 2 kartą nusikaltėlius reikia vežti į kalėjimą , o ne palengvintu būdu padaryti /tpvip ir viskas važiavau pro ten pro kur visada  važiuoju, o jeigu susinervinot dėl  3 prarastų ginklų priekabų tai jau čia ne manau, kad yra mano kaltė. Ačiū ir gražaus likusio savaitgalio :) Papeikimai daro mane dar stipresniu aš tuo mintu ;) Jeigu reikės Migueli galėsiu įkelti ir visa kelione iki vietos kur išleidau nusikaltėlius, bet manau atsibos žiūrėti. 

tai jo jo viena kart vezat per aplinkinkinius kelius kita kart /ribotuvas 120 ir prie kiekvieno rauduno sviesoforo stabdinejat jus veiklos kitokios raskit nei issipisinet...

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai pats irgi nežinau greitesnio kelio nuo sulaikymo vietos iki kalėjimo. O tai, kad nebuvo naudojamos VIP komandos dirbant, tik pagirtina.

RSAdy8S.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...