Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Markis_Life

[SERVERIS] Dūmų bus (Music video)

Rekomenduoti pranešimai

Na ši daina mane truputi gazdino ,kadangi ja sunku perteikt serveryje ,bet mes pabandėm :) AČIŪ visiems kurie sutiko filmuotis :) Gero žiūrėjimo.. 

 

 

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Minde_Vega rašė:

OBA PAGALIAU, ka galiu pasakyt B.O.M.B.A, su wyrukais esame labai patenkinti @Kill_Pill @Cold_Blood @Camel_Kerr

Eina nafik rmt isleidoo dbr su bahurais laukiame videko su šitų gabalų nes karoce kaip sakoma susirink laidus pakrovejus 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

opa ;D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Minde_Vega rašė:

OBA PAGALIAU, ka galiu pasakyt B.O.M.B.A, su wyrukais esame labai patenkinti @Kill_Pill @Cold_Blood @Camel_Kerr

Tikrai taip, kolega teisingai pasakė. ESU LABAI PATENKINTAS ŠITA VAIZDINE MEDŽIAGA. LAUKSIME KITOS BOMBOS 💣😎

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 valandas(-ų), Cold_Blood rašė:

Eina nafik rmt isleidoo dbr su bahurais laukiame videko su šitų gabalų nes karoce kaip sakoma susirink laidus pakrovejus 

 

Davai ne :D neturim serve nei laidu nei pakrovėju gal geriau kažką iš Lilo ar daina kuria butu įmanomą atkurt serve pasirink :) nes šitos tikrai neperteiksim :) nebūtina lietuviškos siūlyti :) tiesiog ,kad būtu aiški tema... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Morello_Mint rašė:

Nice, laukem dabar kol išrašysi "Baudų BaudaDainos URL

Šita nuobodi biški bent man. Marozam gal ir patiktu keli žodeliai veiksmo nėra... ja ir pats lengvai gali susukt tiesiog gauk kelis star ir nufilmuok kaip mentas siūlo bauda tau ir tiesiog ta vaizdo medžega visos dainos metu kartok :D Šeip laukiu rimtų pasiūlymu rimtų dainų. Su prasme ar įstoriją kuria būtų smagu perteikt ir pateikti... :) blevyzgom neapkraukit. Mes siekiam tobulėti o ne atgal gryšti :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Markis_Life rašė:

Šita nuobodi biški bent man. Marozam gal ir patiktu keli žodeliai veiksmo nėra... ja ir pats lengvai gali susukt tiesiog gauk kelis star ir nufilmuok kaip mentas siūlo bauda tau ir tiesiog ta vaizdo medžega visos dainos metu kartok :D Šeip laukiu rimtų pasiūlymu rimtų dainų. Su prasme ar įstoriją kuria būtų smagu perteikt ir pateikti... :) blevyzgom neapkraukit. Mes siekiam tobulėti o ne atgal gryšti :) 

Aš ir supratantu, kad tai kitokia daina... Todėl tokia daina ir išrinkau, kad būtu įšukis kažką pamėgint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Morello_Mint rašė:

Aš ir supratantu, kad tai kitokia daina... Todėl tokia daina ir išrinkau, kad būtu įšukis kažką pamėgint

Tokios dainos niekas jau nepagerins ir neišgelbės :D 

 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...